Transfer z lotniska w Genui
do portu w Genui

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska w Genui → Port w Genui.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska w Genui do portu w Genui jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 15 minut i kosztuje od 84 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 1 klas samochodów: od niedrogich "Minibus 7 pas" dla 7 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska w Genui do portu w Genui

Odległość: 6 km. Czas podróży: 15 min.
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 90 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
84 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska w Genui?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z lotniska w Genui do portu w Genui o dowolnej pojemności - od taniego Minibus 7 pas dla 7 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko w Genui → Port w Genui

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.92 na 5

Spotkaliśmy się od razu przy wyjściu ze znakiem, tj. Nie musiałem na nikogo szukać ani czekać. Bardzo uprzejmy kierowca. Wspaniały samochód. Z lotniska w Rzymie do hotelu w centrum poleciałem w 15 minut. Bardzo zadowolony, dziękuję!
Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Złożyliśmy zamówienie, w ciągu godziny otrzymaliśmy potwierdzenie, opłaciliśmy część zamówienia io wyznaczonej godzinie samochód już na nas czekał. Podróż była wygodna. Dzięki za pracę!
JR
Bardzo fajny kierowca, fajny samochód a także przygotowany z wodą dla nas. Bardzo miły
SK
Siergiej Kartasz
04 marca 2020
Kierowca - Włoch, poznany w dniu przyjazdu, uprzejmy. Dostarczona pod drzwi hotelu, pomimo tego, że hotel znajduje się w strefie dla pieszych. Dziękuję, skorzystam z usług UniTaxi podczas kolejnej podróży.
JD
Janice Donofrio
16 października 2020
Krótka przejażdżka do hotelu. Kierowca czekał na dworcu, żeby nas przywitać. Wszystko poszło gładko. bardzo ładny pojazd
SB
Steadman Brown
04 grudnia 2019
Kierowca był tam, aby nas przywitać w dniu przyjazdu, a podróż do hotelu była dobra. Był wspomagany bagażem i drzwiami. Ogólnie dobry transfer
Doskonała obsługa. Kierowca A. jest bardzo uważny i odpowiedzialny. Podróż trwała głęboko wieczorem. Przywieziony pod wskazany adres i nie wyszedł, dopóki nie był przekonany, że w tym hotelu naprawdę oczekuje się samotnej starszej kobiety.
Z
Zoltan Pusztai
16 sierpnia 2020
Wszystko było w porządku i szybko, w sumie idealnie.
Nasz kierowca był uprzejmy, pomógł nam, gdy dotarliśmy na miejsce, niosąc bagaże i wskazując na nasz peron. Wyszedł poza i był bardzo słodki.
Kierowca był na czas. Bardzo pomocna i załadowana nasza walizka. Przyjemna jazda i zawiozła nas na czas poza terminal lotniska.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska w Genui

Najlepszym sposobem, aby dostać się do portu w Genui, jest transfer z lotniska w Genui. Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko w Genui powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska w Genui jest dostępna w 27 kierunkach:

13 km (20 minut)
od 58 €
od 84 €
od 126 €
40 km (55 minut)
od 120 €
od 126 €
55 km (45 minut)
od 126 €
od 140 €
od 177 €
od 353 €

Transfer taksówką do portu w Genui

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do portu w Genui - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do portu w Genui jest dostępne z 10 punktów:

od 84 €
od 390 €
21 km (40 minut)
od 48 €
150 km (120 minut)
od 344 €
od 468 €
215 km (130 minut)
od 766 €
od 444 €
35 km (36 minut)
od 156 €
od 260 €
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.