Transfer taksówką w Portugalii

Zarezerwuj transfer z lotniska Portugalia lub z hotelu na lotnisko Portugalia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Portugalii z wyprzedzeniem

Na stronie UniTaxi.Com możesz zapewnić wygodny i bezpieczny transfer z lotniska do wybranego hotelu lub miasta w Portugalii w ciągu jednej minuty. Wystarczy wybrać typ pojazdu, a także wprowadzić wymagane parametry, takie jak liczba pasażerów. Ponadto nie będziesz musiał nic dopłacać na miejscu, ceny na naszej stronie są ostateczne i uzgodnione z przewoźnikami, więc masz pewność, że nie będziesz musiał rozwiązywać żadnych problemów po przylocie.

Nawet jeśli Twój lot jest z jakiegoś powodu opóźniony o kilka godzin, nie martw się, nasz kierowca będzie na Ciebie czekać, ale oczywiście byłoby lepiej, gdybyś powiadomił nas z wyprzedzeniem o opóźnieniu Twojego samolotu.

Przy rezerwacji wpłacasz niewielką przedpłatę w wysokości wskazanej na stronie, resztę oddajesz kierowcy na miejscu, gotówką. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego kierunku na stronie, po prostu zostaw nam prośbę, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Zapewniamy, że zorganizujemy dla Ciebie najwygodniejszy transfer w Portugalii.

Taksówka w Portugalii

Niestety, reputacja portugalskich taksówkarzy wcale nie jest najlepsza. Wykorzystując fakt, że turyści nie znają języka i lokalnych realiów, zaradny kierowca może łatwo jednostronnie zrewidować cenę w drodze do celu i ostatecznie zmusić klienta do zapłacenia wygórowanych cen. W przypadku współpracy z UniTaxi jest to całkowicie wykluczone, ponieważ z góry otrzymujesz absolutnie wszystkie informacje: cenę, odległość, czas podróży, klasę samochodu.

Oczywiście nie wszystkie usługi taksówkarskie w Portugalii są tak podstępne, ale po co ponownie podejmować ryzyko?

35 km (35 minut)
od 65 €
39 km (33 minuty)
od 63 €
135 km (95 minut)
od 215 €
40 km (45 minut)
od 81 €
30 km (30 minut)
od 65 €
14 km (25 minut)
od 47 €
125 km (90 minut)
od 202 €

Notatki o kraju Portugalia

Portugalia zajmuje zachodnią część Półwyspu Iberyjskiego. Kraj ten ma bardzo bogatą historię, nierozerwalnie związaną z morzem i wielkimi odkryciami geograficznymi dokonanymi przez tak wielkich Portugalczyków jak Vasco da Gama i Ferdynand Magellan.

Dziś Portugalię można co roku nazywać turystyczną Mekką Portugalską do kurortów przybywa coraz więcej turystów. Najczęściej ludzie wypoczywają w dzielnicy Algarve, gdzie znajdują się najbardziej luksusowe wille i luksusowe hotele, a także w Lizbonie i okolicznych miastach. Popularne dla rekreacji są również Azory, które słyną z doskonałej ekologii i niemal całkowitej nieobecności ludzi, dlatego najczęściej przyjeżdżają tu ci, którzy chcą odpocząć w ciszy i spokoju.

39 km (33 minuty)
od 63 €
5 km (15 minut)
od 25 €
17 km (35 minut)
od 55 €

Samochody

Do wyboru w Portugalii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Portugalii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Portugalii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Portugalii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Portugalii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Portugalii

Bardzo dziękujemy za pierwszy raz korzystający z Waszych usług!! Trochę się martwiliśmy, zadzwoniliśmy do kierowcy przed przyjazdem samochodu
Bardzo dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie oraz staranne i dokładne dostarczenie nas do rezydencji. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i naszego kierowcy. Chętnie polecimy Twoją usługę naszym znajomym.
Servizio puntuale, vettura pulita e molto confortevole. Consigliato.
Kierowca był bardzo niesamowity! ??
To był pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z UniTaxi. Byłem pod dużym wrażeniem obsługi, komunikacji i dalszych działań. Na pewno skorzystamy ponownie! Nasz kierowca był fantastyczny. Dziękuję Ci.
SS
Sofia Shirokaya
01 lutego 2020
Calheta - Lotnisko Madera (PT), Klasa ekonomiczna
Wycieczka była super, 50 minut do lotniska przeleciało :)
Kierowca uprzejmy i przyjazny. Przybył na czas. Pomógł z naszym bagażem. Znowu skorzystam z UniTaxi.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.