Transfer taksówką w Indonezji

Zarezerwuj transfer z lotniska Indonezja lub z hotelu na lotnisko Indonezja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Indonezji z wyprzedzeniem

Przelew w Indonezji to jedna z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać podczas podróży do tego kraju. Koszt nawet nie najdroższej wycieczki będzie już dość wysoki, dlatego warto wcześniej pomyśleć o tanim i niezawodnym transporcie. Indonezja jest państwem wyspiarskim, co skutkuje obecnością dużej liczby lokalnych taksówek na każdej z wysp, co niestety wcale nie świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług, a raczej dezorientuje turystę skomplikowanymi taryfami i wybór samochodu.

Rezerwując z nami transfer taksówką w Indonezji, będziesz miał możliwość wyboru pomiędzy kilkoma komfortowymi klasami samochodów - od samochodów mieszczących 4 osoby po przestronne minibusy, jeśli podróżujesz z Grupa. Możesz wcześniej poznać cenę wycieczki i mieć pewność, że w ostatniej chwili nie wzrośnie.

od 20 €
od 27 €
od 19 €
od 19 €
od 19 €
od 20 €
od 24 €
od 20 €
od 24 €

Taksówka w Indonezji

Taksówka w Indonezji, podobnie jak w każdym innym kraju na świecie, lepiej wybrać przed przyjazdem. Generalnie samochód można znaleźć na miejscu, ale dużo wygodniej jest wszystko przygotować wcześniej i nie szukać taniej taksówki na lotnisku po długim locie. Oprócz zwykłej taksówki w Indonezji istnieje szeroka gama środków transportu publicznego. Możesz kupić bilet autobusowy za stosunkowo niewielkie pieniądze. Co prawda nie można powiedzieć, że podróż takim transportem będzie wygodna i szybka.

Zamawiając taksówkę w Indonezji w naszej firmie, otrzymasz oficjalną lokalną taksówkę w przystępnej cenie, stałych cenach, które niezależne od pory dnia, a także możliwość zaplanowania pełnego kosztu przelewu online i zamówienia wszystkiego kilkoma kliknięciami.

od 21 €
50 km (80 minut)
od 41 €
15 km (35 minut)
od 21 €
20 km (45 minut)
od 24 €
37 km (45 minut)
od 28 €
24 km (40 minut)
od 25 €
65 km (80 minut)
od 51 €
60 km (120 minut)
od 41 €
30 km (60 minut)
od 37 €
20 km (50 minut)
od 25 €

Notatki o kraju Indonezja

Indonezja to jeden z najpiękniejszych krajów Azji Południowo-Wschodniej. Ten wyspiarski kraj ma wilgotny klimat równikowy, co czyni go jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych. Indonezja jest najbardziej znana ze swoich rezerwatów przyrody i parków narodowych. Możesz odwiedzić zarówno górskie, jak i morskie parki narodowe rozmieszczone na dziesiątkach wysp, zobaczyć odległe zakątki kraju, w niewielkim stopniu dotknięte cywilizacją, oraz obserwować surową i piękną przyrodę równikowej dżungli w całym jej pięknie.

Szczególne miejsce w kulturze tego kraju zajmują zwierzęta. Indonezja ma cały las małp, uwielbianych przez turystów z całego świata. Małpy czują się w nim jak mistrzowie i na pewno spróbują zabrać od Ciebie coś pięknego i błyszczącego, czy to okulary, czy biżuterię. Odwiedzając takie miejsce przynajmniej raz, odwiedzając liczne rezerwaty i podziwiając piękno dzikiej przyrody, zapamiętasz ten kraj na zawsze.

od 20 €
42 km (50 minut)
od 30 €
20 km (45 minut)
od 24 €
12 km (30 minut)
od 20 €
25 km (30 minut)
od 24 €
60 km (120 minut)
od 45 €
100 km (150 minut)
od 86 €
17 km (40 minut)
od 30 €
14 km (25 minut)
od 20 €
38 km (60 minut)
od 30 €

Samochody

Do wyboru w Indonezji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Indonezji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Indonezji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Indonezji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Indonezji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Indonezji

JA
Świetny kierowca, skorzystam ponownie, bardzo przyjazny. Czekałem ponad dwie godziny po opóźnieniu naszego samolotu.
AM
Aleksandar Milev
04 sierpnia 2020
Kierowca czekał na lotnisku i zabrał nas do celu. Wysoce polecany
Wszystko w porządku! Bardzo wygodny i nowy samochód Klasy. Lot spóźnił się o pół godziny. Po przyjeździe telefon do dyspozytora i od razu pojawił się znak z nazwą. Dzięki
Kierowca opowiedział i pokazał ciekawe miejsca podczas podróży, niósł bagaże! Świetny serwis)
CM
Christo Malan
08 stycznia 2021
Kierowca był na czas, pojazd czysty, kierowca był ostrożny na drodze i przestrzegał zasad. Cel był trudny do znalezienia i dołożył wszelkich starań, aby zrzucić nas na czas. Płatność poszła gładko. Zarezerwowałem już podróż powrotną i modlę się, aby kierowca nas znalazł. Z poważaniem
Madu był świetnym kierowcą. Spotkałem się ze mną na lotnisku, dałem przydatne wskazówki dotyczące mojego pobytu na Bali, a także zorganizowałem wycieczkę z przewodnikiem po drodze do mojego hotelu. Na pewno skorzystam z tej firmy ponownie.
AA
Samochód dobrej jakości, kierowca spotkał się ze znakiem. Znał lokalizację i adres hotelu. Wszystko poszło szybko i wygodnie.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.