Transfer z lotniska Tegel (Berlin)
do Berlina

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Tegel (Berlin) → Berlin.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Tegel (Berlin) do Berlina jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 60 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Tegel (Berlin) do Berlina

Odległość: 40 km. Czas podróży: 60 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Tegel (Berlin)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Niemczech z lotniska Tegel (Berlin) do Berlina o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Niemczech

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Niemczech lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Tegel w Berlinie → Berlin

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

4 opinie ze średnią oceną 3.63 na 5

NT
Nati Tal
20 października 2020
Lotnisko Tegel w Berlinie - Berlin (DE), Minibus 7 pas
Znakomity i bardzo miły kierowca. Oprowadził nas trochę po okolicy (również transfer i wycieczka z przewodnikiem!), A nawet zaoferował nam pomoc w zatrzymaniu się obok supermarketu, aby kupić artykuły spożywcze w drodze do hotelu.
DK
Daria Korotenko
14 listopada 2020
Lotnisko Tegel w Berlinie - Berlin (DE), Minibus 7 pas
Wszystko poszło dobrze, kierowca czekał na nas na lotnisku, chociaż lot był trochę spóźniony, pomógł załadować i rozładować cały nasz bagaż. Z przyjemnością rozmawiałem z nim podczas podróży.
IN
Incognita
16 stycznia 2021
Lotnisko Tegel w Berlinie - Berlin (DE), Klasa ekonomiczna
Wszystko poszło gładko i cudownie. Zarezerwowaliśmy samochód klasy ekonomicznej i przywieźliśmy do nas lśniącym mercedesem. Rosyjskojęzyczny kierowca przywiózł bagaż, był przyjazny i życzliwy. Do hotelu dotarliśmy bardzo szybko i pozostawiliśmy najlepsze wrażenia!
OL
Olga Lewczenko
30 kwietnia 2021
Lotnisko Tegel w Berlinie - Berlin (DE), Minibus 7 pas
Kierowca czekał na nas godzinę, bo na granicy na lotnisku Tegel była ogromna kolejka. Uprzejmy, sympatyczny kierowca. Wyczyść komfortowy samochód Klasa. Pewna jazda. Polecić.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Tegel (Berlin)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Berlina, jest transfer z lotniska Tegel (Berlin). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Tegel (Berlin) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Tegel (Berlin) jest dostępna w 26 kierunkach:

Transfer taksówką do Berlina

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Berlina - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Berlina jest dostępne z 23 punktów:

od 0 €
od 69 €
od 69 €
od 66 €
od 66 €
355 km (250 minut)
od 476 €
od 429 €
195 km (150 minut)
od 366 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.