Transfer taksówką w Grecji

Zarezerwuj transfer z lotniska Grecja lub z hotelu na lotnisko Grecja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Grecji z wyprzedzeniem

Unikalna usługa UniTaxi pozwoli Ci zamówić transfer w Grecji z lotniska do hotelu. Możesz też szybko, w mniej niż minutę, zamówić transfer do miejsc turystycznych, co czyni UniTaxi niezastąpionym pomocnikiem każdego podróżnika. Z UniTaxi nie stracisz ani minuty swojego czasu.

Ty sam lub z dużą firmą możesz być pewien, że Twój transfer w Grecji zostanie zorganizowany. Przed podróżą należy zaplanować trasę przejazdu w Grecji. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś interesującej Cię trasy. Możesz do nas napisać, a w ciągu 24 godzin udzielimy Ci informacji o kosztach wycieczki.

Taksówka w Grecji

Dość popularnym środkiem transportu w Grecji jest taksówka. Warto jednak wziąć pod uwagę, że taksówka w Grecji w żadnym wypadku nie jest tanią formą transportu. Taryfy są ustalane i ustalane przez stan.

Istnieją dwie główne taryfy. W zależności od tego, o której godzinie wsiadłeś do taksówki i odległości, kierowca musi sam wybrać taryfę, co również jest jedną z pułapek. Ponownie nie zapominaj, że taksówka działa na liczniku. Nierzadko można znaleźć w Internecie recenzje turystów o tym, że kierowca nie włączył licznika i zażądał dużej kwoty pieniędzy.

18 km (30 minut)
od 31 €
16 km (25 minut)
od 32 €
74 km (70 minut)
od 80 €
41 km (40 minut)
od 51 €
33 km (40 minut)
od 37 €
80 km (80 minut)
od 87 €
70 km (65 minut)
od 87 €
26 km (40 minut)
od 31 €
365 km (280 minut)
od 471 €

Notatki o kraju Grecja

Grecja to kraj bogaty w zabytki. Na jego terenie znajduje się wiele zabytków kultury, a zwiedzanie ich może zająć kilka lat. Dlatego nie należy rozpatrywać Grecji tylko od strony historycznej.

Współczesna Grecja to kraj oddzielony od starożytności, wyróżniający się osobliwą i żywą kulturą. Panuje tu łagodny, ciepły klimat i urzeka malownicza przyroda. W Grecji jest wiele plaż: piaszczyste, wulkaniczne i żwirowe. Romans unosi się również w oryginalnych rybackich wioskach, a ogromna liczba hoteli, słynnych kurortów i ośrodków SPA zadowoli interesy każdego gościa.

Grecja to europejskie państwo, którego stolicą są Ateny i które leży w południowej części Półwyspu Bałkańskiego i zajmuje większość wysp w południowo-wschodniej części Morza Śródziemnego, jest ich około 2000, zamieszkuje ją niespełna 200. Największe to Kreta i Rodos, Eubea i Lesbos. ​​​Grecja to około 132 tysięcy metrów kwadratowych. km, a najwyższym punktem jest Olimp, którego wysokość wynosi około 2917 m.

Grecję obmywają cztery morza: Egejskie, Jońskie, Śródziemnomorskie i Adriatyckie. Na stałym lądzie kraj graniczy z Turcją, Albanią i Bułgarią.

Tak zwane „Siedem wysp” – niewielka grupa na Morzu Jońskim – tworzą łańcuch, który ogranicza Grecję na zachodzie. Wyspy Morza Egejskiego są dość liczne. Niektóre z nich są zjednoczone w archipelagi, jak np. Sporady, Cyklady, Dodekanez. Inne nie należą do żadnej grupy, na przykład Kreta.

Samochody

Do wyboru w Grecji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Grecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Grecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Grecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Grecji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Grecji

IK
Igor Kotkow
17 października 2020
Kierowca przyjechał jeszcze przed planowanym czasem. Pomógł załadować i rozładować. Wszystko poszło idealnie! Dziękuję Ci!
Doskonała obsługa i serwis, już w czterech krajach korzystałem z usług Twojej taksówki z najlepszymi opiniami. Moja żona jest rzadkim sceptykiem i nawet ona doskonale to ujęła. Wielkie dzięki.
Spotkaliśmy się, zabrano na miejsce, aw Benitses były dwie wille o tej samej nazwie! Kierowca zadzwonił do właściciela naszej willi, był skoordynowany i zawieziono nas na miejsce, przekazując właścicielowi. Wielkie dzięki!
Wycieczka poszła świetnie! Bardzo dziękujemy za cierpliwość, responsywność i terminowość!
Bez czekania, szybki transfer, ostrożni i uprzejmi kierowcy, auta są bardzo dobre, a cena atrakcyjna. Polecam innym, moja rodzina i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.
Kierowca był najlepszy, bardzo miły i bardzo nam się podobało, że zaoferował wodę i słodycze dla dzieci. Doskonały transfer, zarezerwujemy ponownie!
Wyjechaliśmy z lotniska przed czasem. Myślałem, że będziemy musieli poczekać, ale już nas spotkali. Pomogli załadować i po nieco ponad godzinie byliśmy na miejscu, wszystko było bardzo przyjemne. Zawsze będę korzystać z tej firmy
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.