Transfer taksówką w Bośni i Hercegowinie

Zarezerwuj transfer z lotniska Bośnia i Hercegowina lub z hotelu na lotnisko Bośnia i Hercegowina pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Bośni i Hercegowinie z wyprzedzeniem

Bośnia i Hercegowina - dawna część Jugosławii, w 2013 roku została uznana za jeden z krajów najbardziej przyjaznych turystom. Jest to kraj typowo górzysty, a największe ośrodki narciarskie Belashnitsa, Jahorina, Igman stopniowo odzyskują utracony podczas wojny prestiż. Na wybrzeżu Adriatyku kraju znajduje się popularny kurort Neum ze żwirowymi plażami i czystym morzem. W stolicy kraju, Sarajewie, znajduje się ogromna liczba zabytków architektury odzwierciedlających różne etapy historii państwa. Tutaj znajduje się Królewski Meczet Imperium Osmańskiego i Katedra Serca Jezusowego z okresu Austro-Węgier oraz obiekty sportowe Igrzysk Olimpijskich-84, niestety uszkodzone podczas wojny z lat 1992-1995.

od 204 €

Taksówka w Bośni i Hercegowinie

Oficjalną taksówkę w Bośni i Hercegowinie można zadzwonić telefonicznie lub znaleźć na parkingu. Samochody ustawiają się jeden po drugim i musisz wsiąść do tego, który został uwolniony jako pierwszy. Oficjalne auto można odróżnić po żółtym suficie z napisem TAXI na dachu i tablicach rejestracyjnych zaczynających się na TA. Dodatkowo taka maszyna na pewno będzie miała licznik. Zwyczajem jest dawanie napiwku w kraju w wysokości 10% ceny biletu, ale tylko wtedy, gdy zapewniono Ci dodatkową usługę, np. pomoc z bagażem. Na ulicy można też złapać prywatny samochód. Ale w tym przypadku zdecydowanie zaleca się wcześniejsze ustalenie kosztów podróży i przekazanie pieniędzy dopiero pod koniec podróży. Musisz być szczególnie ostrożny, jeśli podróżujesz na lotnisko lub z lotniska. W tym kierunku cena może wzrosnąć kilka razy.

292 km (310 minut)
od 228 €
od 25 €
235 km (240 minut)
od 197 €
170 km (180 minut)
od 111 €

Notatki o kraju Bośnia i Hercegowina

Dzięki przelewowi z UniTaxi nie możesz się martwić, że zostaniesz oszukany przez kierowców. Wszyscy nasi pracownicy cenią sobie swoją reputację, ponieważ od tego zależy ilość zleceń, które otrzymają od firmy. Zawsze pomogą z bagażem i nie poproszą o dodatkowe pieniądze. Jeśli masz nieporozumienie z kierowcą, zawsze możesz skontaktować się z rosyjskojęzycznym serwisem wsparcia. Koszt każdej wycieczki jest znany z góry. Jak tylko złożysz zamówienie i zapłacisz za transfer, ani korki, ani gwałtowna zmiana kursu walutowego nie wpłyną na cenę. Podczas rezerwacji możesz wybrać nie tylko miejsce i godzinę wyjazdu, ale także klasę auta. Klasy różnią się marką i pojemnością samochodu.

od 25 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Bośni i Hercegowinie oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Bośni i Hercegowinie Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Bośni i Hercegowinie Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Bośni i Hercegowinie Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Bośni i Hercegowinie Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Bośni i Hercegowinie

SL
Simone Lye
03 maja 2020
Obsługa była fantastyczna, kierowca był bezpieczny i przyjazny i odebrał nas na czas. Transfer był wygodny, a samochód był czysty i bardzo bezpieczny. Z pewnością polecam i skorzystam ponownie! Dziękuję Ci!
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.