Transfer taksówką na Białorusi

Zarezerwuj transfer z lotniska Białoruś lub z hotelu na lotnisko Białoruś pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska na Białorusi z wyprzedzeniem

Każdy przynajmniej raz w życiu stanął przed koniecznością szybkiego dotarcia na lotnisko lub dworzec kolejowy. Teraz jest to bardzo łatwe dzięki specjalnej usłudze rezerwacji transferu taksówką online. Taka usługa jak transfer na Białorusi jest obecnie bardzo popularna, co pozwala tanio, szybko i co nie mniej ważne wygodnie dotrzeć we właściwe miejsce. Dzięki temu możesz absolutnie nie martwić się o to, jak dotrzeć do celu na czas po przylocie samolotu lub pociągu. Wystarczy wcześniej zamówić wybrany kierunek przesiadki i o wyznaczonej godzinie samochód będzie czekał na pasażerów w wyznaczonym miejscu. Ta usługa jest bardzo wygodna, aby szybko dotrzeć do dowolnego z sanatoriów znajdujących się na terenie republiki, odbyć podróż w celu zakupów lub biznesu. Na lotnisku lub stacji kolejowej gości wita kierowca z tabliczką, na której są napisane ich nazwiska.

Taksówka na Białorusi

W niektórych przypadkach wymagana jest taksówka międzymiastowa na Białorusi, która obsługuje całodobowe loty na terenie całego kraju, na przykład taksówka z lotniska w Mińsku, transfery do miast takich jak Bobrujsk, Pińsk, Mińsk, Orsza i inne , a także do punktów granicznych. Nasza firma korzysta z wygodnego transportu do dostarczania pasażerów w postaci nowych samochodów, a także minibusów różnych marek i poziomów komfortu, które mają wszystko, czego potrzebujesz do wygodnej podróży. Sympatyczni i uprzejmi kierowcy posiadają niezbędne do tego typu czynności kwalifikacje, duże doświadczenie w zakresie przewozu pasażerów na duże odległości oraz okresowo przechodzą recertyfikację.

od 23 €
182 km (180 minut)
od 342 €
270 km (240 minut)
od 233 €
200 km (240 minut)
od 193 €

Notatki o kraju Białoruś

Usługi taksówkowe na Białorusi, których ceny mile zaskakują wielu naszych klientów, można szybko zamówić na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Całkowita cena transferu na Białorusi składa się z dwóch części: zaliczki w momencie rezerwacji oraz pozostałej części płatnej kierowcy po zakończeniu transferu. Wyjazdy grupowe po całej Białorusi naszymi samochodami są bardzo opłacalne, ponieważ będą one kosztować znacznie mniej. Ponadto podczas transferu można poznać zabytki kraju i odwiedzić słynne białoruskie centra handlowe.

Samochody

Do wyboru na Białorusi 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi na Białorusi Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP na Białorusi Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy na Białorusi Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy na Białorusi Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów na Białorusi

Świetny kierowca, świetna jazda. Po drodze odbył też wycieczkę. Będziemy nadal korzystać z Twoich usług. Dziękuję za twoją usługę. Przepraszamy za spóźnioną odpowiedź. Są problemy z internetem. Wszystkiego najlepszego!
Podróż była świetna. D. bardzo uprzejmie wyjaśnił nam wszystkie pytania. W Grodnie mieliśmy problem, więc zostaliśmy tylko jedną noc, a następnego dnia wróciliśmy z D. i zatrzymaliśmy się na jedną noc w Mińsku, obok lotniska. Zabrał nas na lotnisko 13 czerwca. Wszystko było dobrze. dzięki.
Kierowca spotkał się z nami na czas w samochodzie. Pomógł wnieść rzeczy do samochodu. Podczas podróży zapoznał nas z zabytkami po drodze. Na lotnisko dotarliśmy na czas. Byliśmy zadowoleni z wyjazdu.
Na czas czysta, bezpieczna jazda - wszystko to, co trzeba polecić innym!
AW
Aleksander Wasil
01 sierpnia 2020
Znakomity i bardzo uprzejmy kierowca. Jesteśmy szczególnie wdzięczni, że przelew został zrealizowany o tak nieparzystej godzinie (2 nad ranem) Dziękuję
Dziękuję bardzo, wszystko było 10+, wielkie dzięki kierowcy, przepraszam nie znam nazwy ?. Na pewno skorzystam z Waszych usług podczas mojej następnej podróży. Dziękuję Ci.
W porządku! Uprzejmy, kulturalny, szybki i interesujący!
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.