Transfer taksówką w Maroku

Zarezerwuj transfer z lotniska Maroko lub z hotelu na lotnisko Maroko pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Maroku z wyprzedzeniem

Maroko to bardzo kolorowy kraj. Odpoczynek tutaj jest zawsze jak w orientalnej bajce i nie obejdzie się bez ekscytujących wycieczek. Dlatego turyści zdecydowanie muszą zamówić transfer do Maroka, aby wygodnie dotrzeć we właściwe miejsce. W Maroku istnieje wiele firm transportowych, które z reguły działają na trasach lokalnych i międzymiastowych. Jeśli potrzebujesz minibusa, cena jest negocjowana z kierowcą na miejscu, w przeciwieństwie do konwencjonalnych samochodów, w których zainstalowane są liczniki. Ale w każdym razie ryzykujesz, że zostaniesz oszukany. Przejazd do Maroka w naszej firmie pozwoli zapomnieć o problemach z płatnością, ponieważ cena będzie znana przed wyjazdem i nie zmieni się w ostatniej chwili.

od 20 €
od 121 €
od 141 €
od 85 €
od 130 €
od 155 €

Taksówka w Maroku

Taksówki w Maroku można złapać na ulicy jednym machnięciem ręki, ponieważ jadą jedna za drugą. Ale nie wiesz, jaki poziom usług otrzymasz, nie wiesz, czy kierowca ma licencję na przewóz. Wysoki poziom usług, prawo do przewozu pasażerów, bezpieczeństwo i komfort są gwarantowane, jeśli zamówisz taksówkę w Maroku w UniTaxi, ponieważ wszyscy kierowcy są profesjonalistami, a każde zlecenie jest kontrolowane aż do jego realizacji. Między innymi opłata za taksówkę w Maroku jest przewidziana dla każdego pasażera, ale w naszej firmie cena jest ustalona na cały samochód i nie musisz płacić za każdą osobę.

od 173 €
od 129 €
od 155 €
od 305 €
od 247 €
od 94 €
od 141 €

Notatki o kraju Maroko

Meczety ze strzelistymi minaretami, majestatyczne pałace, antyczne pomniki i gaje daktylowe – po to przyjeżdżają turyści do tego kraju Maroka – idealna opcja dla tych, których fascynuje orientalna bajka i dobrze czują się w świecie arabskim. Wakacje w Maroku to niepowtarzalna atmosfera, nieustanny szum oceanu, luksusowe hotele i gwarne orientalne bazary. W Królestwie nowoczesne kurorty na wybrzeżu współistnieją ze starożytnymi osadami u podnóża gór. Przybywając do Maroka, znajdziesz się w sercu Wielkiego Maghrebu i będziesz cieszyć się wspaniałą scenerią i relaksem w orientalnym stylu.

od 20 €
244 km (150 minut)
od 173 €
244 km (160 minut)
od 141 €
175 km (140 minut)
od 121 €
od 173 €
324 km (190 minut)
od 228 €
280 km (230 minut)
od 142 €
179 km (165 minut)
od 146 €
196 km (170 minut)
od 146 €
65 km (70 minut)
od 85 €

Samochody

Do wyboru w Maroku 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Maroku Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Maroku Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Maroku Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Maroku Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Maroku

TA
Taha Ali, Sara R
25 października 2020
Lotnisko Fez Saiss - Chefchaouen (MA), Klasa ekonomiczna
Driver Amine był niesamowity, poświęcił czas, aby wszystko wyjaśnić i był bardzo dobrze poinformowany o mieście i kraju. Świetnie się bawiliśmy, nie możemy mu wystarczająco podziękować.
JC
Kierowca czekał przy wyjściu z lotniska. Spotkaliśmy się, załadowaliśmy bagaże. Dostarczone, rozładowane. Wszystko, czego potrzebujesz od przelewu.
Było zamieszanie związane z czasem mojego odbioru, więc kierowca przyjechał wcześnie, kiedy byłem jeszcze na spotkaniach. Ale był bardzo pomocny i czekał na mnie i był bardzo uprzejmy.
DP
Dmitrij Płotniko
23 kwietnia 2021
Wszystko poszło idealnie. Samochód dostarczono terminowo, była to klasa klasy wysokiego poziomu zgodnie z ustaleniami, kierowca bardzo ostrożnie podjechał na miejsce (a mój nawigator okazał się wielkim kłamstwem). Więc bardzo dziękuję!
Komfortowa jazda, przyjazny kierowca, miła pomoc w procesie rezerwacji :)
Taksówka czekała na nas na lotnisku zgodnie z ustaleniami, kierowca był bardzo uprzejmy i pomocny, wiedział dokładnie, gdzie jest nasze zakwaterowanie. Wcześniej była dobra komunikacja.
Kierowca był tam na czas z moim imieniem, kiedy wyszedłem z lotniska. Był łatwy do znalezienia i przyjazny. Był zawodowym kierowcą i jadąc z nim czułem się bezpiecznie. Miałem bardzo dobre doświadczenia i odesłałbym Cię do innych.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.