Transfer taksówką W Kanadzie

Zarezerwuj transfer z lotniska Kanada lub z hotelu na lotnisko Kanada pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska W Kanadzie z wyprzedzeniem

Jeśli nie możesz dojść na przystanek lub nie chcesz czekać na samochód na ulicy za niezrozumiałą kwotę, zamów transfer z UniTaxi. Wysokie wymagania stawiamy również naszym kierowcom. Wszyscy muszą mieć licencję, wyglądać schludnie, uprzejmie komunikować się z klientami, pomagać z bagażem i korzystać z pojazdu nie starszego niż siedem lat. Z UniTaxi nie musisz się martwić, że samochód przyjechał i nie jesteś jeszcze gotowy: transfer dotrze we wskazane przez Ciebie miejsce w wyznaczonym czasie. Jeśli podróżujesz z lotniska lub dworca kolejowego, a Twój lot jest opóźniony, kierowca na pewno będzie na Ciebie czekał. Możesz zarezerwować transfer bezpośrednio na stronie, po określeniu wszystkich parametrów podróży: klasy samochodu, liczby pasażerów, miejsca i godziny odjazdu. Możesz zapłacić za zamówienie kartą kredytową w całości lub w części.

Taksówka W Kanadzie

Najlepszym sposobem poruszania się po Kanadzie jest taksówka, ponieważ usługi autobusowe są bardzo słabo rozwinięte, a do najbliższego przystanku można dotrzeć 30 minut. W kraju nie ma żadnych tras. Jeśli zdecydujesz się zostać taksówkarzem, zdecydowanie nie powinieneś wtrącać się w Kanadzie: wymagania tutaj są dość wysokie. Aby to zrobić, musisz mieć obywatelstwo kanadyjskie, a także licencję kategorii 4C. Jeśli posiadasz takie dokumenty, musisz uczęszczać na specjalne kursy, w tym z leczenia osób starszych i niepełnosprawnych, a także zdać egzamin ze znajomości miasta. Wszystkie szkolenia są płatne. Dodatkowo prawo do postawienia warcabów na dachu kosztuje dużo pieniędzy.

Ze względu na tak skomplikowany i drogi system konkurencja wśród kierowców jest raczej niska, co jest powodem dwóch poważnych niedociągnięć taksówki w Kanadzie. Po pierwsze nie da się złapać auta na ulicy – ​​tylko zamawiaj telefonicznie lub przez aplikację mobilną, w kraju nie ma prywatnych handlarzy. Po drugie, po wezwaniu trzeba natychmiast wyjść na ulicę: nikt nie poinformuje o przyjeździe auta, a kierowca będzie czekał na klienta maksymalnie 2-3 minuty.

Jeśli chodzi o płatność, opłata za przejazd naliczana jest według licznika. Taryfa jest stała i nie zmienia się w nocy i w święta. Zwyczajem jest zostawianie dobrego napiwku, płatności bezgotówkowe nie są możliwe w każdym samochodzie.

Notatki o kraju Kanada

Kanada jest drugim co do wielkości krajem na świecie, ale nie jest to jego jedyne osiągnięcie. Na granicy ze Stanami Zjednoczonymi znajduje się najpopularniejszy wodospad na świecie – Niagara Falls. Wielkie Jeziora Kanady zawierają jedną piątą całej słodkiej wody na świecie. W kraju znajduje się również wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - stara część Quebecu. Nie wolno nam zapominać, że Kanada dała światu hokej. Stadion hokejowy w Toronto to także Muzeum Chwały Hokejowej, w którym odbywają się wszystkie najważniejsze nagrody w tym sporcie, w tym Puchar Stanleya.

Samochody

Do wyboru W Kanadzie 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi W Kanadzie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP W Kanadzie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy W Kanadzie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy W Kanadzie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów W Kanadzie

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.