Transfer taksówką w Norwegii

Zarezerwuj transfer z lotniska Norwegia lub z hotelu na lotnisko Norwegia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Norwegii z wyprzedzeniem

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić tak wspaniały kraj jak Norwegia, zalecamy wcześniejsze zaplanowanie podróży. Zamów transfer na lotnisku w Norwegii, a kierowca prześledzi Twój lot, przyjmie znak i pomoże z bagażem. Jeśli potrzebujesz dostać się w dowolne miejsce poza granicami miasta w Norwegii, możesz skorzystać z komunikacji międzymiastowej lub wynająć samochód. Pamiętaj jednak, że wynajem samochodów w Norwegii nie jest tani. Ponadto Norwegia ma bardzo rygorystyczny system kar za wykroczenia drogowe. Polecamy zamówić transfer w Norwegii, ponieważ lokalni taksówkarze pracują tylko w obrębie jednego miasta, a nasz kierowca wygodnie zawiezie Cię w dowolne miejsce zarówno w mieście, jak i poza nim.

od 185 €
od 168 €

Taksówka w Norwegii

W Norwegii łatwo znajdziesz taksówkę. Taksówkę można wezwać telefonicznie, a za 15-30 minut przyjedzie po ciebie samochód. Lub możesz zamówić transfer w Norwegii z wyprzedzeniem i nie musisz czekać, kierowca będzie na Ciebie czekał o określonej godzinie. Również w Norwegii istnieją specjalne postoje taksówek, gdzie możesz wybrać dowolny samochód. Na norweskich lotniskach można znaleźć postoje taksówek z różnymi usługami, ale pamiętaj, że każdy ma własne taryfy. Albo możesz zamówić transfer z lotniska w Norwegii, a z góry poznasz koszt, który nie zmieni się w zależności od pory dnia i świąt. Poza tym w Norwegii jest dużo płatnych dróg i lepiej sprawdzić od razu koszt z kierowcą, albo zamówić transfer w Norwegii po stałej cenie, a nie będziecie musieli o niczym dyskutować z kierowcą, bo będzie już miał wszystkie informacje o trasie.

od 185 €

Notatki o kraju Norwegia

Norwegia to miejsce narodzin Wikingów. Mieszkają tu silni, zahartowani w mrozie ludzie, którzy mimo surowych warunków naturalnych słyną z serdeczności i gościnności. Ten kraj spodoba się miłośnikom mroźnej egzotyki. Będziesz mógł na żywo podziwiać prawdziwą zorzę polarną, odwiedzić zbocza stromych klifów i odpocząć od zgiełku wśród gęstych norweskich lasów i fiordów. W Norwegii można zapoznać się ze starożytną kulturą Wikingów, odwiedzić Muzeum Drakarów i posłuchać legend o wyczynach. Nie zapomnij spróbować lokalnej kuchni, która składa się głównie z dań rybnych. Odwiedzając Norwegię, wydajesz się być jak w bajce. Zamów transfer w Norwegii, a my wygodnie zawieziemy Cię w interesujące Cię miejsce.

Samochody

Transfer lotniskowy w w Norwegii oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Norwegii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Norwegii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Norwegii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Norwegii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Norwegii

LN
Jesteśmy bardzo zadowoleni, kierowca spotkał się z nami na lotnisku, poczekał aż załatwimy wszystkie formalności i szybko zawiózł nas do hotelu. Biorąc pod uwagę, że 31 grudnia mieliśmy spóźniony lot i trudno było dostać się do miasta komunikacją miejską, UniTaxi właśnie nam pomogło.
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.