Transfer taksówką w Finlandii

Zarezerwuj transfer z lotniska Finlandia lub z hotelu na lotnisko Finlandia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Finlandii z wyprzedzeniem

Transfer do Finlandii i taksówkę do Finlandii można zamówić bezpośrednio na stronie w zaledwie kilka minut. W formularzu wyszukiwania wybierz miejsce, w którym chcesz zgłosić taksówkę oraz miejsce docelowe. Po wprowadzeniu wymaganych informacji kliknij „Znajdź przelew”. System wyświetli wszystkie opcje transferu dla określonej trasy. Jeśli przelew nie zostanie znaleziony przez system, złóż wniosek o obliczenie kosztów podróży tam. Na koniec kalkulacji otrzymasz e-mailem link do trasy potrzebnej do złożenia zamówienia. Będziesz musiał zapłacić niewielką część kosztów w formie zaliczki za pomocą plastikowych kart lub za pośrednictwem systemów PayPal lub Yandex. Możesz dokonać ostatecznej płatności gotówką u kierowcy, który zabierze Cię do miejsca docelowego. Jeśli Twoje zamówienie zostanie anulowane nie później niż 24 godziny przed podróżą, przedpłata zostanie zwrócona.

od 69 €
od 69 €
od 107 €
od 111 €
od 237 €
od 372 €
171 km (110 minut)
od 372 €
245 km (190 minut)
od 423 €

Taksówka w Finlandii

Planując podróż lub odwiedzając inne kraje w podróży służbowej, zawsze należy wcześniej zadbać o wszystkie niuanse. Najlepszą opcją organizowania wizyt w innych krajach były i pozostają zorganizowane wycieczki z przewodnikiem i tłumaczem. Ale jest inna, uproszczona i tańsza alternatywa dla takiej organizacji wyjazdu – transfer taksówką w Finlandii. Doświadczony kierowca zawiezie Twoją firmę do celu najkrótszą trasą, oszczędzając Ci niepotrzebnych kosztów materiałowych związanych z nieznajomością terenu i języka. W Finlandii starannie dobierani są najbardziej wiarygodni przewoźnicy. Preferowani są kierowcy rosyjskojęzyczni, co jest ważne dla turysty w nieznanym kraju. Nasi kierowcy nie tylko zabiorą Cię do miejsca docelowego, ale także pomogą znaleźć hotel i udzielą wszelkich potrzebnych wyjaśnień. Nasza strona internetowa zapewnia możliwość rezerwacji i zamówienia taksówki lub transferu w Finlandii zarówno w granicach określonego miasta lub obszaru, jak i transferów dalekobieżnych.

od 69 €
52 km (45 minut)
od 111 €
od 355 €
185 km (130 minut)
od 372 €
107 km (90 minut)
od 203 €
230 km (165 minut)
od 440 €
140 km (110 minut)
od 285 €

Notatki o kraju Finlandia

Ale za najwygodniejszy rodzaj naszych usług uważa się bezpośrednią dostawę turysty z kraju zamieszkania za granicą. Możesz zamówić taksówkę St. Petersburg - Finlandia lub transfer do Finlandii z St. Petersburga, oszczędzając sobie wszelkich kłopotów związanych z podróżą: długie przesiadki, pobyt na dworcach itp.

Nasza flota wyposażony jest w pięć klas samochodów. Do wyboru klienta dostarczane są samochody od ekonomicznej klasy Golf do minibusa na 13 osób. Samochody można również wybrać zgodnie z wymaganym poziomem komfortu. Jeśli w grupie są dzieci, samochód będzie wyposażony w foteliki dziecięce.

od 69 €
26 km (21 minuta)
od 60 €

Samochody

Do wyboru w Finlandii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Finlandii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Finlandii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Finlandii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Finlandii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Finlandii

Było naprawdę dobrze, bardzo dziękuję! Anglojęzyczna asystentka była bardzo przyjazna i wiele mnie nauczyła o Finlandii. Zrobiliśmy sobie nawet postój, żeby po drodze złapać gorącą czekoladę, ponieważ byłem bardzo spragniony. Bardzo to doceniam.
Bardzo dziękujemy za taką usługę. Kierowca był świetny. Spotkałem się ze znakiem, czekałem, pojechałem, wyjaśniłem. Bardzo podobał mi się poziom obsługi. Ogólnie rzecz biorąc, Twoja witryna jest droższa niż reszta, ale za nią zapłaciła jakość usług. Polecam znajomym. Dzięki
AM
Ann Marie Tomski
03 października 2020
Mój kierowca był dokładnie tam, gdzie powinien. Był bardzo miły i miał pomocne informacje lokalne do udostępnienia. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
Samolot był trochę spóźniony, ale kierowca napisał tekst, w którym czekał. Wszystko poszło dobrze. Niezbyt rozmowny kierowca, ale pomógł bagażowi. Dobre doświadczenie i obsługa rel. skorzystam ponownie.
A
Anastasia Golub
03 sierpnia 2020
Kierowca był punktualny, a także udzielił informacji o mieście! Podobała mi się wycieczka!
Dziękuję Ci. Kierowca był na czas, bardzo uprzejmy i była to przyjemna podróż.
Było fajnie i bezpiecznie. Dziękuję bardzo.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.