Transfer taksówką w Grecji

Zarezerwuj transfer z lotniska Grecja lub z hotelu na lotnisko Grecja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Grecji z wyprzedzeniem

Unikalna usługa UniTaxi pozwoli Ci zamówić transfer w Grecji z lotniska do hotelu. Możesz też szybko, w mniej niż minutę, zamówić transfer do miejsc turystycznych, co czyni UniTaxi niezastąpionym pomocnikiem każdego podróżnika. Z UniTaxi nie stracisz ani minuty swojego czasu.

Ty sam lub z dużą firmą możesz być pewien, że Twój transfer w Grecji zostanie zorganizowany. Przed podróżą należy zaplanować trasę przejazdu w Grecji. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś interesującej Cię trasy. Możesz do nas napisać, a w ciągu 24 godzin udzielimy Ci informacji o kosztach wycieczki.

Taksówka w Grecji

Dość popularnym środkiem transportu w Grecji jest taksówka. Warto jednak wziąć pod uwagę, że taksówka w Grecji w żadnym wypadku nie jest tanią formą transportu. Taryfy są ustalane i ustalane przez stan.

Istnieją dwie główne taryfy. W zależności od tego, o której godzinie wsiadłeś do taksówki i odległości, kierowca musi sam wybrać taryfę, co również jest jedną z pułapek. Ponownie nie zapominaj, że taksówka działa na liczniku. Nierzadko można znaleźć w Internecie recenzje turystów o tym, że kierowca nie włączył licznika i zażądał dużej kwoty pieniędzy.

18 km (30 minut)
od 32 €
16 km (25 minut)
od 32 €
74 km (70 minut)
od 80 €
41 km (40 minut)
od 51 €
33 km (40 minut)
od 37 €
80 km (80 minut)
od 87 €
26 km (40 minut)
od 31 €
70 km (65 minut)
od 87 €
365 km (280 minut)
od 471 €

Notatki o kraju Grecja

Grecja to kraj bogaty w zabytki. Na jego terenie znajduje się wiele zabytków kultury, a zwiedzanie ich może zająć kilka lat. Dlatego nie należy rozpatrywać Grecji tylko od strony historycznej.

Współczesna Grecja to kraj oddzielony od starożytności, wyróżniający się osobliwą i żywą kulturą. Panuje tu łagodny, ciepły klimat i urzeka malownicza przyroda. W Grecji jest wiele plaż: piaszczyste, wulkaniczne i żwirowe. Romans unosi się również w oryginalnych rybackich wioskach, a ogromna liczba hoteli, słynnych kurortów i ośrodków SPA zadowoli interesy każdego gościa.

Grecja to europejskie państwo, którego stolicą są Ateny i które leży w południowej części Półwyspu Bałkańskiego i zajmuje większość wysp w południowo-wschodniej części Morza Śródziemnego, jest ich około 2000, zamieszkuje ją niespełna 200. Największe to Kreta i Rodos, Eubea i Lesbos. ​​​Grecja to około 132 tysięcy metrów kwadratowych. km, a najwyższym punktem jest Olimp, którego wysokość wynosi około 2917 m.

Grecję obmywają cztery morza: Egejskie, Jońskie, Śródziemnomorskie i Adriatyckie. Na stałym lądzie kraj graniczy z Turcją, Albanią i Bułgarią.

Tak zwane „Siedem wysp” – niewielka grupa na Morzu Jońskim – tworzą łańcuch, który ogranicza Grecję na zachodzie. Wyspy Morza Egejskiego są dość liczne. Niektóre z nich są zjednoczone w archipelagi, jak np. Sporady, Cyklady, Dodekanez. Inne nie należą do żadnej grupy, na przykład Kreta.

Samochody

Transfer lotniskowy w w Grecji oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Grecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Grecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Grecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Grecji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Grecji

Absolutnie wspaniały. Chociaż mój lot był trochę spóźniony, a bagaż trwał wiecznie, kierowca tam był. Łatwy do zauważenia, ponieważ miał tabliczkę z moim imieniem. Wziąłem mój bagaż i był bardzo przyjazny i przyjemny. Zdecydowanie polecam UniTaxi i skorzystam ponownie w razie potrzeby.. Wielkie dzięki
Wszystko na najwyższym poziomie: sympatyczny kierowca, dostaliśmy wiele dodatkowych informacji, okazało się, że nawet samochód wyższej klasy bez dopłaty. Dziękuję Ci! Następnym razem nawet nie rozważam innych opcji.
Zarezerwowałem taksówkę z lotniska w Sofii do Serres w Grecji. Jestem w 100% usatysfakcjonowana usługą wykonaną w tak trudnej sytuacji ze względu na ograniczenia covid. Komunikacja była doskonała, taksówkarz czekał na nas i znaleźliśmy go w 5 minut. Doskonała obsługa, bardzo łatwa rezerwacja z możliwością zapłaty gotówką, a kierowca był bardzo uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję za świadczoną usługę! wszystkiego najlepszego!
Wszystko było dobrze. Za drugim razem zamówiłem UniTaxi (Rimini an Athens) i zrobię to ponownie podczas naszej następnej podróży.
Wspaniale, spotkaliśmy się na czas, bardzo szybko dostarczono na miejsce, bardzo dobry samochód, uprzejmy kierowca. Bardzo mi się wszystko podobało. Będziemy nadal korzystać z tej usługi. Dziękuję Ci.
Bardzo dobry kierowca, miły młody człowiek. Pomógł załadować / rozładować bagaż, potraktował nas wodą butelkowaną. Prowadził nas ostrożnie, a jednocześnie pewnie. Dziękuję Ci!
Odbiór był na czas i od razu mogłem zobaczyć moje imię. Kierowca był bardzo przyjazny i rozmowny. Jechała ostrożnie, a nawet zabrała mnie przez miasteczko Nydri, żeby zobaczyć, jak to wygląda. Bardzo szczęśliwy!
Copyright © 2016-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.