Transfer taksówką w Australii

Zarezerwuj transfer z lotniska Australia lub z hotelu na lotnisko Australia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Australii z wyprzedzeniem

Australia posiada bardzo rozbudowaną sieć szlaków transportowych. Od Wielkiej Rafy Koralowej na północnym wschodzie do Góry Kościuszki na południu możesz wygodnie podróżować naszymi samochodami. Jeśli nie chcesz wędrować po nieznanym kraju, zarezerwuj taksówkę w Australii z wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji możesz wskazać klasę samochodu, którego potrzebujesz, a także doprecyzować wszystkie szczegóły podróży.

Zamówiony samochód będzie czekał na Ciebie w umówionym miejscu. Kierowca spotka się z tobą z tabliczką z imieniem, które określisz w zamówieniu i nie będziesz musiał wyjaśniać kierowcy, gdzie jechać, ponieważ będzie już miał twój dokładny adres.

od 227 €
od 135 €

Taksówka w Australii

Taksówkę w Australii można wezwać zarówno telefonicznie, jak i łapiąc ją na ulicy machnięciem ręki. Oczywiście większość samochodów w Australii jest komfortowa, ale kierowcom daleko do zawodowców i nie znają miasta w ogóle. Długo będziesz musiał tłumaczyć, dokąd się udać. Koszt takiej wycieczki jest liczony według licznika i zaokrąglany w górę. Pamiętaj też, że taksówkarze w Australii często się spóźniają, więc musisz obliczyć czas z marżą.

Jeśli zarezerwujesz transfer w Australii z UniTaxi, nie będziesz wiedział o tym problemie. Zatrudniamy wyłącznie kierowców zawodowych. Nie musisz wyjaśniać swojej trasy, a wszystkie ceny UniTaxi są stałe i nie zależą od punktu w mieście, weekendów czy świąt. Nasi kierowcy zawsze przyjeżdżają na czas, a w razie nieprzewidzianej sytuacji zawsze będą mogli nawiązać z Tobą kontakt telefoniczny.

od 94 €

Notatki o kraju Australia

Australia to jeden z najbardziej zapadających w pamięć i tajemniczych krajów na świecie. Australia zajmuje cały kontynent, a to różni się od wszystkich krajów. Pod względem powierzchni zajmuje 6. miejsce na świecie. Co odróżnia Australię od innych krajów? Główną różnicą jest wiele kilometrów plaż z pięknym piaskiem i bezkresnym oceanem rozciągającym się po sam horyzont.

Australia to ulubione miejsce wypoczynku dla tych, którzy cenią i kochają sporty wodne. Nieograniczone są możliwości uprawiania narciarstwa wodnego, żeglarzy i wioślarzy, windsurfingu i surfingu. Rozwój wielkich metropolii w Australii – Canberra, Sydney, Melbourne – absolutnie nie wpłynął na wszystkie zabytki kontynentu, które harmonijnie współistnieją i współistnieją z majestatycznymi drapaczami chmur. Zatłoczone przestronne ulice - z przytulnymi parkami stworzonymi przez naturę.

Samochody

Do wyboru w Australii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Australii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Australii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Australii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Australii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Australii

Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.