Transfer taksówką na Ukrainie

Zarezerwuj transfer z lotniska Ukraina lub z hotelu na lotnisko Ukraina pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Ukrainie z wyprzedzeniem

Taksówka na Ukrainie

od 0 €
od 0 €
od 0 €

Notatki o kraju Ukraina

Samochody

Do wyboru na Ukrainie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Ukrainie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Ukrainie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Ukrainie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Ukrainie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Ukrainie

EP
Świetny kierowca, świetna podróż! Dzięki za dobrą obsługę.
Wszystko w porządku. Dziękuję Ci! Wysoki poziom obsługi i przystępny poziom zlecenia przelewu. Personel jest uprzejmy. Kierowcy to profesjonalni i mili ludzie. Do zobaczenia wkrótce!
HH
Podobała mi się jazda z kierowcą I.. W drodze do celu objaśnił ukraińską historię, ludzi i kulturę. Nie dość, że był bardzo przyjazny. Dziękuję za twoją usługę, ja...
SS
Wszystko znakomicie, punktualnie i na wysokim poziomie.
MW
Marina Woropajew
07 października 2020
Wszystko w porządku! Spotkaliśmy się bez telefonu, znak pomógł. Klucze zabraliśmy pod inny adres, zatrzymaliśmy się przy wymienniku i szybko dotarliśmy pod adres docelowy. Dzięki!
HI
Prawie idealnie, kierowca nie miał w ogóle żadnego znaku i początkowo tylko czekał w swoim samochodzie, a później poruszał się po holu. Więc zajęło trochę czasu, zanim się dopasowaliśmy. Transfer przebiegł szybko i sprawnie
SG
Siuzanna Gunieim
12 października 2020
Kierowca się spóźnił, ale wezwał ostrzeżenie. Biorąc pod uwagę, że transfer jest trudny: Kiszyniów-Odessa, wszystkie drobne wady, takie jak spóźnienie, w ogóle nie mogą być brane pod uwagę. Ponieważ dotarliśmy wystarczająco szybko, kierowca zna drogę. Ogólnie UniTaxi jak zawsze dobrze zrobione!!!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.