Transfer taksówką w Kirgistanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Kirgistan lub z hotelu na lotnisko Kirgistan pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Kirgistanie z wyprzedzeniem

Jeśli nie chcesz dostać się z lotniska do miasta autobusem grupowym, wybierz transport publiczny, taksówkę i prywatny transfer.

Transport publiczny jest najtańszy, ale nie najważniejszy wygodny sposób, bo trzeba czekać, aż autobus lub minibus się zapełni, dokonać przesiadek, jeździć w zatłoczonej kabinie z bagażem w ręku.

od 53 €
od 175 €
od 94 €
od 152 €
od 151 €
od 111 €
od 152 €
od 152 €

Taksówka w Kirgistanie

Jeśli chodzi o taksówkę, w Kirgistanie można ją zamówić po numerze lub złapać ją na ulicy. Ta opcja jest prostsza, ale ma też swoje własne niuanse: samochód może nie mieć licznika, a taksówkarz może próbować nieuczciwie podnieść cenę podróży.

W przypadku transferu UniTaxi będziesz przybyć z maksymalnym komfortem. Zarezerwuj samochód z wyprzedzeniem, a kierowca z tabliczką znamionową spotka się z Tobą o wyznaczonej godzinie, pomoże z bagażem i zawiezie pod wskazany adres. Dodatkowo nie musisz wymieniać pieniędzy. Możesz płacić online w dowolnej dogodnej walucie: rublach, dolarach lub euro.

od 53 €
260 km (300 minut)
od 175 €
280 km (240 minut)
od 152 €
260 km (260 minut)
od 186 €
430 km (380 minut)
od 137 €

Notatki o kraju Kirgistan

Kirgistan lub Kirgistan to państwo położone w zachodniej i środkowej części pasma górskiego Tien Shan w Azji Środkowej. Stolicą jest Biszkek. W głównym mieście kraju warto odwiedzić Plac Ala-Too, Muzeum Historii Narodowej i Muzeum Sztuki, Galerię Erkindik, Bazar Osz, a także zajrzeć na Pomnik Niepodległości i budynek Parlamentu. W pobliżu Biszkeku znajduje się park przyrodniczy „Dolina Batyku” i Góra Boz-Peldek. Miasto Osz jest interesujące ze względu na zabytki architektury islamu: medresę Alymbek Paravanchi i Mukhamedboy Turk Khal Muratbayev, meczety Sadykbay i Shahid-Tepa. Ponadto to właśnie w Osz turyści często rozpoczynają swoją podróż do Pamiru i Tien Shan, do jaskiń Chil-Ustun i Chil-Mayram, a także do źródło-wodospadu Abshir-sai. Wielu przyjeżdża do Kirgistanu, aby zobaczyć słynne jeziora Issyk-Kul, Son-Kul, Sary-Chelek i gigantyczny lodowiec Inylchek. A na wakacje narciarskie są tu wyposażone stoki Kashka-Suu, Norus i Too Ashuu.

280 km (240 minut)
od 151 €
od 151 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Kirgistanie oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Kirgistanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Kirgistanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Kirgistanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Kirgistanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Kirgistanie

AN
Aleksander Niemc
08 października 2020
Lubię. Kierowca M. jest bardzo profesjonalny. Dotarliśmy prawie 2 razy szybciej niż podano (2,5 godziny zamiast 5 godzin). Po prostu nie zauważyli dróg!) Jeśli będziemy musieli jechać ponownie, na pewno skorzystamy z Waszych usług.
PA
Patrick
23 grudnia 2020
Wszystko poszło dobrze. Kierowca był punktualny, jechał ostrożnie, zatrzymywał się na przerwę na toaletę, przewiózł nas przez granicę. wysoce polecany.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.