Transfer taksówką na Łotwie

Zarezerwuj transfer z lotniska Łotwa lub z hotelu na lotnisko Łotwa pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Łotwie z wyprzedzeniem

Sektor usług na Łotwie jest bardzo dobrze zorganizowany i rozwinięty. Wyjeżdżając do innego kraju, trzeba się wcześniej przygotować: poznać kulturę, zebrać inne ważne informacje i zarezerwować transfer na Łotwie. Możesz zamówić tę usługę z wyprzedzeniem, oszczędzając w ten sposób pieniądze, ponieważ możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję transferu.

Zamawiając taksówkę na Łotwie, nie wiesz, który samochód Cię odbierze i czy dotrze na czas. Jeśli z wyprzedzeniem zamówisz transfer na Łotwie, możesz wybrać klasę auta, której potrzebujesz, a także dokładną godzinę odbioru auta, a kierowca przyjedzie po ciebie na czas, w przeciwieństwie do lokalnych taksówek, które: z reguły trzeba poczekać do pół godziny, cena za usługę transferu jest stała i będziesz mógł również od razu poznać cenę, jeszcze przed rozpoczęciem podróży.

10 km (13 minut)
od 39 €
od 52 €
132 km (100 minut)
od 156 €
213 km (150 minut)
od 234 €
od 72 €
255 km (200 minut)
od 270 €
od 85 €
162 km (125 minut)
od 194 €

Taksówka na Łotwie

Zaletą wstępnej rezerwacji jest gwarancja dostarczenia Ci samochodu w stałej cenie. Lokalne usługi taksówkowe mogą zwiększyć koszt podróży w przypadku spóźnienia i innych okoliczności. Jeśli zamówisz transfer z lotniska na Łotwie, kierowca spotka się z Tobą o każdej porze dnia i nocy. Jeśli planujesz podróżować z dziećmi, pamiętaj, że na Łotwie dzieci mogą podróżować tylko w foteliku dziecięcym. Kierowca zabierze go ze sobą w drogę, biorąc pod uwagę wiek Twojego dziecka, tak aby było mu wygodnie. Zamawiając taksówkę na Łotwie na miejscu, przygotuj się na wyjaśnienie kierowcy adresu docelowego, ponieważ kierowcy w większości przypadków mówią tylko w lokalnym języku, a wcześniejsza rezerwacja pozwoli kierowcy zapoznać się z adresem przed wyjazdem. To jedyny sposób, w jaki poczujesz się komfortowo w nowym kraju.

10 km (13 minut)
od 39 €
310 km (260 minut)
od 319 €
310 km (240 minut)
od 293 €
29 km (35 minut)
od 52 €
od 39 €
133 km (115 minut)
od 175 €
270 km (215 minut)
od 286 €
400 km (340 minut)
od 397 €
290 km (225 minut)
od 293 €
92 km (100 minut)
od 145 €

Notatki o kraju Łotwa

Na Łotwie można spędzić niezwykle urozmaicone wakacje lub wakacje, a bogate możliwości turystyczne decydują o ich stylu i nastroju: od wizyt w starożytnych miastach i zamkach wypełnionych legendami, po spokojną agroturystykę i zielone szlaki. Łotwa to kraj z doskonałymi kurortami nadmorskimi i SPA, z nadmorskim wybrzeżem rozciągającym się na 500 km.

Łotwa jest piękna z czystymi jeziorami, bursztynowym morzem, piaszczystymi wydmami. W miastach wciąż płoną stare latarnie, a na ulicach można spotkać prawdziwego kominiarza. Spacerując wąskimi, krętymi uliczkami starożytnych miast Łotwy, dostaniesz niesamowitą przyjemność. Tutaj każdy dom jest piękny, elegancki, indywidualny, ma swój nastrój i charakter, jego spadziste dachy skierowane są ku niebu. A zamawiając u nas transfer na Łotwie, możesz spokojnie cieszyć się pięknymi widokami podczas podróży.

od 52 €
29 km (35 minut)
od 52 €

Samochody

Do wyboru na Łotwie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Łotwie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Łotwie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Łotwie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Łotwie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Łotwie

TB
Tatiana Borysowa
04 grudnia 2020
Wszystko dobrze zorganizowane, kierowca spotkał nas na lotnisku w Rydze, gdy przeszliśmy kontrolę paszportową, czekali już na nas ze znakiem. Auto jest czyste, nasza czwórka pojechała z Klasą wysokiegoom i szybko! Dzięki za świetną obsługę
Kierowca Karla był bardzo dobry i dobrze poinformowany o trasie i Łotwie.
MK
Maria Kowalewska
20 października 2020
Bardzo sympatyczny kierowca, przyjechał wcześniej (spieszyłem się na lotnisko), miły rozmówca. Przybył szybko, schludnie i bez problemów :-)
TO
Tamara Ostanina
09 lipca 2020
Kaliningrad - Ryga (RU), Klasa ekonomiczna
Ładny, wygodny, czysty samochód. Kierowca jest punktualny, uprzejmy, umiarkowanie towarzyski, nie nachalny. Następnym razem na pewno skorzystam z Twojej firmy i polecę znajomym. Dziękuję Ci.
TB
Tatiana Borysowa
04 grudnia 2020
Dziękuję za znakomitą pracę firmy. Zamówienie zrealizowane perfekcyjnie! Czyste samochody, uprzejmi kierowcy, bez minuty opóźnienia. Na pewno skorzystam w przyszłości z usług Twojej firmy i chętnie polecę znajomym i znajomym!
Transfer został przeprowadzony na wysokim profesjonalnym poziomie. Kierowca spotkał się ze mną na czas, szybko i spokojnie dotarł do celu. Samochód był czysty i ładnie pachniał. Kierowca opowiedział o mieście, wszystko było proste i zrelaksowane, a jednocześnie nie nachalne. Zdecydowanie polecam!
AR
Angela Ruggles
13 grudnia 2020
Jełgawa - Lotnisko w Rydze (LV), Klasa ekonomiczna
Proces rezerwacji był naprawdę prosty. Kierowca zjawił się punktualnie i był przyjazny i uprzejmy. Samochód był nieskazitelny i bardzo wygodny i zostaliśmy zrzuceni na lotnisko w odpowiednim czasie, aby odbyć lot. Na pewno skorzystam z usługi ponownie.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.