Transfer od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg)
na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg)

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) → Lotnisko Kolcowo Jekaterynburg.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg) jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg)

Odległość: 22 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi do stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Rosji od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg) o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Rosji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Rosji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Dworzec pasażerski Jekaterynburg → Lotnisko Kolcowo Jekaterynburg

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

1 opinia ze średnią oceną 5 na 5

TS
Tatiana Semenowa
05 lutego 2021
Dworzec pasażerski Jekaterynburg - Lotnisko Kolcowo Jekaterynburg (RU), Klasa ekonomiczna
Kierowca jest bardzo dobry!! Punktualnie, spotkałam się z pomocą z bagażem. Wygląda schludnie, miasto wie, maszyna jest słodka!!! Zadowolony wdzięczny!! Dziewczyny z inteligentnego działu wsparcia odpowiedziały na czas, oddzwoniły, rozwiązały problemy !!! Bardzo dobrze!!
Wyrazić opinię

Transport od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg)

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg). Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na stację kolejową «Pasażer» (Jekaterynburg) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od stacji kolejowej «Pasażer» (Jekaterynburg) jest dostępna w 2 kierunkach:

Transfer taksówką na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg)

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg) - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko Kolcowo (Jekaterynburg) jest dostępne z 2 punktów:

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.