Transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)
do Herzliya

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) → Herclija.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Herzliya jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 28 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Herzliya

Odległość: 32 km. Czas podróży: 28 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Izraelu z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Herzliya o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Izraelu

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Izraelu lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw → Herclija

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

43 opinie ze średnią oceną 4.98 na 5

AE
Andriej Efimienk
12 grudnia 2020
Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Mimo opóźnienia lotu kierowca czekał na nas, spotkał się z tabliczką przy wyjściu z lotniska. Samochód był Klasą komfortową (minivan), do hotelu dotarliśmy w 50 minut, tak jak było w zamówieniu. Dziękuję bardzo!
Samochód był mniejszy niż oczekiwano, ale kierowca nadal zmieścił cały nasz bagaż. . . był bardzo uprzejmy, a nawet przybył 45 minut wcześniej i chętnie na nas czekał. Świetna obsługa, dziękuję?
Wszystko było świetne :-)
Kierowca na czas, bardzo miły, wszystko było idealne i następnym razem skontaktuję się z tobą ponownie w tym celu. Z wyrazami szacunku
Dobra robota, wszystko na najwyższym poziomie!
ZW
Doskonała obsługa pomimo bardzo wczesnej godziny
Doskonały i miękki napęd. idealny.
WG
Władimir Grońsk
24 sierpnia 2020
Podróż poszła świetnie. Uprzejmy kierowca, komfortowe auto Klasy. Wielkie dzięki.
Dzięki za jakość i szybką obsługę! Specjalne podziękowania dla kierowcy I.! Udzielili wielu dobrych rad przy przylocie i wylocie z Izraela! Polecam wszystkim Twoją firmę. Dziękuję Ci! T. Golovacheva
Bardzo dziękujemy za czekanie: byliśmy spóźnieni przy przekraczaniu granicy. Dziękuję bez końca! Prosimy również o podziękowanie kierowcy: nie zostawił wcześnie rano 2 kobiet z 2 małymi dziećmi w nieznanym miejscu, dostarczył je do samolotu na czas.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Herzliya, jest transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) jest dostępna w 47 kierunkach:

Transfer taksówką do Herzliya

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Herzliya - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Herzliya jest dostępne z 3 punktów:

od 0 €
80 km (80 minut)
od 0 €
16 km (50 minut)
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.