Transfer taksówką w Serbii

Zarezerwuj transfer z lotniska Serbia lub z hotelu na lotnisko Serbia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Serbii z wyprzedzeniem

Planując podróż, nie zapomnij zarezerwować z wyprzedzeniem transferu z lotniska w Serbii. Z lotniska do hotelu w Serbii można dostać się regularnymi autobusami i lokalnymi taksówkami. Autobusy kursują między terminalem lotniska a placem Slavia w centrum miasta co godzinę od 06:00 do 22:00. Szacowany czas podróży to 35-40 minut. Ponadto na lotnisku można wziąć taksówkę, ale jak w każdym innym kraju, ceny będą w tym przypadku zawyżone.

Nocą koszt taksówki będzie jeszcze wyższy. Zamawiając z wyprzedzeniem transfer UniTaxi w Serbii, dotrzesz do celu tak szybko i wygodnie, jak to możliwe. Samochód wybranej przez Ciebie klasy przyjedzie we właściwym czasie i zawiezie Cię w dowolne miejsce w mieście. Kierowca z wyprzedzeniem będzie wiedział, gdzie musisz zostać dostarczony, i ułoży trasę w taki sposób, aby w jak największym stopniu uniknąć niepotrzebnych postojów i korków.

Taksówka w Serbii

W Belgradzie jest kilka firm taksówkarskich. Zamówienie taksówki w Serbii doradzam telefonicznie. Z reguły operatorzy mówią po angielsku. Jeśli zdecydujesz się złapać taksówkę na ulicy, zachowaj jak największą czujność – taksówkarze często przesadzają z przewozem turystów.

Jeśli masz taką możliwość, lepiej zapoznać się z trasą i przybliżoną trasą odległość na mapie miasta z wyprzedzeniem. Po zrealizowaniu przelewu w Serbii w UniTaxi z góry poznasz koszt podróży. Możesz być pewien, że kierowca nie przedstawi Ci żadnych dodatkowych rachunków, poza kwotą wskazaną w Twojej rezerwacji. Dodatkowo ceny transferów UniTaxi nie są uzależnione od punktu w mieście, pory dnia czy świąt. Będziesz mógł kontrolować swoje wydatki podczas podróży.

od 44 €
97 km (70 minut)
od 125 €
390 km (280 minut)
od 392 €
220 km (190 minut)
od 206 €
397 km (245 minut)
od 454 €
442 km (290 minut)
od 400 €
od 206 €
208 km (210 minut)
od 277 €
267 km (200 minut)
od 238 €

Notatki o kraju Serbia

Republika Serbii znajduje się w środkowej części Półwyspu Bałkańskiego w południowo-wschodniej Europie i nie ma dostępu do morza. Populacja Serbii to nieco ponad 7 milionów osób. Serbia ma klimat kontynentalny na północy, umiarkowany klimat kontynentalny na południu i klimat górzysty w górach. Zimy w Serbii są krótkie, zimne i śnieżne, a lata ciepłe.

Sektor turystyki serbskiej to najdynamiczniej rozwijający się sektor turystyki wiejskiej, w ramach którego znajdują się wioski turystyczne w górach. Wioski oferują turystom zajęcia na świeżym powietrzu i żywność ekologiczną. Na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO znajdują się 4 obiekty kulturowe znajdujące się na terytorium Serbii: starożytne miasto Stari Ras i klasztor Sopocany, klasztor Studenica, prawosławne klasztory w Kosowie i Gamzigradzie. Średniowieczne klasztory budowane w X-XVII wieku. zachwycają zewnętrzną architekturą i malowniczymi freskami.

Parki narodowe, rezerwaty przyrody i jeziora są również popularnymi celami turystycznymi. Serbia to kraj o urzekającym naturalnym pięknie i imponującym dziedzictwie kulturowym, które zachwyci Cię od pierwszej minuty pobytu. Zamów transfer w Serbii, a nic nie przyćmi Twoich wakacji.

od 129 €
97 km (70 minut)
od 125 €
302 km (190 minut)
od 0 €
155 km (175 minut)
od 256 €

Samochody

Do wyboru w Serbii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Serbii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Serbii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Serbii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Serbii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Serbii

Wszystko poszło idealnie, kierowca czekał na lotnisku z tabliczką. Chociaż lot był opóźniony, nie było pytań. Szybko dotarłem na miejsce.
Wszystko dobrze, na czas, kierowca z angielskim i rosyjskim.Czas przejazdu to 90 minut zgodnie z obietnicą.
Kierowca przyjechał na czas, komfortowym autem Klasy. Tyle że nie miał reszty za 20 euro, więc wycieczka kosztowała o 3 euro więcej niż planowano.
KP
Zarezerwowano transfer z lotniska w Belgradzie do Nowego Sadu. Kierowca G. udał się do pierwszych rzędów tych, którzy go spotkali i stanął z dużym znakiem z moim imieniem i nazwiskiem. Wziąłem pieniądze dokładnie tyle, ile wskazano w zamówieniu. Podobała mi się usługa i skorzystam ponownie. Dziękuję Ci!
Wszystko poszło idealnie! :) Spotkaliśmy się na lotnisku, szybko pojechaliśmy, nawet do bankomatu ))) Dzięki Milosowi za wspaniałą wycieczkę i wrażenia! )))
JG
Julia Gołubiewa
05 października 2020
Zamówiłem przelew na kilka godzin przed samolotem - szybko otrzymałem potwierdzenie. Samochód przyjechał na czas, bagaż schowany w bagażniku, dojechaliśmy szybko :) Dziękujemy za pomoc!
Podobało mi się wszystko: przejrzystość, uważność kierowcy w Belgradzie. Dziękuję Ci!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.