Transfer taksówką w Tunezji

Zarezerwuj transfer z lotniska Tunezja lub z hotelu na lotnisko Tunezja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Tunezji z wyprzedzeniem

Jeśli lecisz do Tunezji na wakacje, zalecamy zamówienie transferu z lotniska w Tunisie. Pomimo tego, że taksówkę można zamówić na miejscu, transfer w Tunezji to bardzo wygodna opcja dla każdego turysty. Nie musisz szukać specjalnych postojów taksówek i negocjować ceny, bo nasz kierowca już spotka Cię z tabliczką z nazwiskiem i zawiezie do hotelu po ustalonej cenie o każdej porze dnia i nocy.

< p>Można też skorzystać z usług komunikacji miejskiej, ale wcześniej trzeba będzie zmienić walutę na dinary. Jeśli zamówisz przelew w Tunezji z wyprzedzeniem, możesz zapłacić kierowcy w dolarach, a on pomoże Ci w wymianie walut. Tunezja oferuje wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne, do których łatwiej będzie dotrzeć rezerwując z wyprzedzeniem transfer w Tunezji. Kierowca będzie miał wszystkie informacje o miejscu docelowym i nie będziesz musiał mu niczego wyjaśniać.

od 50 €
od 37 €
od 73 €
od 50 €
od 80 €
od 51 €
od 40 €
od 88 €
od 73 €

Taksówka w Tunezji

Taksówki w Tunezji dzielą się na 2 rodzaje. Zwykłe żółte taksówki, które przewożą na ladzie. Generalnie koszt taksówki nie jest wysoki, ale pamiętaj, aby przed podróżą przypomnieć kierowcy o włączeniu licznika, aby cena zrównała się z przebiegiem. W nocy obowiązują podwójne stawki. Również w Tunezji są tak zwane białe taksówki „Luage”.

Są to 8-osobowe taksówki o stałej trasie, które kursują w obrębie miasta. Zazwyczaj czekają na specjalnych parkingach, aż dostaną pełną kabinę. Taksówki, odpowiednio, są nawet tańsze niż zwykłe, a komfort w takim transporcie nie wchodzi w rachubę. Jeśli chcesz wygodnie dojechać do hotelu w Tunezji, lepiej wcześniej zamówić taksówkę w Tunezji, a nasi kierowcy dowiozą Cię do hotelu ze wszystkimi udogodnieniami.

od 50 €
od 51 €
70 km (70 minut)
od 50 €
100 km (75 minut)
od 59 €

Notatki o kraju Tunezja

Tunezja to dość niedrogi kraj do odwiedzenia. Niestety poziom hoteli w Tunezji nie jest dorównujący, niemniej jednak napływ turystów do Tunezji jest dość znaczny. Tunezja słynie z talasoterapii, na którą wiele osób płci pięknej wyjeżdża na wakacje do Tunezji. Oczywiście nie dla tego wszystkiego warto odwiedzić Tunezję.

Tutaj możesz zobaczyć Kartaginę i odwiedzić jej słynny amfiteatr. Możesz cieszyć się imponującą naturą Sidi Bou Said, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Ci, którzy chcą się sprawdzić, mogą wyruszyć w podróż po bezkresach Sahary. Entuzjaści nurkowania mogą odkrywać głębiny Morza Śródziemnego. Cóż, w końcu w Tunezji można po prostu cieszyć się opalaniem na plaży, z dala od codziennego zgiełku. A zlecając transfer w Tunezji oszczędzisz sobie niepotrzebnych kłopotów, bo nasi kierowcy spotkają Cię i wygodnie dowiozą do celu.

Samochody

Transfer lotniskowy w w Tunezji oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Tunezji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Tunezji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Tunezji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Tunezji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Tunezji

Wszystko w porządku. Radzę wszystkim. Samochód jest zgodny z zamówieniem. Koszt i płatność zostały z góry wynegocjowane z przewoźnikiem i odpowiadają rzeczywistości. Bardzo się cieszymy, że skorzystaliśmy z tej usługi. Doradzamy wszystkim. Nie ma oszustwa ani podstępu.
Kierowca był na czas, stanął z tabliczką przy zjeździe. Zamiast zamówionej taksówki ekonomicznej, ku naszemu zdziwieniu czekał na nas minivan Mercedes))) Zamówiony wcześniej fotelik dla dziecka był obecny) Przyjechaliśmy szybko iz komfortem Klasy. Zapłaciliśmy ściśle według cennika) Więc na pewno pojedziemy ponownie i doradzimy naszym znajomym)))
IB
Igor Bagdasaran
05 października 2020
Kierowca spotkał się ze znakiem. Czekałem, bo prawie ostatni wyjeżdżali po odebraniu bagażu. Przyjechaliśmy, wszystko było na czas. Dzięki
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.