Transfer taksówką w USA

Zarezerwuj transfer z lotniska USA lub z hotelu na lotnisko USA pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w USA z wyprzedzeniem

Transfer do USA z lotniska do miasta iz powrotem to gwarancja jakości obsługi, bezpieczeństwa w drodze. Samochody obsługiwane są do międzynarodowej strefy terminali lotniczych o każdej porze dnia. Rosyjskojęzyczni i anglojęzyczni kierowcy mogą spotkać się z gośćmi Nowego Jorku. Wszystkie warunki transferu są omawiane z klientem indywidualnie.

Możesz zamówić taksówkę do wybranego miejsca docelowego w USA bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub kontaktując się telefonicznie z menedżerem.

Taksówka w USA

Zamówienie taksówki w USA za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy to rozwiązanie dla turystów biznesowych i indywidualnych, którzy cenią swój czas, pieniądze i wygodę. UniTaxi zorganizuje dla Ciebie transfer w dowolnym kierunku. Standardowe trasy to lotniska Kennedy i LaGuardia na Manhattan, Long Island, Brooklyn iz powrotem. Indywidualny transfer możesz omówić z kierownikiem firmy. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję pod względem ceny i zakresu usług dodatkowych.

Taxi w USA od UniTaxi to wygoda, wygoda i oszczędność kosztów. Na trasie klienci obsługiwani są przez pojazdy Minivan. Modele marek VW, Ford, Opel, Peugeot to kompromis między komfortem a przestronnością. Dla grup 4-7 osób oraz do przewozu dużego bagażu oferujemy transport Minibusem. Wszystkie samochody wjeżdżające na trasy Nowego Jorku są w dobrym stanie, wyposażone w klimatyzację i systemy bezpieczeństwa. Podróżując z dziećmi oferujemy foteliki samochodowe dla małych turystów (rozmiary siedzeń dobierane są w zależności od wieku dziecka).

od 322 €
od 203 €

Notatki o kraju USA

Nowy Jork to główne centrum transportowe w Stanach Zjednoczonych. Ta ogromna metropolia z gigantycznymi dzielnicami miast uważana jest za jedną z największych aglomeracji miejskich na świecie. Turyści indywidualni i biznesowi często, jeśli wybierają się na wycieczkę do „miasta miast”, zastanów się, jak nie zgubić się w jasnym, pełnym ludzi i samochodów Nowym Jorku. Jest wyjście - opłacalny indywidualny transfer do USA.

Usługa to nie tylko taksówka na jedno z nowojorskich lotnisk. Turystom oferujemy kompleksową obsługę od początku do końca wycieczki. Zlecenie przelewu do USA to oszczędność czasu i pieniędzy. Przybywając do Nowego Jorku w celach biznesowych lub wypoczynkowych, goście metropolii niezmiennie muszą rozwiązać problem transportu. Taxi "z krawężnika" - nie najlepszy wybór. Istnieją dwie główne wady takiej usługi: bariera językowa i niekontrolowana taryfa. Najpopularniejszymi trasami w USA są wycieczki z lotnisk Kennedy i LaGuardia na Manhattan, Long Island, Brooklyn iz powrotem.

Samochody

Do wyboru w USA 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w USA Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w USA Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w USA Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w USA Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w USA

Wszystko mi się podobało. Uważny, uprzejmy, pomocny, rosyjskojęzyczny kierowca Władimir. Auto jest nowe, czyste, klasa komfortowa. Wyjazd przeszedł niezauważony i Klasa komfortuno. Wielkie dzięki! Zawsze będę korzystał z Twoich usług w przyszłości!
AP
Pojazd doskonały i luksusowy styl, kierowca naprawdę profesjonalny i zabawny. Mimo korka mieliśmy bardzo krótką i szybką jazdę.
Nie pierwszy raz korzystam z usługi, zawsze wszystko jest w porządku, ale tym razem był prawie idealny kierowca i wyjazd. Dojechaliśmy szybko (o ile to możliwe dla Nowego Jorku), kierowca był bardzo uprzejmy i ostrożny na drodze.
Miałem doskonałego kierowcę, który bardzo dobrze wyjaśnił Miami i Miami Beach. Cieszę się z rady, której mi udzielił.
Wycieczka jest świetna, Klasa wygodna i jak z profesjonalnym przewodnikiem! Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
Wszystko było dobrze. Kierowca na czas, fajny samochód.
Dzień dobry, dobrze się poznaliśmy! Firma spełniła wszystkie nasze życzenia. Kierowca jest bardzo uprzejmy i przyjazny. Na pewno ponownie skorzystamy z Twojej firmy i polecimy znajomym. Ocena 10+. Nie mogę nawet uwierzyć, że mamy taką usługę...
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.