Transfer taksówką w Indiach

Zarezerwuj transfer z lotniska Indie lub z hotelu na lotnisko Indie pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Indiach z wyprzedzeniem

Dzięki międzynarodowej usłudze UniTaxi możesz zamówić taksówkę w Indiach na dowolny termin. Czy świadczymy usługi transferu do miejsc docelowych na lotniskach w Delhi? miasto / miasto ? Lotnisko w Delhi od kilku lat. Dla wygody naszych klientów popularne trasy zostały podzielone na własne formularze zamówień. Możesz od razu zobaczyć ceny taksówki w Indiach dla kierunku, który Cię interesuje i szybko wybrać odpowiedni transfer.

Aby zamówić transfer z lotniska w Delhi, podaj numer lotu, datę i godzinę przylotu . Kierowca spotka się z Tobą na lotnisku, poczeka na Ciebie, jeśli lot przybędzie opóźniony. Następnie nasza taksówka w Indiach zawiezie Cię do wyznaczonego miejsca docelowego. Uwaga: koszt transferu dla każdej trasy jest stały i nie zależy od adresu Twojego hotelu, odległości podróży w obrębie miasta i kierowcy czekającego na Ciebie z powodu opóźnienia lotu. W ten sposób nie płacisz za omijanie korków czy robót drogowych, ani za zwykłą taksówkę czekającą na Twój lot. Nasze ceny taksówek w Indiach zależą od klasy i pojemności auta, na koszt nie ma wpływu ilość osób ? pasażerów.

od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €
od 0 €

Taksówka w Indiach

Lepiej zamówić transfer z lotniska w Delhi z wyprzedzeniem. Jak tylko określisz datę wyjazdu, warto zdecydować, w jaki sposób dotrzesz do hotelu lub innego miejsca, w którym zamierzasz się zatrzymać.

Ze względów bezpieczeństwa zaleca się skorzystanie z usług tylko licencjonowani przewoźnicy.

Możesz korzystać z transportu publicznego? autobus, metro. Jest to najbardziej ekonomiczna opcja, jednak wymaga poruszania się z walizkami w ręku przez nieznane miasto w dość egzotycznym kraju.

od 46 €
od 67 €
od 46 €
od 62 €
od 45 €
od 34 €
od 46 €
od 52 €
od 64 €
od 36 €

Notatki o kraju Indie

  • niezawodność ? współpracujemy tylko z oficjalnymi przewoźnikami, rzetelnymi i sprawdzonymi, flota i kierowcy spełniają surowe wymagania
  • komfort ? nie musisz czekać na taksówkę i stać w kolejce na lotnisku, aby wsiąść do samochodu, taksówka w Indiach będzie na Ciebie czekać, kierowca na pewno pomoże z bagażem
  • koszt stały ? brak dopłat za ilość osób, położenie hotelu w prestiżowej okolicy lub na obrzeżach miasta.

Taksówkę w Indiach można zamówić o każdej porze, ale nie później niż 18 godzin przed jego przybyciem.

p>

od 50 €

Samochody

Do wyboru w Indiach 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Indiach Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Indiach Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Indiach Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Indiach Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Indiach

MA
Kierowca przyjechał nawet trochę wcześniej, z czego tylko się ucieszyliśmy, bo w Delhi zawsze są korki. Kierowca był uprzejmy. Samochód jest dość czysty jak na indyjskie standardy. Klimatyzator działał. Przybył na czas pomimo korków. Cieszymy się, że znaleźliśmy UniTaxi!
OH
Ołeksandr Hanzhe
09 maja 2021
Kierowca czekał przy wyjściu z uzgodnionym znakiem, pomógł wnieść bagaże i bez przeszkód dotarł do hotelu. Kierowca od razu wiedział, gdzie jechać, bez nawigatora. Czekałem przed hotelem, aż się zamelduję, co jest bardzo miłe w przypadku ekscesów. Całkowicie zadowolony z usługi.
bardzo przyjacielski. 5 GWIAZDEK!
NB
A. było super i zawsze perfekcyjnie na czas. Czekał na nas, gdy nasz samolot opóźnił się na Goa. Był pomocny, kiedy przyjechaliśmy i zasugerował miejsca do odwiedzenia. Zawsze był dostępny, aby porozmawiać, kiedy tam byliśmy i dobrze nas zawiózł.
HD
Helder Da Silva
22 sierpnia 2020
Świetny kierowca, dobra wiedza i świetna rada. 5 gwiazdek
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.