Transfer taksówką w Słowenii

Zarezerwuj transfer z lotniska Słowenia lub z hotelu na lotnisko Słowenia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Słowenii z wyprzedzeniem

Skorzystaj z usługi UniTaxi, aby zamówić transfer z lotniska w Słowenii do dowolnego miejsca w tym małym kraju. Niewątpliwym atutem jest to, że zamawiasz transfer online i z wyprzedzeniem, a kierowca spotka się z Tobą przy wyjściu z hali przylotów i zawiezie pod wskazany adres. Dodatkowym plusem jest to, że między Tobą a kierowcą nie będzie bariery językowej, wszystkie informacje o wycieczce zostaną wskazane w voucherze, co oznacza, że ​​nie musisz nic wyjaśniać. Współpracujemy tylko z zaufanymi przewoźnikami, co oznacza, że ​​nie możesz martwić się o sprawność aut oraz profesjonalizm kierowców. Transfer z UniTaxi będzie kosztował znacznie taniej niż taksówka wynajęta bezpośrednio na lotnisku.

od 156 €
od 39 €
od 156 €
130 km (100 minut)
od 163 €
180 km (150 minut)
od 195 €
35 km (30 minut)
od 76 €
144 km (95 minut)
od 156 €
od 124 €
132 km (90 minut)
od 156 €
135 km (110 minut)
od 177 €

Taksówka w Słowenii

Niestety lokalni taksówkarze często stosują różne sztuczki, zwłaszcza jeśli widzą, że ich pasażer jest gościem, który w ogóle nie zna okolicy. W takim przypadku może zabrać Cię w daleką podróż lub płatnymi autostradami, a taksówka ze słoweńskiego lotniska stanie się dla Ciebie bardzo kosztowną przyjemnością. Ale może pojawić się inna sytuacja, ze względu na barierę językową, taksówkarz może po prostu nie rozumieć, dokąd dokładnie należy Cię zabrać. Jeśli podróżujesz w dużej firmie, na przykład w pięciu, ryzykujesz, że nie znajdziesz odpowiedniego samochodu w rozmiarze, a jeśli to zrobisz, spędzisz sporo czasu na jego poszukiwaniu. p>

Użytkownicy usług transferu Qiwi nie znają takich problemów. Kierowca spotka się z klientami na lotnisku ze znakiem, pomoże z bagażem, dostarczy dokładnie tam, gdzie potrzebujesz i nie będzie wymagał dodatkowych dopłat.

od 39 €
143 km (95 minut)
od 163 €
od 177 €
119 km (80 minut)
od 163 €
180 km (140 minut)
od 169 €
57 km (45 minut)
od 76 €
od 33 €
462 km (280 minut)
od 513 €
115 km (80 minut)
od 149 €

Notatki o kraju Słowenia

Należy zauważyć, że Słowenia jest rodzajem dużej wioski pasterskiej, w której nie ma wielu megamiast, a nawet te, które istnieją, można tak nazwać tylko warunkowo. Większość miast to prowincjonalne małe osiedla, w których znajdują się parterowe domy, więc bardzo trudno jest znaleźć wysokiej jakości usługi transportowe. Mówiąc bardziej szczegółowo o Słowenii, należy zauważyć, że jest to w większości kraj górzysty, gdyż znajduje się w Alpach Wschodnich i ma powierzchnię 20,3 tys. Ale to wcale nie oznacza, że ​​po przybyciu do Słowenii nie będziesz mógł cieszyć się głębinami morza i zażywać kąpieli słonecznych. Na zachodzie tego niewielkiego kraju znajduje się dostęp do Morza Adriatyckiego, dlatego zawsze można wybrać się na wycieczkę nad brzegi morza, a jednocześnie zwrócić uwagę na zabytki Słowenii, których w Słowenii nie brakuje. w tym kraju, mimo że kraj ten jest stosunkowo mały.

od 156 €
86 km (80 minut)
od 104 €
233 km (160 minut)
od 328 €
180 km (140 minut)
od 169 €
od 156 €
166 km (120 minut)
od 310 €

Samochody

Do wyboru w Słowenii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Słowenii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Słowenii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Słowenii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Słowenii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Słowenii

Przeniesienie się odbyło! Kierowca spotkał się ze mną na lotnisku na czas! W drodze było deklarowane 75 minut! Wszystko na wysokim poziomie. Szczególnie chcę zwrócić uwagę na życzliwość kierowcy !!!!!
PD
Patricia Dyson
28 września 2020
Samolot się spóźnił, ale kierowca jest tuż pod koniec odbioru bagażu, tak jak powinien. Miły człowiek, pomocny z bagażem i niepełnosprawnym pasażerem.
MB
Zarezerwowałem bardzo szybko, więc jestem absolutnie szczęśliwy, że wszystko poszło dobrze. Kierowca był w moim hotelu 5-10 minut wcześniej z tabliczką i moim imieniem i nazwiskiem. Jechał bardzo bezpiecznie i był bardzo uprzejmy. Jestem bardzo zadowolona.
EO
Podróż poszła świetnie. Samochód został dostarczony na czas, kierowca mówi dobrze po rosyjsku, był uprzejmy i pomocny, dobrze jeździł samochodem.
Nasz kierowca czekał na nas, gdy tylko przeszliśmy kontrolę paszportową i odbiór bagażu na lotnisku w Lublanie. Był miły i uprzejmy, a podróż do Mariboru była zarówno wygodna, jak i sprawna. Chętnie skorzystamy z tej usługi ponownie i gorąco polecamy ją innym.
Zostaliśmy przywitani przy wyjściu. Kierowca stał z tabliczką, więc nie tracąc ani minuty, przenieśliśmy się do auta. Kierowca był bardzo przyjazny i szczegółowo odpowiadał na nasze pytania. Ostateczna opinia - wszystko poszło na wysokim poziomie. Dzięki kierowcy i firmie UniTaxi.
Podróż poszła świetnie. Kierowca jest przyjazny i przyjazny. Samochód jest czysty i ładnie pachnie. Dziękuję bardzo.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.