Transfer taksówką w Luksemburgu

Zarezerwuj transfer z lotniska Luksemburg lub z hotelu na lotnisko Luksemburg pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Luksemburgu z wyprzedzeniem

Jeśli chcesz zaplanować podróż, wybierz prywatny transfer z UniTaxi. Z nami możesz wstępnie zarezerwować samochód na konkretną datę i do dowolnego miejsca w Luksemburgu lub krajach ościennych. Od razu poznasz ostateczny koszt wycieczki, który nie zmieni się z powodu korków czy krótkich postojów po drodze. Jeśli potrzebujesz zabrać ze sobą dziecko lub wózek inwalidzki, możesz sam wybrać pojemność samochodu. Mamy nawet minibusy przeznaczone dla 13 osób. Jeśli potrzebujesz fotelika dla swojego dziecka, prosimy o zaznaczenie tego przy zamówieniu, a zostanie on wstępnie zainstalowany w samochodzie. Krzesło płatne osobno. Nasz kierowca spotka się z Tobą na lotnisku przy wejściu do terminalu i upewni się, że zameldujesz się w hotelu.

od 57 €
od 156 €
od 456 €
od 372 €
od 180 €
od 188 €
od 94 €
od 279 €
od 130 €

Taksówka w Luksemburgu

Luksemburg ma wysoki standard życia. Nic dziwnego, że taksówki są tu drogie. Wygodne jest, aby taryfy za usługi były wywieszone na przedniej szybie samochodu oraz z boku, od strony podestu pasażera. Samochód można znaleźć na specjalnym parkingu, dzwoniąc telefonicznie lub przez aplikację mobilną. Możesz też złapać samochód na ulicy, ale nie bliżej niż 50 metrów od parkingu, inaczej nikt się nie zatrzyma. Ceny biletów rosną w weekendy i święta. Zwyczajowo zostawia się napiwek w wysokości 10-20% kosztów wycieczki.

od 57 €
od 434 €
od 489 €
200 km (160 minut)
od 524 €
od 506 €
od 78 €
106 km (90 minut)
od 372 €
od 480 €
280 km (185 minut)
od 642 €
od 1 522 €

Notatki o kraju Luksemburg

W małym państwie Luksemburg mieści się ogromna liczba atrakcji. W stolicy o tej samej nazwie leżą ruiny twierdzy z X wieku, od której zaczęła się historia kraju. W małym miasteczku Vianden znajduje się dom-muzeum słynnego Victora Hugo. Również w Luksemburgu jest miasto Schengen, to tutaj zawarli porozumienie o ruchu bezwizowym w całej Europie. Kraj ma też swoją „młą Szwajcarię”. Tak nazywa się region na wschodzie Luksemburga, który ze swej natury jest bardzo podobny do Szwajcarii.

Samochody

Transfer lotniskowy w w Luksemburgu oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Luksemburgu Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Luksemburgu Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Luksemburgu Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Luksemburgu Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Luksemburgu

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.