Transfer taksówką w Meksyku

Zarezerwuj transfer z lotniska Meksyk lub z hotelu na lotnisko Meksyk pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Meksyku z wyprzedzeniem

Taksówkę w Meksyku należy rezerwować z wyprzedzeniem. Wyjeżdżając za granicę, wraz z rezerwacją biletów i hoteli, warto zastanowić się, jak dojechać do celu. Jest to szczególnie ważne, gdy planujesz wydatki na podróż i nie chcesz przepłacać zamawiając taksówkę na miejscu. Przyjeżdżając na wakacje lub w podróż służbową chcesz, aby podróż była jak najbardziej komfortowa i szybka, a ceny przystępne i stałe.

Zamawiając u nas taksówkę w Meksyku, możesz zapomnieć o problemach związane z wyjazdami za granicę. Wszystkie ceny prezentowane są na stronie internetowej, można się z nimi zapoznać przed wyjazdem. Są stałe i nie zmieniają się w zależności od dnia tygodnia czy pory dnia. Zarezerwuj taksówkę w Meksyku z wyprzedzeniem, a po przyjeździe spotka Cię kierowca w specjalnie dla Ciebie przygotowanym samochodzie, a reszta podróży upłynie z przyjemnością i komfortem.

od 78 €
19 km (24 minuty)
od 52 €
od 65 €
od 167 €
118 km (85 minut)
od 155 €
od 78 €
od 72 €
od 97 €
od 97 €

Taksówka w Meksyku

Przelewy w Meksyku są prawdopodobnie ważniejsze niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie. Kraj ten jest najbardziej znany z zabytków i pomników starożytności pozostawionych nam przez cywilizację Majów, które w większości są usuwane z większych miast. Oczywiście możesz skorzystać z komunikacji miejskiej, jednak jeśli wolisz wygodną i szybką podróż to powinieneś pomyśleć o rezerwacji samochodu.

Zamawiając transfer w Meksyku z UniTaxi możesz wybrać szczegóły trasy i zdecyduj przed wyjazdem z typem samochodu w zależności od potrzeb. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę samochodów - od niedrogich aut klasy ekonomicznej po przestronne minibusy. Dodatkowo będziesz miał możliwość wyboru transferu indywidualnie dla siebie, wybierając interesujące Cię współrzędne i pozostawiając prośbę.

od 142 €

Notatki o kraju Meksyk

Meksyk jest najbardziej znany ze swojej architektury i kuchni. Jadąc do tego kraju możesz być pewien, że nie pozostawi Cię obojętnym. Tutaj będziesz miał okazję odwiedzić doskonale zachowane świątynie i sanktuaria cywilizacji Majów, zanurzyć się w atmosferze minionych epok. Ruiny Palenque, miasta duchów Teotihuacan i oczywiście miasta Chichen Itza, centrum niegdyś wielkiej cywilizacji. Oprócz pojedynczych zabytków będziesz miał okazję odwiedzić Narodowe Muzeum Antropologiczne, gdzie dowiesz się o wszystkich etapach rozwoju imperium Majów i gdzie dosłownie przespacerujesz się po kartach historii. p>

Opowiadając o tym, z czego Meksyk słynie, błędem byłoby pominąć słynną meksykańską kuchnię. Legendarny meksykański sos chili, uważany za jeden z najbardziej pikantnych sosów na świecie, można tu znaleźć niemal w każdej kawiarni czy restauracji, a pikantne dania uwielbiane przez smakoszy na całym świecie można kupić w przystępnej cenie w najszerszym asortymencie .

od 46 €
od 110 €
od 264 €
od 256 €

Samochody

Do wyboru w Meksyku 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Meksyku Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Meksyku Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Meksyku Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Meksyku Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Meksyku

Świetna podróz. Podczas wyjazdu wiele przydatnych informacji. Nasz przewodnik i kierowca A. jest inteligentny i miły. Dziękuję Ci.
Doskonała obsługa! Na czas, przyjazny, pomocny! Dobry taksówkarz, dobra firma! Oszczędź !!! Doskonała obsługa! Punktlich, freundlich, hilfsbereit! Gute Taxifahrer, gutes Unternehmen! Muy biene taxista - Muy biene empresa!!! Adios Amigos mexicanos!
Idealna podróż - kierowca przyjechał 3 minuty wcześniej, byliśmy na lotnisku w odpowiednim czasie. Furgonetka była czysta i byliśmy bardzo zadowoleni z otrzymanej usługi. Wysoce polecany.
DD
David David.Murr
28 listopada 2020
Świetny transfer - kierowca przybył przed terminem, był bardzo uprzejmy i uczynny, a pojazd był więcej niż wystarczający dla naszych potrzeb Na pewno skorzystam ponownie
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.