Transfer taksówką w Danii

Zarezerwuj transfer z lotniska Dania lub z hotelu na lotnisko Dania pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Danii z wyprzedzeniem

Przed podróżą do wspaniałego kraju - Danii, zalecamy zawczasu martwić się i zarezerwować transfer z lotniska w Danii. Ponieważ podczas podróży często jesteśmy ograniczeni czasowo, nasza usługa oferuje doskonałą możliwość zaoszczędzenia czasu, zamawiając usługę transferu z lotniska przylotu. Nie musisz czekać na transport, staraj się złapać taksówkę na ulicy lub zaufaj swojemu bezpieczeństwu przypadkowym towarzyszom podróży – specyfiką naszych usług jest to, że staramy się znaleźć specjalne podejście do każdego klienta, z każdym pracujemy indywidualnie.

Masz wyjątkową możliwość wyboru klasy, kategorii pojemności pojazdu. Jeśli podróżujesz w dużej firmie, otrzymasz wygodny minibus. Samochód będzie na Ciebie czekał w wyznaczonym czasie i będzie czekał na Ciebie, nawet jeśli samolot nagle się spóźni, dzięki czemu przez cały ustalony i uzgodniony czas jesteś naszym jedynym klientem. Nasz kierowca spotka się z Tobą na lotnisku z tabliczką z nazwiskiem i zabierze Cię ze wszystkimi udogodnieniami do miejsca, którego potrzebujesz, w mieście lub poza miasto.

od 163 €
od 150 €
315 km (210 minut)
od 1 157 €
51 km (40 minut)
od 387 €
od 234 €
od 234 €
od 224 €

Taksówka w Danii

Oczywiście we wszystkich dużych i małych miastach Danii są taksówki, prawie wszyscy kierowcy mówią po angielsku. Darmowe samochody z reguły mają znak pt ("wolny"). Taksówki tutaj zawsze można wynająć na parkingu, zamówić telefonicznie lub złapać na ulicy, ale należy uważać: w tym przypadku opłata znacznie wzrasta. Taryfa w lokalnych taksówkach jest zróżnicowana i zależy od pory dnia, dni tygodnia, a niektóre usługi obejmują również określoną kwotę za lądowanie w taryfie.

Opłatę można zapłacić gotówką lub z kartą. Kierowca wystawia również pokwitowanie zapłaty za usługi. Co ciekawe, napiwek dla kierowcy jest już w cenie biletu. Zamawiając transfer w Danii z UniTaxi, nie będziesz musiał za nic przepłacać: wszystkie nasze ceny są stałe i nie zależą w żaden sposób od pory dnia, dróg płatnych i czasu oczekiwania.

od 163 €
46 km (40 minut)
od 305 €

Notatki o kraju Dania

Dania, uważana za „Perłę Półwyspu Skandynawskiego”, to doskonały wybór na podróż, zarówno latem, jak i zimą. Dla turystów przygotowano tu rozrywkę na każdy gust: prawdziwe skarby kultury i historii, niesamowite parki rozrywki - Legoland i Tivoli, niesamowita przyroda. Stolicą jest Kopenhaga, główne miasta to Aalborg, Aarhus i Odense.

W Kopenhadze można znaleźć zarówno dzieła nowoczesnej architektury, jak i zabytki historyczne, takie jak Obserwatorium Okrągłej Wieży, wspaniały przykład XVII wieku architektura. Galerie sztuki, ulice, kanały, parki i barokowe kościoły uatrakcyjniają miasto. Zamów transfer w Danii, a kierowca wybierze dla Ciebie trasę z najpiękniejszymi widokami na zabytki.

Samochody

Do wyboru w Danii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Danii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Danii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Danii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Danii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Danii

Nasz kierowca był bardzo miły, profesjonalny i dobrze poinformowany. Dziękuję mu za gościnność i przewodnictwo, dziękuję UniTaxi.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.