Transfer taksówką na Słowacji

Zarezerwuj transfer z lotniska Słowacja lub z hotelu na lotnisko Słowacja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Słowacji z wyprzedzeniem

Słowacja to raczej mały kraj. Zasadniczo ludzie korzystają z transportu miejskiego i międzymiastowego, czyli autobusów i pociągów. Opłata za przejazd jest bardzo niska. Są też taksówki, ale ze względu na to, że miasta na Słowacji są małe, nie ma na nie dużego popytu. Dla gości ze Słowacji dogodną opcją byłoby zamówienie transferu z lotniska na Słowacji.

Nie musisz czekać na przyjazd taksówki, ponieważ nasz kierowca spotka się z Tobą z tabliczką z nazwiskiem i zabierze do wybranego miejsca. Możesz również zamówić transfer na Słowacji, a my zawieziemy Cię z jednego miasta do drugiego najkrótszą trasą, a po drodze będziesz mógł podziwiać malownicze widoki. Nie musisz trząść się przez całą drogę w autobusie ani czekać na wejście do pociągu, ponieważ zapewnimy Ci usługę transferu na Słowacji o każdej porze dnia i nocy i zabierzemy Cię do miejsca docelowego ze wszystkimi wygodami.

Taksówka na Słowacji

Taksówki na Słowacji nie są dobrze rozwinięte we wszystkich miastach. W zasadzie tylko Bratysława oferuje duży wybór usług taksówkowych. Każda firma taksówkarska ma własne taryfy i stawki, dlatego lepiej wcześniej dowiedzieć się, z której firmy opłaca się korzystać. Lub możesz zamówić taksówkę na Słowacji z wyprzedzeniem w UniTaxi, a będziesz mógł zapoznać się z ceną jeszcze przed rozpoczęciem podróży i wybrać klasę samochodu według własnych upodobań.

Są oficjalne usługi taksówkarskie na Słowacji, a także prywatni handlowcy, którzy lubią zawyżać ceny, zwłaszcza jeśli widzą turystów. Jeśli nie znasz słowackiego, prawdopodobnie otrzymasz najwyższą stawkę. Lepiej zaplanować podróż z wyprzedzeniem i zarezerwować transfer na Słowacji. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych kłopotów oraz zaoszczędzi pieniądze i czas.

od 42 €
65 km (60 minut)
od 137 €
22 km (30 minut)
od 90 €
200 km (140 minut)
od 196 €
335 km (195 minut)
od 329 €
52 km (45 minut)
od 97 €
od 88 €

Notatki o kraju Słowacja

Potencjał Słowacji jako miejsca na wakacje jest bardzo niedoceniany. Pomimo tego, że Słowacja jest małym krajem, można tu znaleźć wspaniałe miejsca do rekreacji i rozrywki. Słowacja znana jest z leczniczych źródeł termalnych, które przyciągają turystów pragnących poprawić swoje zdrowie. Ceny w ośrodkach medycznych są znacznie niższe niż w innych krajach, a jakość nie ustępuje im. Słowacja słynie również z obfitości średniowiecznych zamków i twierdz, z których każdy podobno jest nawiedzony. Idealne miejsce dla tych, którzy lubią łaskotać nerwy i dla koneserów średniowiecznej atmosfery.

Na Słowacji można spływać górskimi rzekami i odkrywać głębiny lokalnych jaskiń. Miłośnicy sportów górskich znajdą coś dla siebie w licznych ośrodkach narciarskich na Słowacji. Aby Twoja podróż pozostawiła tylko pozytywne wrażenia, zalecamy wcześniejszą rezerwację transferu na Słowacji.

52 km (45 minut)
od 97 €
od 90 €

Samochody

Do wyboru na Słowacji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Słowacji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Słowacji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Słowacji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Słowacji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Słowacji

Kierowca był bardzo przyjazny i pomocny. Samochód był większy niż oczekiwano, wszystko było bardzo profesjonalne.Zdecydowanie polecam i ponownie użyję.
DR
Dmitrij Rodziewi
08 lutego 2021
Wycieczka poszła świetnie! Uprzejmy, uważny kierowca, czysty i komfortowy samochód Klasy, w połączeniu z terminową dostawą i przyjemnym kosztem przejazdu. Mamy wszystko, czego możesz chcieć od przelewu! Dziękuję Ci!
IM
Iuri Molew
31 sierpnia 2020
Lotnisko w Bratysławie - Mosonmagyarovar (SK), Klasa ekonomiczna
Spełnione, mimo że kontrola paszportowa przeciągnęła się przez godzinę. Przywieźli z taksówki to, co jeszcze jest wymagane.
Kierowca spotkał się ze mną na czas, opuszczając miejsce odbioru bagażu. Bardzo wygodne, nie biegaj w poszukiwaniu taksówki, ponieważ jechaliśmy z lotniska na dworzec autobusowy i byliśmy ograniczeni czasowo. Całą kwotę zapłaciliśmy przy zamówieniu z karty, co również jest bardzo wygodne
IK
Igor Kochergin
29 września 2020
Wycieczka poszła świetnie! Samochód przyjechał na czas. Przyjechaliśmy szybko. Kierowca jest profesjonalny i po prostu miła osoba.
Wszystko było na czas, byliśmy nawet trochę spóźnieni z powodu odbioru bagażu. Ale kierowca czekał na nas bez problemów. Samochód jest w doskonałym stanie, kierowca uprzejmy, przyjechaliśmy szybko, ale bez żadnych wyścigów. Z przyjemnością ponownie go użyję.”
Nawet po tym, jak nasz lot był opóźniony o 5 godzin. Kierowca był tam, aby nas odebrać i pojechać do celu. Doskonała obsługa klienta, bardzo responsywna, nasz transfer był doskonale zorganizowany nawet po kilku opóźnieniach lotów.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.