Transfer taksówką W jordanie

Zarezerwuj transfer z lotniska Jordania lub z hotelu na lotnisko Jordania pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska W jordanie z wyprzedzeniem

Jordania to wyjątkowy stan, w którym wydarzenia biblijne stają się rzeczywistością. Tutaj znajdziesz ruiny niesławnej Sodomy i Gomory, górę Nebo, z której Mojżeszowi udało się zobaczyć Ziemię Obiecaną przed śmiercią, i wreszcie świętą rzekę Jordan, w której Jezus Chrystus został ochrzczony. W stolicy kraju, Ammanie, przechowywane są słynne zwoje z Qumran - biblijne rękopisy znalezione w pobliżu Morza Martwego, powstałe jeszcze przed naszą erą. Jeden z nowych cudów świata znajduje się również w Jordanii – starożytnym mieście Petra wykutym w skałach. Tutaj kręcono jeden z filmów o Indiana Jonesie. Jordania ma również swój własny kurort nad Morzem Czerwonym – miasto Akaba.

od 42 €
od 69 €
od 157 €
od 157 €
od 193 €
od 64 €
od 198 €

Taksówka W jordanie

Taksówka w Jordanii jest dość tania i łatwa do znalezienia. Samochód możesz zadzwonić telefonicznie lub przez aplikację mobilną, znaleźć na parkingu przy dużych hotelach lub złapać na ulicy. Ten ostatni nie jest polecany turystom, ponieważ prywatni kierowcy mogą wyłudzać pieniądze od gościa. Stosowane są sprawdzone sztuczki: groźby wysadzenia na opustoszały teren lub nieotwierania bagażnika z walizką do czasu uiszczenia wymaganej kwoty, zapewnienia, że ​​cena została podana za osobę, a nie za samochód.

Wszystkie taksówki w kolorze żółtym Jordan. Białe, tak zwane usługi, działają w formacie minibusów. Lada jest przewożona tylko w Ammanie, aw innych miastach zwyczajowo negocjuje się cenę i okazje. Należy pamiętać, że po północy kierowca nie ma obowiązku włączania taksometru, a taka podróż będzie kosztować dwa razy więcej. Aby dojechać do sąsiedniego miasta, kierowca będzie potrzebował specjalnego zezwolenia, które płaci pasażer. Jordańczycy nie pamiętają nazw ulic i poruszają się po mieście według niektórych kultowych miejsc, więc turysta będzie musiał zrobić to samo. Jeśli nie znasz języka, napisz nazwę atrakcji lub hotelu na kartce papieru.

od 42 €
245 km (200 minut)
od 161 €
55 km (80 minut)
od 68 €
315 km (220 minut)
od 198 €
240 km (180 minut)
od 161 €
od 67 €

Notatki o kraju Jordania

Jeśli nie chcesz organizować swojego transferu po przybyciu do Jordanii, skontaktuj się z UniTaxi. Zajmiemy się tym problemem. Wtedy nie musisz tłumaczyć kierowcy w języku migowym, dokąd musisz jechać, ani zachowywać się jak prawdziwy orientalny kupiec, aby obniżyć opłatę. Z UniTaxi Twoje wakacje rozpoczną się natychmiast po przybyciu na lotnisko. Nasz kierowca z wyprzedzeniem pozna wszystkie szczegóły podróży i zbuduje najbardziej optymalną trasę. Aby odpocząć do końca, zamów od razu i przelew powrotny. Dzięki usłudze UniTaxi zawsze wiesz, ile zapłacisz. Koszt na stronie jest stały i nie zmieni się po zarezerwowaniu samochodu. Możesz także wybrać klasę samochodu i jego pojemność: od sedana po minivana.

Samochody

Transfer lotniskowy w W jordanie oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi W jordanie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP W jordanie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy W jordanie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy W jordanie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów W jordanie

Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.