Transfer taksówką w Wietnamie

Zarezerwuj transfer z lotniska Wietnam lub z hotelu na lotnisko Wietnam pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Wietnamie z wyprzedzeniem

Transfer w Wietnamie jest prawdopodobnie równie ważny jak bilety czy rezerwacja hotelu. Podróż z lotniska Ho Chi Minh do Mui Ne, gdzie wiele kilometrów plaż jest tak uwielbianych przez turystów, trwa cztery godziny, a do Nha Trang prawie osiem. Nie trzeba dodawać, ile może kosztować ośmiogodzinna jazda w taksówce! Rezerwacja transferu taksówką w Wietnamie jest bardziej istotna niż prawdopodobnie w jakimkolwiek innym kraju na świecie. Zamawiając u nas transfer, możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie tak komfortowa, jak to tylko możliwe i bez dodatkowych kosztów.

Możesz złożyć zamówienie online w kilka minut. Bezpośrednio na stronie możesz zasięgnąć porady naszego specjalisty, który dobierze dla Ciebie najlepszą i najtańszą opcję przelewu. Zamawiając z wyprzedzeniem transfer w Wietnamie możesz zapomnieć o problemie z transportem - w dniu przyjazdu powita Cię uprzejmy i pomocny kierowca, a auto będzie nowe i wybrane specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Taksówka w Wietnamie

Taksówka w Wietnamie jest dość przystępna cenowo. Pomimo tego, że jest to dość popularny kraj wśród turystów, ceny taksówek nie są tu tak wysokie, jak w każdym innym kraju w Europie. Jeśli potrzebujesz dostać się z lotniska do sąsiedniego miasta, gdy podróż trwa około 40 minut, możesz spokojnie wziąć taksówkę na miejscu. Jeśli jednak musisz podróżować 3 lub więcej godzin, warto wcześniej rozważyć taksówkę w Wietnamie. W końcu koszt w tym przypadku może być absolutnie nieprzewidywalny!

Zamawiając u nas taksówkę w Wietnamie, możesz wybrać online klasę auta, której potrzebujesz, a także zadać wszystkie pytania bezpośrednio na naszej stronie internetowej . Po złożeniu zamówienia możesz o nim zapomnieć aż do przyjazdu, kiedy o określonej godzinie spotka Cię uśmiechnięty kierowca. Wszystkie ceny na naszej stronie są stałe i nie zależą od pory dnia ani innych czynników. Możesz wcześniej poznać koszt taksówki w Wietnamie i mieć pewność, że cena się nie zmieni, a kierowca cię spotka.

Notatki o kraju Wietnam

Wietnam to jeden z ulubionych krajów turystów z całego świata. Wietnam jest najbardziej znany ze swoich plaż, z których najbardziej znane to plaża Nha Trang w kształcie półksiężyca rozciągająca się na sześć kilometrów i plaża Mui Ne rozciągająca się na piętnaście kilometrów. Oprócz olśniewającego białego piasku i ciepłego, krystalicznie czystego morza, przyciągają również turystów sportami wodnymi. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do surfowania – wyjątkowe warunki naturalne zapewniają sportowcom silny i równomierny wiatr przez cały sezon zimowy, a czterometrowe fale sprawią, że każdy będzie chciał stanąć na desce obok wysportowanych młodych ludzi fale przez wiele miesięcy!

Kolejnym miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli chcesz odwiedzić Wietnam, jest ogromne akwarium Nha Trang. Na jej rozległym terenie (ponad 3,4 tys. metrów kwadratowych) można obserwować setki gatunków stworzeń morskich w ich naturalnym środowisku – ogromne oceanarium podzielone jest na strefy klimatyczne. Oprócz rozrywki Wietnam jest również bogaty w zabytki – odwiedzając ten kraj można odwiedzić świątynie buddyjskie, z których wiele ma ponad tysiąc lat. Kraj ten wchłonął najlepsze tradycje architektury orientalnej. Starożytne świątynie i monumentalne rzeźby, otoczone dziką przyrodą w całej okazałości, wieloetapowe mozaikowe pagody i egzotyczne zwierzęta – te kontrasty Wietnamu nie pozostawią obojętnym nikogo, kto był w tym kraju.

od 78 €
226 km (260 minut)
od 78 €
220 km (245 minut)
od 84 €
od 78 €
174 km (190 minut)
od 97 €
230 km (290 minut)
od 103 €
170 km (180 minut)
od 78 €
26 km (35 minut)
od 27 €
390 km (430 minut)
od 218 €
od 33 €

Samochody

Do wyboru w Wietnamie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Wietnamie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Wietnamie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Wietnamie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Wietnamie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Wietnamie

Świetny samochód. Salon jest czysty. Lot był opóźniony o 3 godziny, ale kierowca czekał na nas
IG
Wszystko poszło idealnie. Kierowca przyjechał na czas, samochód był doskonały, jechaliśmy elegancko, nawet zatrzymaliśmy się na przerwę na dym. Taki detal jak woda w aucie dodaje plusów. Dotarliśmy na czas, pomimo korków przy wjeździe do Ho Chi Minh City.
SZ
Siergiej Zonow
17 kwietnia 2020
Wszystko było jasne i szybkie! Kierowca był bardzo uprzejmy i pomógł z bagażem. Samochód jest czysty i klimatyzowany. Pierwszy raz skorzystaliśmy z UniTaxi, byliśmy bardzo zadowoleni. Będziemy polecać znajomym! Dziękuję Ci.
IS
Wszystko w porządku! Podczas jazdy widzieliśmy Wietnam taki jaki jest!Samochód jest dobry, kierowca taktowny!
Polecam UniTaxi wszystkim moim znajomym! Najlepsza usługa w historii!
Kierowca był wspaniały, nie zawracał sobie głowy rozmowami, szybko dojechaliśmy, zamiast zamówionego mikro auta podano duży komfortowy samochód Klasy, po drodze proponowano wodę pitną.
Podobało mi się wszystko, dobra obsługa, miła obsługa, która mówi w Twoim języku, cena odpowiada tej wskazanej na stronie internetowej podczas rezerwacji. Pierwszy raz korzystałem z UniTaxi, a teraz będę stale. Postawa, rzetelność i przystępne ceny! Bardzo zadowolony!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.