Transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)
do Bat Yam

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) → Bat Jam.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam jest indywidualny transfer taxi, podróż zajmie 25 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Cena za taxi jest ustalana z góry i nie zmienia się po rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam

Odległość: 21 km. Czas podróży: 25 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Izraelu z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) do Bat Yam o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Izraelu

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Izraelu lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Ben Gurion Tel Awiw → Bat Jam

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

43 opinie ze średnią oceną 4.98 na 5

Nasz kierowca czekał na nas, był bardzo przyjazny i pomocny. LIMO było bardzo wygodne, jazda bardzo spokojna.
Kierowca był na czas na lotnisku, pomógł nam i był bardzo miły. Podróż była po prostu idealna, bezpośrednio pod drzwi naszego zakwaterowania. Naprawdę doskonała obsługa!! Dziękuję bardzo.
LA
Liam Ayre
25 października 2020
Przybył zgodnie z planem, samochód był dobrze utrzymany i sprawnie dowiózł nas do celu. Kierowca był również przyjazny i pomocny.
Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Nie mieliśmy problemu ze znalezieniem kierowcy i mieliśmy komfortową jazdę do hotelu. Dziękuję Ci
Wszystko było świetne. Kierowca Wiaczesław na najwyższym poziomie
AP
Kierowca przyjechał na umówioną godzinę i miejsce, pomógł załadować bagaż, był przyjazny i sympatyczny. Samochód był czysty, była woda pitna. Dotarliśmy szybko iz komfortem Klasy. Dzięki za wysoką jakość usług.
Bardzo dziękujemy za czekanie: byliśmy spóźnieni przy przekraczaniu granicy. Dziękuję bez końca! Prosimy również o podziękowanie kierowcy: nie zostawił wcześnie rano 2 kobiet z 2 małymi dziećmi w nieznanym miejscu, dostarczył je do samolotu na czas.
Wielkie dzięki. Specjalne podziękowania dla kierowcy! Wszystko w porządku. Tak trzymać chłopaki. Dzięki....
IG
UniTaxi.pl, jak zawsze super. Już 6 wyjazdów z Waszą pomocą bez żadnych skarg. Znowu uprzejmy, punktualny, rosyjskojęzyczny, zgrabnie prowadzący samochód. Dzięki.
JW
Josephine Wester
26 października 2020
To była bardzo przyjemna wycieczka. Twój kierowca dał mi butelkę wody i pomógł z bagażem. Byłam bardzo zadowolona z tej podróży!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw)

Najlepszym sposobem, aby dostać się do Bat Yam, jest transfer z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw). Po pierwsze, możesz odebrać samochód dowolnej klasy i rozmiaru, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena przejazdu będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Ben Gurion (Tel Awiw) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzi do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Ben Gurion (Tel Awiw) jest dostępna w 47 kierunkach:

Transfer taksówką do Bat Yam

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Bat Yam - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Bat Yam jest dostępne z 5 punktów:

od 0 €
70 km (70 minut)
od 0 €
35 km (30 minut)
od 0 €
70 km (65 minut)
od 0 €
od 0 €
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.