Transfer z lotniska w Bratysławie
do Wiednia

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska w Bratysławie → Żyła.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska w Bratysławie do Wiednia jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 65 minut i kosztuje od 137 EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 3 klasy samochodów: od niedrogich "Klasa ekonomiczna" dla 4 osób i 7-osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska w Bratysławie do Wiednia

Odległość: 87 km. Czas podróży: 65 min.
Economy Skoda Octavia, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Ford Focus itp.
Klasa ekonomiczna
passangers 4
bagage 3
car Kiwi
cancel free
clock 60 min
table free
Ekonomiczna opcja dla maksymalnie 3-4 osób.
137 €
Minivan 4pax VW Touran, Ford Galaxy, Opel Zafira, Peugeot 807 itp.
Minivan
passangers 4
bagage 4
car Kiwi
cancel free
clock 60 min
table free
Kompromis między pojemnością a komfortem.
Przewóz sprzętu narciarskiego +5 €
172 €
Minibus 7pax Toyota Hiace, Opel Vivaro, Hyundai H-1 itp.
Minibus 7 pas
passangers 7
bagage 7
car Kiwi
cancel free
clock 60 min
table free
Dla grupy 4-7 osób lub dużego bagażu.
Przewóz sprzętu narciarskiego +5 €
258 €
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska w Bratysławie?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę na Słowacji z lotniska w Bratysławie do Wiednia o dowolnej pojemności - od taniego Klasa ekonomiczna dla 4 osób do 7-osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu na Słowacji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer na Słowacji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko w Bratysławie → Żyła

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

123 opinie ze średnią oceną 4.71 na 5

IN
Dziękuję bardzo, wszystko w porządku, na czas, uprzejmie, powodzenia dobrzy klienci. Na pewno skorzystamy z Twoich usług. Szczęśliwego Nowego Roku
Wszyscy byli zadowoleni. Klasa to samochód komfortowy, wszystko jest na czas. Spotkałem rosyjskojęzycznego kierowcę Michaiła. Po drodze opowiedział mi o Wiedniu, doradzał, gdzie lepiej kupować dziecięce rzeczy.
Transfer był doskonały. Kierowca N. profesjonalnie i starannie wykonał swoją pracę, dodatkowo odpowiadał na nasze pytania dotyczące specyfiki wypoczynku w Austrii. Dziękuję, do zobaczenia na innych trasach! Eugeniusz i Irina Moskali.
Wielkie dzięki! Taksówka przyjechała o wyznaczonej godzinie. Kierowca był uważny, pomógł z bagażem i wyjaśnił, gdzie się udać na lotnisko. Z poważaniem, Yanova Galina
Wszystko było świetne! Spełnione, pomimo opóźnienia samolotu o 2 godziny. Świetni faceci!
DR
Dmitrij Rodziewi
08 lutego 2021
Wycieczka poszła świetnie! Uprzejmy, uważny kierowca, czysty i komfortowy samochód Klasy, w połączeniu z terminową dostawą i przyjemnym kosztem przejazdu. Mamy wszystko, czego możesz chcieć od przelewu! Dziękuję Ci!
SB
Stephen Button
31 sierpnia 2020
Cześć, nasz transfer był super, nasz kierowca czekał na nas i był uroczy przez całą naszą podróż.
Wszystko w porządku! spotkali się dokładnie o określonej godzinie, bardzo sympatyczny i życzliwie pożądany kierowca A., szybko i dokładnie przyjechał na miejsce. kierowca pomógł uzyskać dostęp do hotelu i klucze, za co specjalne podziękowania! przelew powrotny 24.10.2016 potwierdzam z góry, lepiej o 9:00
Uładzimir
29 stycznia 2020
Wszystko w porządku. Kierowca spotkał mnie na czas, ostrożnie zawiózł, po drodze załapaliśmy się nawet na wycieczkę. Byliśmy zadowoleni z wyjazdu.
AP
Anthony Paul Enc
29 listopada 2020
Z przyjemnością przeczytałem naszą zamówioną rezerwację potwierdzoną rano i wszyscy byli podekscytowani. Kierowca przybył na czas i bezpiecznie doprowadził nas do Semmering. Był również na czas, ponieważ poprosiliśmy go, aby odebrał nas ponownie po południu. Dziękuję za dobrą obsługę
Wyrazić opinię

Transport z lotniska w Bratysławie

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska w Bratysławie do Wiednia. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko w Bratysławie powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska w Bratysławie jest dostępna w 18 kierunkach:

Transfer taksówką do Wiednia

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Wiednia - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Wiednia jest dostępne z 35 punktów:

243 km (210 minut)
od 208 €
od 137 €
65 km (60 minut)
od 137 €
197 km (170 minut)
od 215 €
400 km (260 minut)
od 459 €
296 km (180 minut)
od 422 €
331 km (210 minut)
od 429 €
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.