Transfer taksówką w Andorze

Zarezerwuj transfer z lotniska Andora lub z hotelu na lotnisko Andora pomoże serwis rezerwacji taksówek online UniTaxi.pl.
Symbol waluty

Koszt zamówienia nie ulega zmianie

Symbol samolotu

Bezpłatna godzina oczekiwania

Symbol talerza

Kierowca spotka z imienną tabliczką

Znak bagażu

Kierowca pomoże z bagażem

Taxi z lotniska w Andorze z wyprzedzeniem

Taksówka w Andorze to pierwsza i najważniejsza rzecz, o której należy pomyśleć, jadąc na wakacje do tego kraju. Pomimo bogatego historycznego smaku i nowoczesnych kurortów, Andora nie posiada własnego lotniska. Dlatego warto wcześniej pomyśleć o znalezieniu transportu. Najwygodniejszym sposobem dotarcia do tego księstwa jest transfer samochodem z lotnisk w Barcelonie lub Gironie. Na przykład transfer z lotniska w Barcelonie do Andorra la Vella.

Biorąc taksówkę na miejscu w Andorze ryzykujesz. A ty podejmujesz duże ryzyko. Rzeczywiście, z lotniska w Barcelonie, jednego z najpopularniejszych lotnisk w Hiszpanii, do Andory jest ponad 200 km! Po zamówieniu transferu samochodu w UniTaxi nie musisz martwić się o to, ile kierowca obciąży Cię za całą drogę - wszystkie ceny są ustalone i uzgodnione z wyprzedzeniem. Organizowany przez nas transfer w Andorze sprawi, że Twoja podróż będzie pełna przyjemności i komfortu.

198 km (150 minut)
od 320 €
207 km (190 minut)
od 324 €
195 km (170 minut)
od 480 €
od 749 €

Taksówka w Andorze

Taksówka w Andorze nie różni się od taksówki w innym kraju europejskim. Niestety dotyczy to również wad. Istnieje wiele pułapek, a jeśli nie jesteś ich świadomy, przejazd taksówką w Andorze może Cię dużo kosztować. W zależności od tego, czy podróżujesz do miasta, czy poza nim, w dzień lub w nocy, w dni powszednie lub w święta, koszt podróży będzie się różnił. Kierowca może zgodzić się na jedną kwotę, a na koniec przejazdu zażądać zupełnie innej.

Zamawiając transfer w UniTaxi całkowicie zapomnisz o takim problemie jak transport. Rano pojedziesz na narty, po południu zwiedzisz słynne Andorran Classic Car Museum, a wieczorem opuścisz hotel i zobaczysz naszą taksówkę, którą zamówiłeś miesiąc temu przed wyjazdem. Transfer samochodu w Andorze z UniTaxi oznacza niezawodność i niską stałą cenę.

od 303 €
200 km (170 minut)
od 297 €

Notatki o kraju Andora

Andora to małe księstwo położone w Pirenejach na granicy francusko-hiszpańskiej, liczące prawie 80 000 osób. Lubisz podróżować, zajęcia na świeżym powietrzu, a także kraje, w których nowoczesna infrastruktura high-tech przeplata się z zabytkami i arcydziełami minionych epok? W takim przypadku powinieneś przynajmniej raz odwiedzić Andorę. Ze względu na niewielkie rozmiary i ogromne dziedzictwo kulturowe można go porównać jedynie z perłą Pirenejów. To tutaj znajdują się wysokiej klasy ośrodki narciarskie, w których lubią się gromadzić miłośnicy narciarstwa z całego świata. I jest kilka innych miejsc, w których znajdziesz tak zapierające dech w piersiach i niesamowite szczyty górskie.

W Andorze możesz odwiedzić wiele wyjątkowych muzeów, posłuchać opowieści o minionych czasach i zobaczyć odbicie stuleci dosłownie na ulicach miasta. Dowiesz się o starożytnych rodzinach, których dwory przetrwały do ​​dziś w całym swoim bogactwie i okazałości, o legendach, bez których żaden kraj o tak bogatej i burzliwej historii nie może się obejść, o tradycjach, które przetrwały od starożytności do współczesności. Gdzie indziej można zobaczyć kraj, który do końca XX wieku oddałby coroczną daninę w postaci kilku główek sera, kuropatw i szynek, jakby to nie był wiek XXI, ale epoka romansów i podbojów średniowiecza . Andora jest idealnym krajem do uprawiania turystyki, a ludzie, którzy odkryli tę górską perłę, zawsze będą starali się tam wrócić.

216 km (190 minut)
od 286 €

Samochody

Transfer lotniskowy w w Andorze oferuje 11 klas samochodów do wyboru: od sedana i 19-osobowego autobusu po taksówkę VIP klasy premium do podróży służbowych. Podróżujesz z dziećmi? Zarezerwuj wygodny transport w postaci minivana z fotelikami dla dzieci. Masz dużo bagażu? Możesz zamówić przestronny minivan. Podróżujesz z dużą grupą? Zarezerwuj autobus - będzie bardzo tanio na osobę. Zapewniamy komfortowy transport na każdą okazję.

Taxi w Andorze Transfer sedanem klasy ekonomicznej i komfortowej lub minivanem jest odpowiednikiem zamówienia taksówki dla osoby, pary lub rodziny
Klasa ekonomiczna
4 3
Klasa komfortu
4 3
Minivan 4 pas
4 4
Taksówka VIP w Andorze Transfer VIP w sedanie lub minivanie klasy executive - dla podróży służbowych i zamożnych turystów
Klasa biznesowa
3 3
Klasa premium
3 3
Minibus
6 4
Minibusy w Andorze Transfer dla grupy 5-13 osób – alternatywa dla podróży busem, autobusem lub pociągiem
7 pasażerów
7 7
10 pasażerów
10 10
13 pasażerów
13 13
Transfer grupowy w Andorze Transfer dla osób podróżujących w dużej grupie od 13 do 19 osób
16 pasażerów
16 16
19 pasażerówв
19 19
13 pasażerów
13 13

Recenzje transferów w Andorze

Super! Wielkie dzięki???
AW
Andriej Waganow
03 września 2020
Wszystko było super: kierowca przyjechał z wyprzedzeniem, transfer był profesjonalny i na czas, pomógł z bagażem i zakwaterowaniem w hotelu!
doskonała obsługa! była bardzo przyjemna, płynna jazda i bardzo przyjemny kierowca - dziękuję!
Taksówka dotarła na czas na nasz transfer powrotny z Andory na lotnisko w Barcelonie. Szybka obsługa, przyjazny kierowca. Bardzo godne polecenia!
Copyright © 2016-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTaxi.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka prywatności. Regulamin serwisu.