Transfer taksówką w Laosie

Zarezerwuj transfer z lotniska Laos lub z hotelu na lotnisko Laos pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Laosie z wyprzedzeniem

Gdyby Laos miał dostęp do morza, mógłby stać się tak popularny wśród turystów, jak jego sąsiedzi – Tajlandia czy Wietnam. Z powodu braku plaż Laos musi zwrócić na siebie uwagę wyjątkowymi widokami. Przede wszystkim jest to Dolina Dzbanów (Xiangkhuang) z gigantycznymi kamiennymi konstrukcjami niewiadomego pochodzenia, starożytne miasto Luang Prabang z wieloma starożytnymi buddyjskimi świątyniami, miasto Pakse, gdzie na rzece Mekong działa hodowla ryb oraz, oczywiście największe miasto w kraju – stolica Wientian, gdzie znajduje się Most Tajski.-Laotańska przyjaźń łącząca oba kraje.

od 0 €
od 0 €

Taksówka w Laosie

Taksówki w Laosie to raczej odrapane samochody, które można spotkać tylko w Vientiane: na lotnisku, na Moście Przyjaźni i na Porannym Bazarze. W woj. Co prawda zawsze można zamówić samochód w recepcji hotelu, ale w tym przypadku podróż będzie dość droga. W kraju nie ma jednej taryfy na usługi taksówkarskie, dlatego lepiej uzgodnić wcześniej cenę przejazdu. Szacunkowy koszt 1 km po drodze to 0,5 USD. Możesz wziąć taksówkę na dzień za 20 USD. To nawet tańsze niż wypożyczenie samochodu.

od 0 €
350 km (420 minut)
od 0 €

Notatki o kraju Laos

Chcesz wygodnie jeździć, a nie trząść się w starych samochodach lub tuk-tukach? Zarezerwuj transfer UniTaxi. Dowieziemy Cię w każde miejsce w kraju. Aby to zrobić, wystarczy pozostawić aplikację na naszej stronie internetowej z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem. Koszt wycieczki będzie znany z wyprzedzeniem i nie ulegnie zmianie po dokonaniu rezerwacji. Możesz również wybrać klasę samochodu: sedan klasy ekonomicznej dla małej rodziny lub minibus dla grupy przyjaciół. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w klimatyzację, a chłodna woda jest przechowywana dla turystów.

od 0 €

Samochody

Do wyboru w Laosie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Laosie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Laosie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Laosie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Laosie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Laosie

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.