Transfer z lotniska Kos «Hipokrates»
do Kosu

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Kos «Hipokrates» → Kos.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Kos «Hipokrates» do Kosu jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Kos «Hipokrates» do Kosu

Odległość: 24 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Kos «Hipokrates»?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Grecji z lotniska Kos «Hipokrates» do Kosu o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Grecji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Grecji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Hipokratesa Kos → Kos

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

186 opinii ze średnią oceną 4.94 na 5

Dziękuję bardzo. Po raz pierwszy skorzystałem z usług UniTaxi, bardzo się martwiłem. Ale wszystko poszło gładko, gładko i w dobrym humorze! Pomimo tego, że samolot przyleciał godzinę wcześniej, kierowca już na nas czekał, pomagał załadować i wyładować bagaż oraz zaoferował wodę. Zawsze będę się z Tobą kontaktować. W porządku!
Zuvorkommender Fahrer, sehr moderner VIP-Bus. Fahrer war bereits 15 min früher am Treffpunkt.
JP
Jean-Sebastien P
31 maja 2020
Port w Pireusie - Markopolo Mesogios (GR), Klasa ekonomiczna
Transfer był szybki, kierowca był zadowolony i nie obchodziło go, że transfer był długi i w ruchu. Zatrzymał się nawet, żeby kupić mi butelkę wody, bo to był bardzo ciepły dzień.
Fajny kierowca, czysty samochód, fajna woda. Dla nas było to przyjemne odkrycie takiej usługi, która tworzy godną konkurencję dla transferu hotelowego!
Wycieczka poszła świetnie! Bardzo dziękujemy za cierpliwość, responsywność i terminowość!
Znakomity komfortowy samochód Klasy!profesjonalny kierowca. Byliśmy bardzo zadowoleni.Na pewno skorzystam ponownie!
Bardzo wygodna obsługa. Uprzejmy profesjonalny kierowca, wygodny samochód. Wszystko jest na czas ,szybko i klasa wysokiegobut za adekwatną cenę.
Dzięki, wszystko świetnie. Kierowca czekał ze znakiem. Pomógł załadować rzeczy. I szybko dostarczone do hotelu.
Spotkaliśmy się ze znakiem ,grzecznie i życzliwie ,było to pożądane ,przejechali szybko ,klasa komfortuno i zgrabnie. Tak, i to pod przyjemną cichą muzyką. Dzięki za jakość usług.
Dziękujemy kierowcy, chociaż nie pamiętaliśmy jego greckiego imienia))) Spotkałem się z nim w umówionym czasie, zaopatrzyłem nas w wodę i znalazłem drobne. Był miły. Dzięki, jesteśmy szczęśliwi.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Kos «Hipokrates»

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Kos «Hipokrates» do Kosu. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko «Hipokrates» (Kos) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Kos «Hipokrates» jest dostępna w 12 kierunkach:

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €

Transfer taksówką do Kosu

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Kosu - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Kosu jest dostępne z 1 punktu:

od 0 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.