Transfer od Almetievsk
na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny

Serwis transferów lotniskowych UniTaxi.pl pomoże Ci zamówić taxi od Almetievsk → Begishevo Lotnisko Nabierieżnyje Czełny.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Najlepszym sposobem na dostanie się od Almetievsk na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny jest indywidualny transfer taksówką, podróż zajmie 100 minut i kosztuje od EUR. Zamawiasz samochód z wyprzedzeniem, wskazujesz czas i miejsce wyjazdu, a kierowca spotka się z Tobą, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie. Jednocześnie cena taxi zostanie ustalona, pozostanie taka sama jak przy rezerwacji. Na oficjalnej stronie UniTaxi do wyboru jest 0 samochodów: od niedrogich "" dla osób i -osobowych minibusów po taksówki VIP za EUR do podróży służbowych.

Ceny taksówek od Almetievsk na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny

Odległość: 95 km. Czas podróży: 100 min.
Niestety nic nie znaleziono. Spróbuj wyszukać z naszymi partneramiKiwiTaxi.
Dodatkowe usługi, które można dokupić za opłatą w zależności od trasy:
feature serviceFotelikfeature serviceWoda pitnafeature serviceDodatkowa godzina oczekiwaniafeature serviceAnglojęzyczny kierowca

Jak zarezerwować taxi Almetyevsk?

Ty wybierasz trasę i samochód
Możesz zamówić taksówkę w Rosji od Almetievsk na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny o dowolnej pojemności - od taniego dla osób do -osobowego autobusu na transfer grupowy.

Wypełnij formularz zamówienia i wybierz metodę płatności
Określ datę i godzinę spotkania. Za przelew można zapłacić kartą na stronie internetowej lub gotówką u kierowcy. Po dokonaniu rezerwacji na pocztę zostanie wysłany voucher potwierdzający podróż.

Kierowca spotyka Cię ze znakiem na lotnisku
W odpowiednim czasie kierowca będzie na Ciebie czekał na miejscu. Zawiezie Cię do samochodu, pomoże z bagażami i zawiezie do hotelu.

Korzyści z transferu w Rosji

1. Całodobowe wsparcie w języku rosyjskim przez telefon i na stronie internetowej.
2. Oczekiwanie w przypadku opóźnienia lotu. Godzina bezpłatnego oczekiwania na lotnisku.
3. Możesz bezpłatnie anulować transfer w Rosji lub zmienić zamówienie na dzień przed podróżą.

Mapa trasy: Almetiewsk → Begishevo Lotnisko Nabierieżnyje Czełny

*Trasy są podawane wyłącznie w celach informacyjnych.

336 opinii ze średnią oceną 4.86 na 5

AN
Aleksiej N.
05 grudnia 2020
Lotnisko Domodiedowo Moskwa - Moskwa SEAD (RU), Minibus 13 pas
Transfer został zarezerwowany na 02/02/18. wszystko jest na czas. Kierowca pomagał w różnych sprawach. Zarówno w porcie jak i podczas rozładunku. W pobliżu adresu. Polecam wszystkim!!!! CENA JEST ODPOWIEDNIA!!!!!!
Nasze zamówienie zostało zrealizowane bez zarzutu! Wszystko na czas, doświadczony, przyjazny kierowca. Szczególnie przyjemne jest to, że po drodze pokazał mi miejsca, które my, osoby starsze, pamiętamy z dzieciństwa. Serdeczne podziękowania za to! Wszystkiego najlepszego, nieprzerwany sukces!
przelew wykonany. Wszystko było idealne!
Podobało mi się, że taksówkarz zaoferował mi Wi-Fi. Bardzo przydatne jest skontaktowanie się z rodziną po przyjeździe do Moskwy, jeśli nie masz rosyjskiej karty SIM.
Przywitała nas bardzo miła pani, wcale nie czekaliśmy. Znakomity kierowca, zna Moskwę!
UD
Ulyanau Dmitry
14 stycznia 2021
Wszystko w porządku! Nasz lot przyleciał wcześnie, a kierowca czekał już na lotnisku. Pomógł załadować walizki, potem opowiedział mi całą drogę o Kazaniu, zabytkach, zwyczajach. Klasa komfortowy, czysty samochód. Podróż była szybka i przyjemna. Polecam usługę.
Wszystkim to się podobało. Bardzo sympatyczni, uprzejmi kierowcy, doskonała obsługa. Do nałożenia doszło z powodu opóźnienia lotu – nikt nie jest za to winny: oficjalnie został przełożony na 25 minut. Ale w rzeczywistości opóźnienie wynosiło około 50 minut - nikt nie mógł tego przewidzieć.
Złożyłem zamówienie 7 godzin przed przyjazdem, udało mi się wskazać niewłaściwe lotnisko, na którym przylatuję. Pomogło to, że personel sprawdził numer lotu i oddzwonił w ciągu godziny. Bez zbędnych gestów i skarg wszystko zostało naprawione i spełnione tam, gdzie było to potrzebne. Dziękuję Ci!
KJ
Ksenia Juriewna
17 października 2021
Dworzec Moskiewski St. Petersburg - Obwód Kalininski Sankt Petersburg (RU), Klasa biznesowa
Najwyższej klasy! Pierwszy raz zleciłem u Ciebie przelew i jestem pewien, że nie będzie to ostatni. Kierowca był naprawdę miły. Wszystko jest na czas, poprawne, dokładne. Kiedy pod koniec podróży dziecko zaczęło się kołysać, zaczął się z nią bardzo dobrze kontaktować. spotkałem się, pomogłem z rzeczami. Prowadzenie 5 piłek na 5. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję Ci!
Doskonała obsługa - kierowca czeka i płynna (choć dużo ruchu!) podróż do miasta. Dzięki!
Wyrazić opinię

Transport od Almetievsk

Najlepszym sposobem, aby się tam dostać jest transfer od Almetievsk na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny. Po pierwsze możesz odebrać samochód dowolnej klasy i pojemności, a także zamówić fotelik lub podwyższenie dla dziecka. Po drugie, cena wycieczki będzie znana nawet przy zamawianiu transferu i nie ulegnie zmianie. Po trzecie, po przybyciu do Almetyevsk powita Cię uprzejmy kierowca z tabliczką z nazwiskiem, odprowadzony do samochodu, pomoże z bagażem i zawiezie do hotelu.

Taksówka od Almetievsk jest dostępna w 1 kierunku:

Transfer taksówką na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny

Jeśli nie chcesz jechać komunikacją miejską, zamów prywatny transfer na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny - nie musisz biegać po okolicy w poszukiwaniu samochodu, tracić czasu na czekanie na odpowiedni lot na lotnisku i wykonywać przesiadki.

Zamówienie taxi na lotnisko «Begiszewo» Nabierieżnyje Czełny jest dostępne z 1 punktu:

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.