Transfer taksówką w Tajwanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Tajwan lub z hotelu na lotnisko Tajwan pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Tajwanie z wyprzedzeniem

Nie chcesz stawiać czoła trudnościom w tłumaczeniu? Zamów transfer z UniTaxi, a wszystkie szczegóły Twojej podróży będą znane z wyprzedzeniem. Umówimy spotkanie z kierowcą we wskazanej lokalizacji. Zostaniesz odprowadzony do samochodu i pomożesz z bagażem. Jeśli napotkasz problemy po drodze, skontaktuj się z pomocą techniczną. Wszyscy nasi eksperci mówią po rosyjsku.

Na stronie UniTaxi możesz wybrać datę i godzinę podróży, klasę samochodu, ilość miejsc i bagażu, zamówić fotelik dziecięcy lub nawet dwa, Jeśli to konieczne. Cena transferu jest znana z góry i nie ulegnie zmianie po dokonaniu rezerwacji. Możesz zapłacić za zamówienie kartą kredytową w całości lub w części.

56 km (60 minut)
od 69 €
155 km (110 minut)
od 205 €

Taksówka w Tajwanie

Jeśli nie chcesz spędzać godzin na dotarciu do hotelu na transfer grupowy lub spieszysz się na jedno z tajwańskich lotnisk, zamów taksówkę. Możesz zadzwonić pod samochód telefonicznie lub przez aplikację mobilną. Na Tajwanie kierowcy jeżdżą dokładnie na liczniku. Ceny różnią się w zależności od miasta. Koszt przejazdów międzymiastowych negocjowany jest z góry. Główną trudnością jest to, że wielu kierowców, zwłaszcza starszych, nie rozumie angielskiego. Lepiej więc wcześniej napisać adres docelowy po chińsku.

56 km (60 minut)
od 69 €

Notatki o kraju Tajwan

Tajwan był kiedyś nazywany przez Portugalczyków „pięknym” i trudno się z tym spierać. Wzdłuż wyspy ciągną się tajwańskie góry pokryte lasami tropikalnymi, wygasłe wulkany znajdują się na północy, a namorzyny u wybrzeży Pacyfiku. Stolicą stanu jest miasto Tajpej. Jest nie tylko politycznym, ale i handlowym centrum kraju. Jilong to ważny port morski i popularny kurort na Tajwanie, 25 km od Taipei. Miasto Taichung wprowadzi Cię w kulturę kraju: znajdują się tu setki świątyń buddyjskich, wśród których najbardziej znana jest Świątynia Konfucjusza.

155 km (110 minut)
od 205 €

Samochody

Do wyboru w Tajwanie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Tajwanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Tajwanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Tajwanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Tajwanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Tajwanie

AP
Anastazja Prilut
28 stycznia 2021
Świetny serwis! Fajny samochód, uprzejmy kierowca. Spotkałem się na czas ze znakiem. Pierwszy raz korzystam z tej usługi, ale na pewno skorzystam ponownie! Polecić!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.