Transfer taksówką w Rumunii

Zarezerwuj transfer z lotniska Rumunia lub z hotelu na lotnisko Rumunia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Rumunii z wyprzedzeniem

Zamówienie jest proste: określ, kiedy i gdzie Cię odebrać, dokąd Cię zabrać, a także liczbę pasażerów i klasę samochodu. Wszelkie pytania dotyczące podróży można zadać całodobowej obsłudze klienta.

Taksówka w Rumunii

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem na dostanie się z lotniska do miasta będzie transfer. W Rumunii oczywiście nie ma problemów z taksówką, a po przyjeździe można po prostu wezwać samochód, ale ta opcja jest odpowiednia tylko dla tych, którzy chcą spędzić czas na czekaniu. Tak, będziesz musiał poczekać w kolejce, aż znajdą dla ciebie bezpłatny samochód: zarówno przy kasie na lotnisku, jak iw aplikacji.

Nie mogę się doczekać, aby jak najszybciej zobaczyć wszystkie zabytki ? Zarezerwuj transfer. We właściwym czasie kierowca przywita Cię z tabliczką z nazwiskiem, pomoże z bagażem i wygodnie zawiezie do hotelu. Dodatkowo koszt zostanie ustalony, pozostanie taki sam, jak podczas rezerwacji. A to oznacza, że ​​żadne korki na drodze nie będą miały na to wpływu.

390 km (380 minut)
od 276 €
85 km (100 minut)
od 102 €
85 km (90 minut)
od 78 €
330 km (270 minut)
od 282 €
186 km (165 minut)
od 180 €
360 km (340 minut)
od 300 €
270 km (240 minut)
od 258 €
375 km (350 minut)
od 310 €
168 km (190 minut)
od 180 €

Notatki o kraju Rumunia

Rumunia to państwo w Europie Południowo-Wschodniej. Głównym miastem i ośrodkiem kulturalnym Rumunii jest Bukareszt. Zapoznanie się z nim warto zacząć od okolic Starego Miasta. Skupiają się tu najsłynniejsze zabytki: Pałac Parlamentu, Łuk Triumfalny, Plac Rewolucji i Pałac Królewski, który obecnie zajmuje Narodowe Muzeum Sztuki Rumunii. Kolejną ozdobą Bukaresztu są malownicze parki Tei, Floryaska i Herastrau. W tym samym regionie Wołoszczyzny (Muntenia), w którym znajduje się stolica, znajdują się główne ośrodki narciarskie Rumunii: Predeal, Sinaia, Poiana Brasov, a także małe starożytne miasta Curtea de Arges i Targovishte. Region Transylwanii jest bardzo popularny wśród turystów. Tutaj w Bran stoi zamek hrabiego Drakuli. Region Dobrudży znany jest z nadmorskich kurortów: Mamaia, Constanta, Eforie Nord, Costinesti, Neptune Olympus, Mangalia.

od 42 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Rumunii oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Rumunii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Rumunii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Rumunii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Rumunii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Rumunii

L
Luis Banchs
04 października 2020
Do zrobienia ok ..... kierowca doskonały .... idealny samochód .... idealna podróż?
Wszystko mi się podobało. spełnione, starannie zabrane do miejsca przeznaczenia. Kierowca był bardzo przyjazny?
Wszystko idealnie! Chciałbym również zarezerwować transfer na zwrot!
Chciałbym mieć tego samego kierowcę w piątek, kiedy wrócę do Bukaresztu
Wycieczka poszła świetnie! Dotarliśmy szybko iz komfortem Klasy. Specjalne podziękowania dla kierowcy. Zorganizował mi małą wycieczkę po centrum Bukaresztu i pokazał mi najciekawsze miejsca!!!
MD
Madalina Dimache
10 lipca 2021
Lotnisko w Sofii - Lotnisko Henri Coanda Bukareszt (BG), Klasa ekonomiczna
Nasz kierowca był dokładnie tym, na co liczyliśmy, a nawet trochę więcej: punktualny, odpowiedzialny przez cały czas naszej podróży, wyrozumiały i sprawny, ogólnie bardzo sprawny. Również dzięki zespołowi wsparcia, który bardzo skutecznie pomógł nam zlokalizować naszego kierowcę po przylocie (to był nasz pierwszy raz w Bułgarii i trochę zagubiliśmy się w tłumaczeniu). Dziękuję Ci!
Choć transfer jest droższy w porównaniu z taksówką na lotnisku, kierowca o imieniu E. był prześliczny i profesjonalny, samochód Mercedes Benz to bardzo komfortowa Klasa. Był nieoczekiwany bonus: darmowe Wi-Fi w samochodzie
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.