Transfer taksówką na Malcie

Zarezerwuj transfer z lotniska Malta lub z hotelu na lotnisko Malta pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Malcie z wyprzedzeniem

Pomimo niewielkich rozmiarów wysp archipelagu maltańskiego, sieć transportowa jest tutaj bardzo rozwinięta, ruch jest lewostronny. Co ciekawe, w wielu usługach taksówkarskich cenę ustala kierowca (uwzględniając odległość, porę dnia, taryfy danej firmy), wypadałoby targować się z kierowcą, gdyż zamawiając taksówkę z lotniska na Malcie cena może wydawać się zbyt wysoka. Głównym środkiem transportu na Malcie jest autobus.

Rozkład lotów jest letni i zimowy, zmieniają się interwały ruchu, godziny pracy autobusów. Aby nie doświadczać trudności z lokalnym rozkładem autobusów i konieczności targowania się z taksówkarzami, polecamy zamówić transfer na Malcie: ceny za usługi naszych kierowców są stałe i nie zależą od pory roku i dnia, przeładowanie jest wykluczone - z góry dowiesz się o ostatecznym koszcie przelewu. Co więcej, jeśli zarezerwujesz transfer z lotniska na Malcie, kierowca spotka się z tobą z tabliczką z nazwiskiem, więc nie musisz wędrować po lotnisku w poszukiwaniu odpowiedniego samochodu.

od 55 €
od 50 €
od 47 €
od 50 €
od 45 €
od 36 €
10 km (20 minut)
od 45 €
od 45 €
od 45 €
10 km (15 minut)
od 45 €

Taksówka na Malcie

Taksówka na Malcie to najpopularniejsza forma transportu po autobusach, ale dość droga. Prawie wszystkie samochody to Mercedesy. Taksówki są czarne lub białe. Czarni pracują tylko na zamówienie, a dla białych opłatę za przejazd ustala kierowca. Taksówki są dostępne tylko na parkingach. Wygodniej jest korzystać z autobusów, których trasy obejmują prawie całą wyspę. Znakiem rozpoznawczym wyspy są lokalne autobusy - stare, żółte, podobne do eksponatów muzealnych. Możesz też zamówić transfer na Malcie i wybrać interesującą Cię klasę auta.

Warto zauważyć, że niestety system komunikacji miejskiej ma też swoje wady – wszystkie trasy są połączone centralną dworzec autobusowy w stolicy Malty - Valletcie, więc najprawdopodobniej będziesz musiał za każdym razem przejeżdżać przez Vallettę, chcąc nie chcąc. Dodatkowo opłata zależy od strefy, do której się wybierasz. Radzimy zarezerwować transfer na Malcie z wyprzedzeniem, aby nie martwić się o cenę i być pewnym trasy, a podczas podróży cieszyć się okolicznymi widokami.

od 55 €

Notatki o kraju Malta

Malta to państwo wyspiarskie na Morzu Śródziemnym, położone na południe od Sycylii, dawnej kolonii brytyjskiej. Zamieszkane wyspy archipelagu to tylko Malta, Comino i Gozo. Codziennie przyjeżdżają tu rzesze turystów. Stolica Malty - Valletta - jest zawsze głośna i ruchliwa. Pomimo tego, że Malta jest praktycznie najbardziej wysuniętym na południe punktem w Europie, pogoda może zaskoczyć nieprzygotowanego turystę.

Mimo to zimy są tu dość łagodne, a lata długie i gorące. Jeśli chodzi o historię wyspy, to według naukowców znajdują się tutaj najstarsze stworzone przez człowieka zabytki ludzkiej cywilizacji. Każdy przydrożny kamień może być bowiem częścią świątyni lub średniowiecznego zamku, a niezauważalne na pierwszy rzut oka koleiny w wapieniu mogą być śladami dawnych wozów. Zamów transfer na Malcie, a zabierzemy Cię w dogodne miejsce.

od 50 €
8 km (30 minut)
od 30 €

Samochody

Do wyboru na Malcie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Malcie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Malcie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Malcie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Malcie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Malcie

Zdziwiło mnie, że kierowcą była kobieta, przyzwyczailiśmy się do tego, że to męski zawód, jeździłem nim dobrze, a jak sam wziąłem na siebie bagaż, to po prostu go zwyciężyłem! Dzięki
MT
Puntuali all'aeroporto e meticolosi nella prenotazione. Sito collaudato. Lo consiglio.
Bardzo zadowolony. Szybko znaleźliśmy kierowcę, chociaż spóźniliśmy się na transfer. Zawsze był ktoś, z kim można porozmawiać. Kierowca, który nas obsługiwał, był bardzo przyjazny i miły. Pomógł załadować i rozładować bagaż. Ceny są bardzo rozsądne. Chętnie polecimy znajomym.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.