Transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)
do Bat Yam

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) → Bat Jam.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam

Odległość: 21 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Izraelu z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Izraelu

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Izraelu lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw → Bat Jam

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

43 opinie ze średnią oceną 4.98 na 5

Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Nie mieliśmy problemu ze znalezieniem kierowcy i mieliśmy komfortową jazdę do hotelu. Dziękuję Ci
WG
Władimir Grońsk
24 sierpnia 2020
Podróż poszła świetnie. Uprzejmy kierowca, komfortowe auto Klasy. Wielkie dzięki.
Dobra robota, wszystko na najwyższym poziomie!
Bardzo miły facet. Czekałem, jak się spóźniłem. Fajny pojazd i świetny kierowca. świetny serwis. Więcej tego samego na powrót. :)
Bardzo dziękujemy za czekanie: byliśmy spóźnieni przy przekraczaniu granicy. Dziękuję bez końca! Prosimy również o podziękowanie kierowcy: nie zostawił wcześnie rano 2 kobiet z 2 małymi dziećmi w nieznanym miejscu, dostarczył je do samolotu na czas.
Wszystko było świetne :-)
JW
Dzięki, zadowolony z podróży. Kierowca jest wspaniały, doradzimy każdemu kontakt z Twoją firmą!
Cieszę się, że zarezerwowałem transfer. Skontaktowano się ze mną wcześniej, ostrzegłem, że drogi będą zamknięte ze względu na przejażdżkę rowerem, uzgodniłem nowy termin. Dziękuję UniTaxi!
Wszystko w porządku. Kierowca przybył na czas, był uprzejmy i przyjazny. Samochód jest bardzo czysty, łącznie z fotelikiem dla dziecka. Byliśmy zadowoleni z wyjazdu. I odtąd zamierzamy korzystać z usług UniTaxi.
Podróż poszła dobrze. Kierowca, ma na imię S., spotkał nas z tabliczką z moim nazwiskiem przy wyjściu z lotniska. W drodze nie nachalnie krótko opowiadaliśmy, jakie miasta i miejsca mijamy. Podobała nam się usługa i nadal będziemy z niej korzystać. Dziękuję Ci.
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Bat Yam, jest transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) jest dostępna w 47 kierunkach:

Transfer taksówką do Bat Yam

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Bat Yam - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Bat Yam jest dostępne z 5 punktów:

od 0 €
70 km (70 minut)
od 0 €
35 km (30 minut)
od 0 €
70 km (65 minut)
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.