Transfer z lotniska Kolombo (Kolombo)
do Kandy

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi z lotniska Kolombo (Kolombo) → Kandy.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się z lotniska Kolombo (Kolombo) do Kandy jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 130 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek z lotniska Kolombo (Kolombo) do Kandy

Odległość: 105 km. Czas podróży: 130 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi z lotniska Kolombo (Kolombo)?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę na Sri Lance z lotniska Kolombo (Kolombo) do Kandy o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu na Sri Lance

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer na Sri Lance lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Lotnisko Kolombo w Kolombo → Kandy

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

36 opinii ze średnią oceną 4.85 na 5

Wszystko super, dotarło schludnie i szybciej niż planowano. Kierowca niegrzeczny i uprzejmy
MF
Melissa Fleming
03 września 2020
Negombo - Pinnawala (LK), Klasa ekonomiczna
Kierowca był na czas, pojazd ładny i czysty. Podróż przebiegała gładko. Kierowca był bardzo miły i pomocny. Ponownie zarezerwowałem kierowcę na wycieczkę Pinnawala - Hatton.
Zero skarg. Przyjaźni i pomocni kierowcy, świetna obsługa, cały autobus, który był wystarczająco duży, aby 8 z nas mogło się zrelaksować, a wszystko to w bardzo rozsądnej cenie.
AB
Anatolij Birma
23 listopada 2020
Dokładny, szybki, dokładny. Samochód z klimatyzacją. Sam kierowca zaproponował, że zatrzyma się, żeby coś kupić i na kawę z toaletą.
Obsługa była bardzo dobra, imigracja trwała wieki, a nasz kierowca czekał na nas. Z radością czekał, aż otrzymamy gotówkę na lotnisku. Następnie podrzucił nas do naszego hotelu, co było trudne do znalezienia, ale upewnił się, że go znaleźliśmy i weszliśmy. Świetny kierowca i obsługa
Spóźniliśmy się z powodu postępowania na lotnisku. Zadzwoniłem, wszystko poszło idealnie gładko.
Wszystko w porządku, jesteśmy zadowoleni z obsługi. Kierowca odnalazł nas na lotnisku, cierpliwie czekał, aż wszyscy kupiliśmy karty SIM na lotnisku, pozwolił nam zatrzymać się na wodę i odświeżyć podczas podróży.
Obie osoby, które spotkały nas na lotnisku, które musiały czekać godzinę i kierowca jest bardzo przyjazny. Szybka podróż w Priusie. Kierowca doskonale mówił po angielsku i dzielił się swoją wiedzą podczas całej podróży.
Kierowca był uprzejmy i lakoniczny, czekał na mnie i skutecznie mnie zawiózł.
Bardzo ostrożny na drodze! Utrzymuje prędkość! Przeszkody na drodze pokonywał bardzo powoli, aby nie sprawiać nam żadnych niedogodności! Dziękuję Ci! On jest świetny! Niestety nie zapytali o jego imię!
Wyrazić opinię

Transport z lotniska Kolombo (Kolombo)

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer z lotniska Kolombo (Kolombo) do Kandy. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu na lotnisko Bandaranaike (Kolombo) powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka z lotniska Kolombo (Kolombo) jest dostępna w 70 kierunkach:

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €

Transfer taksówką do Kandy

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer do Kandy - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi do Kandy jest dostępne z 10 punktów:

od 0 €
116 km (190 minut)
od 0 €
190 km (270 minut)
od 0 €
140 km (220 minut)
od 0 €
100 km (150 minut)
od 0 €
155 km (245 minut)
od 0 €
85 km (165 minut)
od 0 €
230 km (300 minut)
od 0 €
95 km (135 minut)
od 0 €
40 km (60 minut)
od 0 €
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.