Transfer taksówką w Niemczech

Zarezerwuj transfer z lotniska Niemcy lub z hotelu na lotnisko Niemcy pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Niemczech z wyprzedzeniem

Usługa UniTaxi zapewnia wygodną możliwość zamówienia transferu z dowolnego lotniska w Niemczech do wybranego przez Ciebie miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy jest to centrum miasta, ośrodek narciarski czy inne miejsce. Wszystkie samochody są ubezpieczone i posiadają niezbędne licencje zgodnie z lokalnymi przepisami, dzięki czemu podczas podróży będziesz czuł się bezpiecznie.

Zamawiając prywatny transfer w Niemczech możesz odpocząć w drodze z lotniska, przygotować na ważne spotkanie lub po prostu ciesz się piękną niemiecką przyrodą, ponieważ UniTaxi gwarantuje Ci dostawę we właściwe miejsce z maksymalnym komfortem. Nasza usługa oferuje wybór najlepszych pojazdów, aby Twoja podróż była łatwiejsza i wygodniejsza.

od 112 €
od 288 €
od 310 €
od 226 €
od 239 €
od 255 €
od 270 €
287 km (180 minut)
od 455 €
od 239 €

Taksówka w Niemczech

W Niemczech jest ponad 50 000 zarejestrowanych taksówek. Zazwyczaj są pomalowane kremowo i mają na dachu pojazdu czarno-żółty napis „TAXI”. Ceny taksówek w Niemczech są regulowane lokalnymi przepisami. Zależą od miasta, pory dnia, a nawet dnia tygodnia. Bądź przygotowany, że będziesz musiał zapłacić za czas oczekiwania w korkach i transport bagażu. Należy również pamiętać, że w Niemczech zwyczajowo daje się taksówkarzom napiwek w wysokości 5-10% opłaty za przejazd.

Tych i innych dopłat można uniknąć, korzystając z usług UniTaxi. Polityka cenowa usługi jest zbudowana w taki sposób, że nie musisz ponosić dodatkowych wydatków, ponieważ koszt przelewu jest stały i nie zależy od konkretnego adresu, czasu oczekiwania i innych czynników. Ponadto nie musisz się martwić, jeśli lot jest opóźniony, wystarczy, że poinformujesz pracownika UniTaxi telefonicznie, a czas transferu zostanie przesunięty.

Notatki o kraju Niemcy

Niemcy to nowoczesny kraj o wysokiej jakości życia. Znajduje się w samym centrum Europy i rozciąga się od Morza Bałtyckiego na północy po górskie szczyty alpejskie na południu. Przez kraj przepływają największe europejskie rzeki, takie jak Dunaj, Łaba i Ren. Niemieckie krajobrazy są niezwykle atrakcyjne i różnorodne: wysokie pasma górskie, rozległe lasy, jeziora i ponad 2000 km. wybrzeża.

Niemcy charakteryzują się klimatem umiarkowanym, zwykle bez długich okresów upałów lub zimna. Większość turystów przyjeżdża tu od maja do września, aby podziwiać widoki i różne festiwale pod ciepłym, słonecznym niebem, które odbywają się dość często w lecie.

Należy zauważyć, że Niemcy to kraj wspaniałych pomysłów. Ogromne znaczenie mają tu nauka, badania i edukacja. W kraju jest około 370 uczelni, dla studentów zagranicznych jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do studiowania. Jednak wraz z innowacjami w Niemczech tradycje są pełne szacunku: kultura odgrywa znaczącą rolę i jest wieloaspektowa.

Różnorodność narodowa jest w dużej mierze nieodłączna w Niemczech. W kraju zobaczysz wiele stylów życia i znajdziesz wiele okazji do aktywności kulturalnej, co sprawia, że ​​jest bardzo popularny wśród turystów. Zagranicznych gości przyciąga nie tylko najpiękniejsza stolica Europy, Berlin, ale wszelkiego rodzaju atrakcje historyczne i kulturalne, ekscytujące koncerty, festiwale i imprezy sportowe. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzając Niemcy, uzyskasz niezapomniane wrażenia, które pozostaną z Tobą na długo.

Samochody

Do wyboru w Niemczech 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Niemczech Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Niemczech Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Niemczech Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Niemczech Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Niemczech

FB
Francis Bugeja
09 października 2020
Była to dość długa podróż, która trwała prawie 5 godzin, ale nie było to z winy kierowcy (uwaga nie z winy kierowcy), ale z powodu ruchu. Kierowca był bardzo pomocny, gdy musiał znaleźć miejsce do wysiadania.
VV
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, dziękuję. Będzie pamiętał o Twoim biznesie na następną podróż do Europy. Najlepszy, Władimir
Wycieczka poszła świetnie! Naprawdę podobał mi się kierowca Irina! Dziękuję Ci!
Podróż przebiegła bardzo dobrze i przebiegła bezproblemowo. Bardzo wygodny samochód i dobry kierowca. Bardzo zadowolony i polecam każdemu Twoje usługi.
J
John Diamantara
23 sierpnia 2020
Lotnisko we Frankfurcie - Główny dworzec kolejowy w Strasburgu (DE), Klasa ekonomiczna
Doskonały samochód. Bardzo uprzejmy i ostrożny kierowca. Był na czas bardzo pomocny i zrobił wszystko, co było możliwe, aby nam pomóc Na pewno ponownie skorzystamy z twoich usług Dziękuję
Wszystko było świetne!! Taksówkarz to nie tylko kierowca - przewodnik turystyczny !!! DZIĘKUJĘ CI !!!
Wszystkim - najwyższa pochwała, bardzo dziękuję. Dokładnie, na czas, jasno i inteligentnie.
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.