Transfer taksówką w Egipcie

Zarezerwuj transfer z lotniska Egipt lub z hotelu na lotnisko Egipt pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Egipcie z wyprzedzeniem

UniTaxi to strona internetowa, na której możesz zamówić transfer w Egipcie do hotelu lub atrakcji turystycznych. Nie musisz już czekać 20-30 minut na autobus na lotnisku i tracić cenny czas. Nie musisz już jeździć w zatłoczonych autobusach. UniTaxi będzie Twoim najlepszym towarzyszem podróży. Na naszej stronie możesz samodzielnie obliczyć koszt przelewu w Egipcie. Nie znalazłeś interesującej Cię trasy? Nie denerwuj się. Skontaktuj się z nami, a w ciągu 24 godzin udzielimy Ci informacji o kosztach interesującej Cię wycieczki.

od 19 €
od 19 €
od 19 €
od 19 €
od 19 €
od 44 €
od 19 €
od 18 €
od 95 €

Taksówka w Egipcie

Taksówka w Egipcie to najpopularniejsza forma transportu. Ceny taksówek są ustalane przez rząd. Są one wyraźnie zamocowane i kontrolowane przez liczniki zainstalowane w taksówce. Jeśli jednak o tym nie wiesz, istnieje duże prawdopodobieństwo „wpadnięcia w kłopoty”. Turyści często mówią o tym, że taksówkarz najpierw długo jeździ pasażerami, a potem przywozi ich na miejsce i żąda za to bardzo przyzwoitych pieniędzy. Zwróć też uwagę na to, że taksówkarze w Egipcie często jeżdżą bardzo szybko, dlatego wypadki w tym kraju zdarzają się bardzo często. Zdarza się, że taksówkarz nie zna drogi, czasami podczas podróży kierowca próbuje przez okienko dowiedzieć się od kolegi, jak się tam dostać.

Zamawiając transfer w UniTaxi, możesz być upewnić się, że kierowca dobrze zna miasto i trasy oraz przestrzega przepisów ruchu drogowego. Dlatego zlecając przejazd do UniTaxi możesz być pewien swojego bezpieczeństwa, a także tego, że zostaniesz przewieziony we wskazane miejsce i nie będziesz wymagał za to dodatkowych nadpłat.

od 21 €
od 25 €
od 27 €
od 25 €
od 25 €
od 122 €
od 27 €
od 68 €
od 95 €
od 108 €

Notatki o kraju Egipt

Egipt nie bez powodu nazywany jest „Perłą Wschodu”. Ten kraj przechowuje historię czasów starożytnych. Słońce świeci tu jasno przez cały rok, a morze cieszy ciepłą i czystą wodą. Egipt to jeden z tych krajów, które lubią odwiedzać rosyjscy turyści. Co roku pojawia się tu około 5 milionów ludzi. Miłośnicy egipskich antyków powinni najpierw udać się do Kairu odwiedzić Muzeum Egipskie, potem w jego okolice, gdzie oczywiście zainteresuje Was kompleks piramid w Gizie, a następnie ruszyć na południe wzdłuż Doliny Nilu do Luksoru i Karnaku. Możesz zakończyć swoją fascynującą podróż w Abu Simbel. Po drodze spotkasz grobowce faraonów, szlachciców, świątynie poświęcone różnym bóstwom. Ogromna liczba turystów woli wybrać się w rejs statkiem po Nilu. W ostatnim czasie lokalne biura podróży zaczęły również organizować rejsy po jeziorze Nasser, które znajduje się nad Zaporą Asuańską.

Obecnie Egipt ma dość burzliwą sytuację polityczną, dlatego koszt podróży mile zaskoczy nawet najbardziej ekonomiczny turysta.

od 222 €
115 km (120 minut)
od 48 €
od 17 €
14 km (20 minut)
od 19 €
510 km (330 minut)
od 210 €
od 17 €
od 122 €
220 km (170 minut)
od 122 €

Samochody

Do wyboru w Egipcie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Egipcie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Egipcie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Egipcie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Egipcie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Egipcie

Bardzo mile zaskoczony. Do ostatniej chwili nie mogliśmy uwierzyć, że zostaniemy spotkani i zabrani do hotelu. Ale stało się!!!!!! Dziękuję Ci. Kierowca ze znakiem czekał przy wyjściu z hali przylotów. Pomógł włożyć bagaż do samochodu i dość szybko dotarł do hotelu. 30-35 minut!!!!
dobrze się poznaliśmy, pomogliśmy wnieść walizkę, w samochodzie było wygodnie i fajnie, nie podobała mi się irytująca arabska muzyka, a potem kierowca ciągle rozmawiał przez telefon
AA
Artur Abdulgamid
29 sierpnia 2020
Wszystko było na czas, kierowca był w holu hotelu dokładnie o wyznaczonej godzinie i pojechał na lotnisko. Ładny przestronny, czysty samochód. Wszystko jasne, dziękuję.
Wszystko w porządku. Korzystam z usługi nie po raz pierwszy w krajach, w których są one dostępne. Wszystko jest zawsze skoordynowane, przejrzyste, dostępne i wygodne. Świetna obsługa, tak trzymaj!
WB
Kierowca przyjechał trochę za wcześnie. I to był dla nas plus. Od Makadi do Hurghady panowała straszna mgła. Na poboczach było dużo samochodów, których kierowcy bali się ruszyć. Mój kierowca, choć powoli i ostrożnie, zawiózł mnie na lotnisko we właściwym czasie. Dziękuję mu za profesjonalizm.
DM
Dmitry Marchenko
18 grudnia 2021
Niesamowity kierowca Sharif. Doskonała jazda, cisza, dobry samochód, dobry angielski. 11/10
JB
Jerome Balmes
24 grudnia 2020
doskonała obsługa. Kierowca był bardzo profesjonalny i uprzejmy. WiFi w minivanie, które było prawdziwą gratką przez 5 godzin + podróż z Kairu do Hurghady! Wielkie dzięki
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.