Transfer taksówką w Grecji

Zarezerwuj transfer z lotniska Grecja lub z hotelu na lotnisko Grecja pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Grecji z wyprzedzeniem

Unikalna usługa UniTaxi pozwoli Ci zamówić transfer w Grecji z lotniska do hotelu. Możesz też szybko, w mniej niż minutę, zamówić transfer do miejsc turystycznych, co czyni UniTaxi niezastąpionym pomocnikiem każdego podróżnika. Z UniTaxi nie stracisz ani minuty swojego czasu.

Ty sam lub z dużą firmą możesz być pewien, że Twój transfer w Grecji zostanie zorganizowany. Przed podróżą należy zaplanować trasę przejazdu w Grecji. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś interesującej Cię trasy. Możesz do nas napisać, a w ciągu 24 godzin udzielimy Ci informacji o kosztach wycieczki.

Taksówka w Grecji

Dość popularnym środkiem transportu w Grecji jest taksówka. Warto jednak wziąć pod uwagę, że taksówka w Grecji w żadnym wypadku nie jest tanią formą transportu. Taryfy są ustalane i ustalane przez stan.

Istnieją dwie główne taryfy. W zależności od tego, o której godzinie wsiadłeś do taksówki i odległości, kierowca musi sam wybrać taryfę, co również jest jedną z pułapek. Ponownie nie zapominaj, że taksówka działa na liczniku. Nierzadko można znaleźć w Internecie recenzje turystów o tym, że kierowca nie włączył licznika i zażądał dużej kwoty pieniędzy.

18 km (30 minut)
od 39 €
16 km (25 minut)
od 32 €
74 km (70 minut)
od 86 €
41 km (40 minut)
od 55 €
33 km (40 minut)
od 39 €
80 km (80 minut)
od 94 €
70 km (65 minut)
od 94 €
26 km (40 minut)
od 32 €
365 km (280 minut)
od 510 €

Notatki o kraju Grecja

Grecja to kraj bogaty w zabytki. Na jego terenie znajduje się wiele zabytków kultury, a zwiedzanie ich może zająć kilka lat. Dlatego nie należy rozpatrywać Grecji tylko od strony historycznej.

Współczesna Grecja to kraj oddzielony od starożytności, wyróżniający się osobliwą i żywą kulturą. Panuje tu łagodny, ciepły klimat i urzeka malownicza przyroda. W Grecji jest wiele plaż: piaszczyste, wulkaniczne i żwirowe. Romans unosi się również w oryginalnych rybackich wioskach, a ogromna liczba hoteli, słynnych kurortów i ośrodków SPA zadowoli interesy każdego gościa.

Grecja to europejskie państwo, którego stolicą są Ateny i które leży w południowej części Półwyspu Bałkańskiego i zajmuje większość wysp w południowo-wschodniej części Morza Śródziemnego, jest ich około 2000, zamieszkuje ją niespełna 200. Największe to Kreta i Rodos, Eubea i Lesbos. ​​​Grecja to około 132 tysięcy metrów kwadratowych. km, a najwyższym punktem jest Olimp, którego wysokość wynosi około 2917 m.

Grecję obmywają cztery morza: Egejskie, Jońskie, Śródziemnomorskie i Adriatyckie. Na stałym lądzie kraj graniczy z Turcją, Albanią i Bułgarią.

Tak zwane „Siedem wysp” – niewielka grupa na Morzu Jońskim – tworzą łańcuch, który ogranicza Grecję na zachodzie. Wyspy Morza Egejskiego są dość liczne. Niektóre z nich są zjednoczone w archipelagi, jak np. Sporady, Cyklady, Dodekanez. Inne nie należą do żadnej grupy, na przykład Kreta.

Samochody

Do wyboru w Grecji 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Grecji Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Grecji Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Grecji Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Grecji Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Grecji

Dziękuję Ci. Natychmiast odebrane i dostarczone.
Dziękuję kierowcy, który wykonał nasze zlecenie, S.A., profesjonaliście w swojej dziedzinie, ciekawemu rozmówcy i po prostu dobrej osobie.
Spotkaliśmy się ze znakiem ,grzecznie i życzliwie ,było to pożądane ,przejechali szybko ,klasa komfortuno i zgrabnie. Tak, i to pod przyjemną cichą muzyką. Dzięki za jakość usług.
Bardzo dobry i przyjazny kierowca. Po nocnym locie przyniósł mojej żonie i mnie wiele radości i pozytywów. Życzę wszystkim, aby zamówili ten transfer))))))))))
Bardzo wygodna obsługa. Uprzejmy profesjonalny kierowca, wygodny samochód. Wszystko jest na czas ,szybko i klasa wysokiegobut za adekwatną cenę.
Serdeczne podziękowania dla kierowcy, który dołożył wszelkich starań, aby zdążyć na prom do Sarandy.
Rzeczy mają się dobrze. Kierowca uprzejmie zabrał nas wzdłuż wybrzeża, abyśmy mogli jeszcze raz spojrzeć w morze :)
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.