Transfer z Florencji
na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z Florencji → Dworzec kolejowy Santa Maria Novella Florencja.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z Florencji na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja) jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 30 minut i kosztuje od 80 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa biznesowa" dla 3 osób i 6-osobowych minibusów po taksówki VIP Klasa premium za 151 EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z Florencji na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja)

Odległość: 15 km. Czas podróży: 30 min.
Business Lexus GS, Mercedes E-class, Audi A6, BMW 5 Series itp.
Klasa biznesowa
passangers 3
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Wygodny samochód do podróży służbowych.
80 €
Premium Minibus 6pax Mercedes V-class, Mercedes Viano Premium,Toyota Alphard itp.
Minibus premium 6 pas
passangers 6
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Transfer klasy biznes dla grupy 4-6 osób.
106 €
Premium Lexus LS, Mercedes S-class, Audi A8, BMW 7 Series itp.
Klasa premium
passangers 3
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 15 min
table free
Samochód najwyższej klasy dla Twojego komfortu.
151 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi we Florencji?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę we Włoszech z Florencji na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja) o dowolnej pojemności - od taniego Klasa biznesowa dla 3 osób do 6-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu we Włoszech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer we Włoszech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Florencja → Dworzec kolejowy Santa Maria Novella Florencja

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

536 opinii ze średnią oceną 4.89 na 5

MZ
dobra wycieczka. Kierowca sprawny, uprzejmy i punktualny. doskonała obsługa
Dzień dobry! Pierwszy raz skorzystałem z UniTaxi, byłem zadowolony. Zostaliśmy powitani na lotnisku w Mediolanie (Malpensa) z tabletem w ręku, na którym widniało moje imię i nazwisko. Dostarczona do hotelu bez incydentów.... Tak trzymaj!
Podróż jest świetna. W samą porę . Ostrożnie . Wyraźnie. Wrażliwie! )))))))
LP
Wielkie podziękowania dla wyjątkowo przyjaznego i uważnego kierowcy. Nasz lot był opóźniony o półtorej godziny. Kierowca przywitał nas przyjaznym uśmiechem. Zostawił samochód na parkingu przed deptakiem i odprowadził mnie do hotelu, choć wcale na to nie liczyłem. Oczywiście pomagał w różnych sprawach.
RG
Regina Gromadko
30 listopada 2020
Taksówkarz spotkał się z nami przy wyjściu z lotniska, odprowadził nas do taksówki i przywiózł bezpośrednio do mieszkania. Zamówiliśmy klasę Klasa jakości. Bardzo komfortowa podróż, kierowca prowadził samochód bardzo ostrożnie. Pomógł załadować i rozładować torby. A co najważniejsze czyste wnętrze i akceptowany zapach w kabinie.
Kiedy dotarliśmy do centrum Neapolu, nasz telefon nie działał dobrze. i dobrze mówię po angielsku. Ale kierowca D. pomógł i spotkaliśmy się. D. jest dobrym kierowcą. O Neapolu, Pompejach, Sorrento, Amalfi i mówił positano. Uczył nas historii i pomagania w podróży.
Samochód przyjechał na czas. Samochód czysty, dobrej marki, kierowca schludny, przyjemny, pomagał pakować walizki i torby. Dotarliśmy szybko, z komfortem Klasy. Dziękuję bardzo! Z pewnością będę polecać Twoje usługi moim przyjaciołom i znajomym.
Z
Zlatica Gosheva
06 października 2020
Moja rodzina miała doskonały transfer z Treviso do Padwy iz powrotem! Zarezerwowaliśmy transfer ekonomiczny, ale mieliśmy bardzo komfortowy pojazd za tę samą cenę. Obaj kierowcy zdążyli na czas, bardzo dobrzy i bardzo mili. Dziękuję bardzo!
SP
Siergiej Paljano
05 marca 2020
Podróż przebiegła bardzo dobrze. M. był bardzo miły, przekazał nam wiele przydatnych informacji.
Bardzo dobry kierowca. Najlepsze ze wszystkich, z których do tej pory korzystałem.
Wyrazić opinię

Transport z Florencji

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z Florencji na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja). Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Florencji powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z Florencji jest dostępna w 36 kierunkach:

od 273 €
od 80 €
od 288 €
338 km (205 minut)
od 888 €
109 km (80 minut)
od 315 €
od 229 €
281 km (180 minut)
od 920 €
87 km (70 minut)
od 299 €

Transfer taksówką na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na dworzec kolejowy «Santa Maria Novella» (Florencja) jest dostępne z 10 punktów:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.