Transfer z lotniska w Gironie
do Santa Susanna

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska w Gironie → Santa Susanna.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska w Gironie do Santa Susanna jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 40 minut i kosztuje od 98 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 1 klas samochodów: od niedrogich "Minibus 7 pas" dla 7 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska w Gironie do Santa Susanna

Odległość: 37 km. Czas podróży: 40 min.
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
98 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska w Gironie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Hiszpanii z lotniska w Gironie do Santa Susanna o dowolnej pojemności - od taniego Minibus 7 pas dla 7 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Hiszpanii

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Hiszpanii lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Girona → Santa Susanna

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

480 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Kierowca był cudowny. Był bardzo rozmowny i przyjazny.
Wszystko poszło dobrze. Wielkie dzięki za jakość usług.
ES
Ekaterina Szmid
10 października 2020
Świetny kierowca!!! Spotkałem się ze znakiem, pomogłem z walizkami i w drodze do mieszkania opowiedziałem o mieście (poprowadziłem mini wycieczkę) Dziękuję
Bardzo czysty samochód, przyjazny szanowany kierowca pomagał z bagażem i wózkiem. Czułem, kiedy trzeba kontynuować rozmowę, kiedy lepiej milczeć. Śnić!
Przeniesienie się odbyło, usługa jest w pełni usatysfakcjonowana! Dziękujemy za zapewnienie wysokiej jakości usług.
CZ
Constantinos Zin
10 kwietnia 2020
Nie spodziewano się takiej usługi i była to miła niespodzianka! Doskonała obsługa!! Kierowca oczekiwał nas na lotnisku i był bardzo pomocny i poprowadził nas przez miasto wyjaśniając nam, co widzieliśmy! Użyję ich ponownie, kiedy wrócę do Walencji! Cena była również bardzo ok!!
Przewieziono nas furgonetką na 7 osób. Kierowca był bardzo uprzejmy w oczekiwaniu na nasze przybycie i spotkał się z nami, kiedy wyszliśmy, był również bardzo hojny, aby pomóc nam załadować nasz bagaż. Bardzo i gorąco poleciłem tę taksówkę DOSKONAŁA
Proces rezerwacji był łatwy, a aktualizacja statusu była jasna. Mój kierowca przyjechał po odbiór z wyprzedzeniem, przywitał mnie uprzejmie i pomógł szybko załadować bagaż. Jazda na lotnisko była płynna i wygodna, dawała mi spokój. Gorąco polecam UniTaxi.
Doskonały. Kierowca był bardzo przyjazny i punktualny.
Dziękujemy wspaniałemu kierowcy, który czekał na nas na lotnisku, chociaż nasz samolot był opóźniony o półtorej godziny Pomógł z bagażem Wszystko w porządku
Wyrazić opinię

Transport z lotniska w Gironie

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska w Gironie do Santa Susanna. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko w Gironie powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska w Gironie jest dostępna w 38 kierunkach:

od 83 €
od 174 €
od 98 €
43 km (45 minut)
od 90 €
17 km (20 minut)
od 98 €
od 77 €
32 km (35 minut)
od 105 €
od 111 €
od 111 €
od 98 €

Transfer taksówką do Santa Susanna

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Santa Susanna - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Santa Susanna jest dostępne z 7 punktów:

od 98 €
od 111 €
70 km (60 minut)
od 132 €
70 km (60 minut)
od 0 €
od 174 €
175 km (120 minut)
od 305 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.