Transfer taksówką na Sri Lance

Zarezerwuj transfer z lotniska Sri Lanka lub z hotelu na lotnisko Sri Lanka pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Sri Lance z wyprzedzeniem

Sri Lanka to kraj o wilgotnym klimacie tropikalnym. Przyciąga wielu turystów przez cały rok. W kraju jest wiele tras samochodowych, dlatego planując wyjazd, zdecydowanie warto pomyśleć o przesiadce na Sri Lance. Od upału podczas podróży oszczędzić można jedynie klimatyzator, który działa w każdym aucie, oraz wodę, którą kierowca da Wam gratis.

Można zamówić transfer na Sri Lance na miejscu , natomiast koszt podróży może gwałtownie wzrosnąć. A kto chce czekać na taksówkę na miejscu w palącym słońcu? Najlepszą opcją jest wcześniejsze zarezerwowanie transferu na Sri Lance. Kierowca będzie czekał na Ciebie z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. W ten sposób gwarantowany jest dobry początek podróży.

od 139 €
od 158 €
od 74 €
od 141 €
od 198 €
od 139 €
od 202 €
od 178 €
od 40 €
od 119 €

Taksówka na Sri Lance

Taksówka na Sri Lance to najwygodniejszy sposób poruszania się po kraju. Podróż będzie szybka i wygodna. Podróżując taksówką po Sri Lance należy wiedzieć jeszcze jeden fakt, że w kraju są drogi płatne, za które trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Zamawiając taksówkę na Sri Lance w naszej firmie, nie musisz płacić dodatkowo, ponieważ wszystkie opłaty są już wliczone w cenę. Cena za podróż jest stała i nie zależy od daty, pory dnia, poza tym koszt podróży nie zmienia się w obrębie tego samego miasta. Ta usługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

od 158 €
130 km (110 minut)
od 155 €
105 km (100 minut)
od 170 €
35 km (45 minut)
od 76 €
167 km (155 minut)
od 230 €
25 km (45 minut)
od 78 €
230 km (270 minut)
od 279 €
230 km (300 minut)
od 320 €
70 km (70 minut)
od 109 €
280 km (330 minut)
od 364 €

Notatki o kraju Sri Lanka

Styl wypoczynku na Sri Lance można najkrócej określić w następujący sposób: z dala od zgiełku, bliżej morza i natury. Nie ma na świecie bardziej „wolnego” kraju niż Sri Lanka. Tutaj nikt się nie spieszy, wszyscy cieszą się życiem. Większość atrakcji na Sri Lance jest naturalna, podobnie jak większość rozrywki.

Głośne dyskoteki do rana nie są tu mile widziane, ale pikniki na łonie natury, wędkowanie czy grillowanie na plaży, nurkowanie – tak samo jak Ty lubić. Wakacje na Sri Lance są jak bajkowa podróż. Jest tu wiele miejsc, które oszałamiają ludzką wyobraźnię, bo na Ziemi nie ma nic podobnego.

od 141 €
85 km (90 minut)
od 133 €
37 km (45 minut)
od 93 €
100 km (120 minut)
od 123 €
125 km (130 minut)
od 178 €
od 133 €
od 109 €

Samochody

Do wyboru na Sri Lance 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Sri Lance Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Sri Lance Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Sri Lance Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Sri Lance Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Sri Lance

Spotkaliśmy się na lotnisku ze znakiem, pojechaliśmy drogą płatną do Unawatuny w 2 godziny (wskazane przy rezerwacji) samochodu Klasa komfortunaya z klimatyzacją i doświadczonym kierowcą. Dziękuję Ci!
Cześć. Spotkaliśmy się bardzo z szacunkiem, samochód był nowy, szybko dotarliśmy do hotelu. Bardzo dziękuję za usługę. Wszystko na najwyższym poziomie :-)
CL
Claire Lewis
19 grudnia 2020
Mój kierowca był doskonały. Przybył wcześnie i miał fachową nawigację. Był bardzo przyjazny i sprawił, że mój transfer był wygodny i przyjemny. Opierając się na moim doświadczeniu, gorąco polecam tę usługę innym i skorzystam z niej ponownie.
Podróż przebiegła świetnie, bez problemów. W wyznaczonym czasie moja rodzina i ja spotkaliśmy się, załadowaliśmy bagaże i bezpiecznie zawieziono do hotelu. Wygodny samochód, uprzejmy kierowca, wszystko na czas. Dziękuję Ci!
MF
Melissa Fleming
03 września 2020
Negombo - Pinnawala (LK), Klasa ekonomiczna
Kierowca był na czas, pojazd ładny i czysty. Podróż przebiegała gładko. Kierowca był bardzo miły i pomocny. Ponownie zarezerwowałem kierowcę na wycieczkę Pinnawala - Hatton.
Bardzo ostrożny na drodze! Utrzymuje prędkość! Przeszkody na drodze pokonywał bardzo powoli, aby nie sprawiać nam żadnych niedogodności! Dziękuję Ci! On jest świetny! Niestety nie zapytali o jego imię!
Kierowca był fantastyczny. Bardzo przyjemny. Płynny kierowca pomimo przepisów drogowych na Sri Lance. Gorąco polecam kierowcę. Sprawdzane co 1 godzinę, czy chcieliśmy zatrzymać się na toaletę, jedzenie, kawę. Bardzo profesjonalnie
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.