Transfer taksówką w Wietnamie

Zarezerwuj transfer z lotniska Wietnam lub z hotelu na lotnisko Wietnam pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Wietnamie z wyprzedzeniem

Transfer w Wietnamie jest prawdopodobnie równie ważny jak bilety czy rezerwacja hotelu. Podróż z lotniska Ho Chi Minh do Mui Ne, gdzie wiele kilometrów plaż jest tak uwielbianych przez turystów, trwa cztery godziny, a do Nha Trang prawie osiem. Nie trzeba dodawać, ile może kosztować ośmiogodzinna jazda w taksówce! Rezerwacja transferu taksówką w Wietnamie jest bardziej istotna niż prawdopodobnie w jakimkolwiek innym kraju na świecie. Zamawiając u nas transfer, możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie tak komfortowa, jak to tylko możliwe i bez dodatkowych kosztów.

Możesz złożyć zamówienie online w kilka minut. Bezpośrednio na stronie możesz zasięgnąć porady naszego specjalisty, który dobierze dla Ciebie najlepszą i najtańszą opcję przelewu. Zamawiając z wyprzedzeniem transfer w Wietnamie możesz zapomnieć o problemie z transportem - w dniu przyjazdu powita Cię uprzejmy i pomocny kierowca, a auto będzie nowe i wybrane specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Taksówka w Wietnamie

Taksówka w Wietnamie jest dość przystępna cenowo. Pomimo tego, że jest to dość popularny kraj wśród turystów, ceny taksówek nie są tu tak wysokie, jak w każdym innym kraju w Europie. Jeśli potrzebujesz dostać się z lotniska do sąsiedniego miasta, gdy podróż trwa około 40 minut, możesz spokojnie wziąć taksówkę na miejscu. Jeśli jednak musisz podróżować 3 lub więcej godzin, warto wcześniej rozważyć taksówkę w Wietnamie. W końcu koszt w tym przypadku może być absolutnie nieprzewidywalny!

Zamawiając u nas taksówkę w Wietnamie, możesz wybrać online klasę auta, której potrzebujesz, a także zadać wszystkie pytania bezpośrednio na naszej stronie internetowej . Po złożeniu zamówienia możesz o nim zapomnieć aż do przyjazdu, kiedy o określonej godzinie spotka Cię uśmiechnięty kierowca. Wszystkie ceny na naszej stronie są stałe i nie zależą od pory dnia ani innych czynników. Możesz wcześniej poznać koszt taksówki w Wietnamie i mieć pewność, że cena się nie zmieni, a kierowca cię spotka.

Notatki o kraju Wietnam

Wietnam to jeden z ulubionych krajów turystów z całego świata. Wietnam jest najbardziej znany ze swoich plaż, z których najbardziej znane to plaża Nha Trang w kształcie półksiężyca rozciągająca się na sześć kilometrów i plaża Mui Ne rozciągająca się na piętnaście kilometrów. Oprócz olśniewającego białego piasku i ciepłego, krystalicznie czystego morza, przyciągają również turystów sportami wodnymi. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do surfowania – wyjątkowe warunki naturalne zapewniają sportowcom silny i równomierny wiatr przez cały sezon zimowy, a czterometrowe fale sprawią, że każdy będzie chciał stanąć na desce obok wysportowanych młodych ludzi fale przez wiele miesięcy!

Kolejnym miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli chcesz odwiedzić Wietnam, jest ogromne akwarium Nha Trang. Na jej rozległym terenie (ponad 3,4 tys. metrów kwadratowych) można obserwować setki gatunków stworzeń morskich w ich naturalnym środowisku – ogromne oceanarium podzielone jest na strefy klimatyczne. Oprócz rozrywki Wietnam jest również bogaty w zabytki – odwiedzając ten kraj można odwiedzić świątynie buddyjskie, z których wiele ma ponad tysiąc lat. Kraj ten wchłonął najlepsze tradycje architektury orientalnej. Starożytne świątynie i monumentalne rzeźby, otoczone dziką przyrodą w całej okazałości, wieloetapowe mozaikowe pagody i egzotyczne zwierzęta – te kontrasty Wietnamu nie pozostawią obojętnym nikogo, kto był w tym kraju.

od 76 €
226 km (260 minut)
od 76 €
220 km (245 minut)
od 76 €
od 70 €
174 km (190 minut)
od 82 €
230 km (290 minut)
od 88 €
26 km (35 minut)
od 24 €
od 32 €
390 km (430 minut)
od 186 €
170 km (180 minut)
od 70 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Wietnamie oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Wietnamie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Wietnamie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Wietnamie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Wietnamie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Wietnamie

Bardzo fajna, wygodna jazda i bardzo czysty samochód doskonały, polecam go wszystkim?
Kierowca spotkał się na lotnisku i odprowadził do samochodu. Podczas wyjazdu poprosiłem o zmianę kierunku nawiewu powietrza z klimatyzatora, aby powietrze nie wiało bezpośrednio na mnie. Kierowca mnie zrozumiał i zrobił wszystko dobrze. Przybył szybko i schludnie do hotelu. Pomógł z bagażem.
Podróż przebiegła pomyślnie, dotarła jeszcze szybciej niż oczekiwano. Komfortowy jeep Klasy, odebrany na czas z hotelu, dowieziony pod sam wjazd na lotnisko - wszystko w porządku. Dziękuję Ci!
Wszystko w porządku, podróż trwała 3 godziny i 35 minut pomimo korków w samym Ho Chi Minh City. Kierowca przyjechał 15 minut wcześniej, z czego byliśmy niesamowicie zadowoleni, bo nie musieliśmy się martwić! :-)
Kierowca odebrał mnie z lotniska i bezpiecznie dowiózł do celu (Nghi Son ok. 4h jazdy). Następnym razem ponownie zarezerwowałbym taksówkę za pośrednictwem UniTaxi.
Ogólnie bardzo dobra obsługa. . Łatwy kontakt przez WhatsApp (bezpłatne WiFi na lotnisku) łatwo znaleźć kierowcę, fajny samochód, zatrzymaliśmy się po drodze na jedzenie (bardzo cenione) oraz dobrego i miłego kierowcę! Zarezerwuję ponownie i mogę bardzo polecić!!
Ostrożny, uprzejmy i zabawny kierowca. Z znośnym językiem angielskim, co ułatwia wzajemne zrozumienie. Czysty i wygodny samochód Klasy
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.