Transfer taksówką w Japonii

Zarezerwuj transfer z lotniska Japonia lub z hotelu na lotnisko Japonia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Japonii z wyprzedzeniem

Transfer w Japonii przyda się każdemu turyście, który nie mówi po japońsku. Cudzoziemcowi w Japonii trudno jest zamówić taksówkę bez znajomości japońskiego. W rzadkich przypadkach można się zgodzić po angielsku, ale na ogół Japończycy znają tylko kilka standardowych zwrotów. Zawsze można jednym machnięciem ręki „przywołać taksówkę” na drodze, bo taksówek w Japonii jest naprawdę dużo, ale ciężko będzie wytłumaczyć kierowcy, dokąd trzeba dojechać ze względu na barierę językową . Ponadto zawsze możesz skorzystać z metra, ale dla gaijin (jak Japończycy nazywają obcokrajowców) może wydawać się to zbyt mylące i, nawiasem mówiąc, dalekie od najtańszych w porównaniu z metrem w innych krajach. Zamawiając u nas transfer, nie możesz martwić się o to, jak wytłumaczyć kierowcy, dokąd musisz się dostać. Jeśli zamówisz taksówkę z lotniska w Japonii, kierowca spotka się z Tobą z tabliczką z Twoim imieniem i zawiezie pod wskazany w zamówieniu adres. W Japonii jest wiele dróg płatnych, ale ceny wszystkich naszych transferów są stałe i nie zmieniają się w zależności od pory dnia, dostępności dróg płatnych i czasu oczekiwania.

od 180 €
od 206 €
od 285 €
od 258 €
od 232 €
od 296 €
od 284 €

Taksówka w Japonii

Ceny taksówek w Japonii są dość wysokie, ale mimo to sami Japończycy bardzo często z nich korzystają. Nie każdy Japończyk może sobie pozwolić na prywatny samochód ze względu na wysokie ceny parkingu. Ponadto Japonia ma bardzo rozwinięty i złożony system metra, po którym mogą poruszać się tylko sami Japończycy. Taksówkarze w Japonii zawsze noszą specjalne mundury, a także białe rękawiczki i często maski medyczne, aby klienci czuli się swobodnie. Ze względu na to, że tylko nieliczni taksówkarze znają język angielski, wiele taksówek jest wyposażonych w urządzenia tłumaczące. Nawet jeśli znasz japoński, taksówkarze nie będą Cię męczyć różnymi rozmowami. Ciekawostką jest to, że w zasadzie wszystkie taksówki w Japonii mają automatyczne drzwi, a kierowca nie wypuści Cię, dopóki nie zapłacisz za podróż. W przypadku rezerwacji transferu na lotnisku w Japonii postaramy się zapewnić kierowcę ze znajomością języka angielskiego. Ponadto już w momencie zamawiania transferu poznasz cenę swojej podróży i nie będziesz musiał uiszczać żadnej dodatkowej opłaty.

od 179 €
40 km (50 minut)
od 193 €
od 128 €
20 km (30 minut)
od 193 €
54 km (60 minut)
od 167 €
95 km (100 minut)
od 513 €

Notatki o kraju Japonia

Japonia to państwo wyspiarskie, kraj o starożytnych tradycjach i bogatej kulturze. Współczesna Japonia to kraina kontrastów. W tym kraju można zobaczyć wiele pięknych krajobrazów, od gorących plaż po wysokogórskie kurorty, popatrzeć na aktywne wulkany, czy kwitnące wiśnie, które zapamiętasz na całe życie. Zamawiając transfer w Japonii, możesz cieszyć się pięknymi widokami podczas podróży, a nawet poprosić kierowcę, aby zatrzymał się i zrobił Ci zdjęcie przed zabytkami.

Możesz również odwiedzić świątynie buddyjskie i Shinto , spróbuj prawdziwego japońskiego jedzenia i sake lub zanurz się w gorączkowym życiu metropolii, odwiedzając Tokio z jego drapaczami chmur, barami karaoke i ogromnymi centrami handlowo-rozrywkowymi. Możesz uczestniczyć w różnych uroczystościach i przymierzyć japońskie stroje narodowe, kimono i yukata. Odwiedzając Japonię dostaniesz wiele żywych wrażeń i wspomnień, a zamawiając u nas transfer z lotniska w Japonii zadbamy o to, aby te wspomnienia były wyłącznie pozytywne.

od 128 €
od 154 €
od 167 €
od 321 €
od 154 €
od 193 €
od 193 €

Samochody

Do wyboru w Japonii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Japonii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Japonii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Japonii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Japonii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Japonii

LB
Leslie Betts
23 sierpnia 2020
Kierowca spotkał nas, gdy wysiedliśmy ze statku. znak był jasny. Pojechała dobrze i szybko zabrała nas do naszego hotelu. Bardzo zadowolony z twoich usług.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.