Transfer taksówką w Armenii

Zarezerwuj transfer z lotniska Armenia lub z hotelu na lotnisko Armenia pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Символ рубля

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Символ самолет

Bezpłatna godzina oczekiwania

Символ таблички

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Символ багажа

Kierowca pomoże z bagażem

Transfer z lotniska w Armenii z wyprzedzeniem

Armenia to nowoczesne państwo na Zakaukaziu, którego stolica znajduje się w Erewaniu. Kraj ten ma bogatą historię i wiele zabytków kultury, które przetrwały do ​​dziś. Co więcej, ze względu na to, że na terytorium współczesnej Armenii żyły i rządziły różne ludy w różnych okresach, znajdują się tu zarówno zabytki z epoki przedchrześcijańskiej: ruiny obiektów Urartian Erebuni, Teishebaini, jak i obiektów hellenistycznych, m.in. świątynia Heliosa Garniego. Turyści przyjeżdżają do kraju, aby odwiedzić starożytne ormiańskie stolice Armavir i Artashat, a także uzdrowiska Dilijan i Jermuk. Fani sportu muszą pamiętać, że Armenia ma wysokiej klasy i niedrogi ośrodek narciarski - Tsaghkadzor.

Taksówka w Armenii

Jak piszą doświadczeni podróżnicy, taksówki w Armenii są jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy przez lokalnych mężczyzn. Dzięki temu nie będzie problemów z zamówieniem auta na miejscu. Możesz zadzwonić do samochodu na telefon, zamówić przez aplikację mobilną lub po prostu „głosować” na ulicy. Nie polecamy jednak tej drugiej opcji samotnym turystom, rodzinom z dziećmi i niedoświadczonym podróżnikom - nigdy nie wiadomo, czy wsiądziesz do oficjalnej taksówki, czy do zwykłego bombowca, który zdecyduje się spieniężyć i złamać cenę. Należy pamiętać, że taksówkarze wolą otrzymywać zapłatę w lokalnej walucie – dramach, więc chęć zapłaty kartą lub rublami/euro może nie spotkać się z radością kierowcy.

od 26 €
285 km (330 minut)
od 138 €
311 km (330 minut)
od 138 €
125 km (135 minut)
od 89 €
65 km (65 minut)
od 45 €
240 km (230 minut)
od 116 €
92 km (100 minut)
od 73 €
130 km (120 minut)
od 69 €

Notatki o kraju Armenia

Jeśli nie chcesz zadzierać z walutą na lotnisku lub boisz się dostać się do nieuczciwego taksówkarza, powinieneś zamówić przelew w Armenii online. Pomoże Ci w tym usługa UniTaxi, która od 5 lat specjalizuje się w transporcie w tym kraju i ma umowy z kilkoma firmami taksówkowymi, które przez lata udowodniły swoją uczciwość i uczciwość. Na każdej ze 120 tras możesz z góry sprawdzić koszt podróży, a jeśli Ci odpowiada, zarezerwuj transfer, dokonując częściowej lub pełnej płatności w dogodnej dla Ciebie walucie. Usługa obejmuje nie tylko transport do miejsca docelowego, ale także spotkanie z tabliczką z nazwiskiem, pomoc z bagażem oraz wygodne ograniczenie prędkości. Możesz także wybrać minibusa dla grupy lub samochód premium, jeśli wymagają tego okoliczności Twojej podróży.

od 46 €
65 km (65 minut)
od 45 €

Samochody

Do wyboru w Armenii 11 klas samochodów: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny minivan z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę.

Taxi w Armenii Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Armenii Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Armenii Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Armenii Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Armenii

EM
Ellen May Diaz
08 sierpnia 2020
Chociaż samochód się zepsuł, Alex sprawił, że przyjechaliśmy do Tbilisi tego samego dnia. Miał przyjaciela gotowego do pokrycia. doskonały kierowca. wysoce polecany.
Bardzo miły kierowca spotkał mnie z tabliczką w strefie odbioru bagażu. Nie było ani minuty opóźnienia, chociaż samolot przyleciał przed terminem. Zdecydowanie polecam usługę tym, którzy chcą wygodnie podróżować Klasą bez zamieszania i handlować po locie.
MS
Maria Sołowiowa
16 sierpnia 2020
Serdeczne podziękowania dla naszego kierowcy, prawdziwego profesjonalisty!
JK
Johan Kåberg
02 listopada 2020
Do Armenii Jerevan dojechaliśmy bez problemów. Nasz kierowca A. zabrał nas bezpiecznie z Tbilisi Gruzja z kilkoma malowniczymi przystankami po drodze. Wypracowane idealnie. Z pozdrowieniami Johan Kåberg, Växjö Szwecja
VA
Valerie Anne La
05 lutego 2022
Druga podróż z UniTaxi i była idealna jak za pierwszym razem. kocham tę firmę.
VA
Valerie Anne La
11 stycznia 2022
To była najłatwiejsza podróż, jaką odbyłem od wielu lat. Kierowca w Gruzji był po prostu cudowną osobą, na czas i zabrał moją torbę prosto do kontroli granicznej i bardzo pomocny. Podał mi numer rejestracyjny i pokazał zdjęcie auta po ormiańskiej stronie. Kierowca po stronie ormiańskiej czekał przy wjeździe do kraju, miał tabliczkę z moim imieniem i pojechaliśmy. Zatrzymaliśmy się na przekąskę i przerwę na łazienkę w połowie drogi do Erewania i był też bardzo miłym człowiekiem. Całkowity czas podróży wynosił prawie 6 godzin, z Tbilisi do Erewania i nie zawaham się ponownie skorzystać z tej firmy, mam nadzieję, że będą w innych krajach, które odwiedzam.
RK
Ramesh Krishnamo
26 lipca 2020
Odbyliśmy dobrą podróż. Kierowca był bardzo grzeczny i dobry. Dziękuję Ci. Poinformujemy Cię, jeśli będziemy potrzebować przelewu zwrotnego. Dziękuję Ci.
Copyright © 2016-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.